Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 17-03-2016, 21:51     #1
batAssen
чичка

Дата на присъединяване: Mar 2012
Начално Лепило от колани по базата

Днес жена ми беше оставила коланите си доста време на ските в колата и в резултат имаше доста лепило останало по базата. Лепило, което хич не иска да се маха. За щастие ми хрумна да ползвам едно спрейче и пиша, за да го споделя:

Holmenkol Wax Remover Spray върши чудна работа - пръсваш, бършеш и няма и следа от лепилото. После само едно бързо ваксане остава.

http://www.sportthoma.com/holmenkol-...ml-p-5979.html
batAssen Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 01-04-2016, 07:28     #2
drivanov2003
Junior Member

Дата на присъединяване: Feb 2015
Начално

Опитът ми е скромен, и мааалко комичен:
Решихме да сменим лепилото на колтекс колани, ( беше почнало да остава по базата), след което, цялата фамилия (около пет души и едно куче) бяха омазани със старо и ново лепило. Опитахме всички бояджийски разтворители, сапуни, - не става. Накрая се получи обмен на знания от различни области ( имаше козметичка в екипа), и със слънчогледово олио, всички и всичко ( базите на ските) бяхме почистени. Олиото после със сапунче. Сега, каква марка беше олиото - не помня.
drivanov2003 Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 11-01-2017, 22:16     #3
Valentin
Junior Member

Дата на присъединяване: Jan 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отdrivanov2003 Разгледай мнение
Опитът ми е скромен, и мааалко комичен:
Решихме да сменим лепилото на колтекс колани, ( беше почнало да остава по базата), след което, цялата фамилия (около пет души и едно куче) бяха омазани със старо и ново лепило. Опитахме всички бояджийски разтворители, сапуни, - не става. Накрая се получи обмен на знания от различни области ( имаше козметичка в екипа), и със слънчогледово олио, всички и всичко ( базите на ските) бяхме почистени. Олиото после със сапунче. Сега, каква марка беше олиото - не помня.
Златни, златни! Изкарахте бирички от мен, с удоволствие ще ви почерпя и от мое и от името на приятеката!!! При мен сработи с олио Роса!!!
Valentin Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 01:09.