Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Общи дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 17-07-2017, 08:51     #81
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Стари 17-07-2017, 10:23     #82
stenly666
СНЕГОЛАЗ

Дата на присъединяване: Feb 2005
Начално

Предвид възрастта ми смятам да измина вместо Ком -Емине, Берковица -Какао Бийч....с кола Моля за карта с ресторанти,хоремаци и бардаци.

Ком-Емине е за кибици и отегчени педали разполагащи с цялото време на света
Стари 17-07-2017, 10:44     #83
zcezbpm
Member

Дата на присъединяване: Dec 2011
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отstenly666 Разгледай мнение

Ком-Емине е за кибици и отегчени педали разполагащи с цялото време на света
Стенли е типично име за дърт педал, който отегчен от живота по цял ден спами в темите на хората.
Хайде бягай при бат си Асенчо, той обича да ги шляпа такива като теб.

Запоследно променено от zcezbpm : 17-07-2017 в 10:53.
zcezbpm Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-07-2017, 12:48     #84
stenly666
СНЕГОЛАЗ

Дата на присъединяване: Feb 2005
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отzcezbpm Разгледай мнение
Стенли е типично име за дърт педал, който отегчен от живота по цял ден спами в темите на хората.
Хайде бягай при бат си Асенчо, той обича да ги шляпа такива като теб.
Именно!Включи и местата , където могат да ме опънат
Почерка ти е мн.секси!
Стари 17-07-2017, 15:42     #85
zcezbpm
Member

Начално

Цитат:
Именно!Включи и местата , където могат да ме опънат
Почерка ти е мн.секси!
Какъв е този спам в темата, Джон?
- Стенли и компания, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педераси, сър.
Стари 17-07-2017, 15:54     #86
kibik
Senior Kibik

Дата на присъединяване: Feb 2007
Начално

Цитат:

... Ком-Емине е за кибици ...

kibik Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-07-2017, 17:48     #87
Brozestian
Senior Member

Дата на присъединяване: Mar 2015
Начално

Мноу ма кефАт теа изказвания, както и едно по-напред... КЕ било пенсионерска разходка, еднотипно, тривиално... хахах ... бахти батките височинни алпинисти-екстремисти. Тук всеки втори се изказва все едно всяка събота катери К2... минимум.
Стари 17-07-2017, 19:08     #88
dimitard
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2006
Начално

Нищо му няма на К-Е, просто човека с "картата" е пълен улигофрен (освен това самовлюбен и явно крайно самотен). Ще се полигавим още малко, после на Капеле ще му писне и ще изтрие темата
Стари 17-07-2017, 19:26     #89
batAssen
чичка

Дата на присъединяване: Mar 2012
Начално

К-Е има приятни участъци - например Централен Балкан, но от друга страна Източната част е доволно скучна - ходиш през полето на колосалната надморска височината от 300м и се чудиш защо.. (потърси снимка от Сини Рид или Козичино, ако не си ходил)

Все пак както виждаме това кара 50-годишните девственици да се чувстват Übermensch Явно от разредения въздух
batAssen Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-07-2017, 19:43     #90
dimitard
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2006
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отbatAssen Разгледай мнение
(потърси снимка от Сини Рид или Козичино, ако не си ходил)
Ходил съм аз бат Асене на Сини Рид, повече пъти от колкото ми се иска - вервай ми И доста повече пъти от тоя калитко
Стари 17-07-2017, 19:48     #91
batAssen
чичка

Дата на присъединяване: Mar 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отdimitard Разгледай мнение
Ходил съм аз бат Асене на Сини Рид, повече пъти от колкото ми се иска - вервай ми И доста повече пъти от тоя калитко
Знам за теб .Аз имах предвид Brozestian да погледне, ако не е бил, за да добие идея за какви "чукари" иде реч..
batAssen Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-07-2017, 20:10     #92
Brozestian
Senior Member

Дата на присъединяване: Mar 2015
Начално

Цитат:
К-Е има приятни участъци - например Централен Балкан, но от друга страна Източната част е доволно скучна - ходиш през полето на колосалната надморска височината от 300м и се чудиш защо.. (потърси снимка от Сини Рид или Козичино, ако не си ходил)
Аз съм го затворил маршрута до х. Дерменка, но поетапно и точно това си мислех за Централен Балкан дето пишеш, там може и сериозно да стане, ако уцелиш кофти време...но иначе на изток и на мен не ми се ходи. Покрай Сини Рид и Козичино не съм минавал, благодаря за препоръката.

Все пак дружката която е партия за преходи, е правил северното Камино и К-Е, и според него К-Е е по-трудния маршрут...

Някой писа за полезна медицина, каякарите тук ме открехнаха на ей това: second skin (Solutio Novikov). Има минимални разфасовки заемащи минимално място и тегло. За прорезни рани или сериозни ужулвания върши чудеса, общо взето е като капчица, капва се, оставяш да изсъхне и защитава при движение, а раната зараства впечатляващо бързо.

Стари 17-07-2017, 22:07     #93
Mitko
Señor Member

Дата на присъединяване: Oct 2004
Начално

Само да спомена, че чешмата на хижа Българка онзи ден е работила. Моля закривайте темата.
Имаче, ако говорим за сериозни мбогодневни преходи в планини, препоръчвам Е4, без спане по хижи, с тръгване от София, прекрасен планински мазохизъм, за който никакви форумни гурута не могат да ви помогмат.
10/11-45;09/10-44
Mitko Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-07-2017, 22:32     #94
Latemklof
Member

Дата на присъединяване: Jan 2009
Начално

Не е инат да не общуваш с хора, на които общуването не им се отдава.

А по въпроса кого да попитам, в рода си имам хора, дето са го вървели, преди ти да се родиш. Не знам как са се оправили без списък какви салфетки да си носят.

И да, прав си да се съмняваш - няма да пробвам. Имам си работа, семейство и достатъчно развлечения, че да си хабя свободното време да се доказвам на каракачанките в горичките.
Сега, ако искаш ме обяви и мене за обратен, явно това е другото, от което разбираш (Първото не го знам какво е, но определено не е планинарство).

Между другото, вече знам защо те изхвърлят отвсякъде . Просто световната конспирация е внедрила гейове навсякъде, за да измрат хората от жажда, ако недай си боже решат да подражават на някой с нетипично име.
Стари 18-07-2017, 06:09     #95
zcezbpm
Member

Начално

Цитат:
Нищо му няма на К-Е, просто човека с "картата" е пълен улигофрен (освен това самовлюбен и явно крайно самотен). Ще се полигавим още малко, после на Капеле ще му писне и ще изтрие темата
Значи Капеле е педераса модератор който си позволява да обижда безпричинно хората в темите вместо да си върши работата и да изтрие коментарите на копелетата като теб.
Стари 18-07-2017, 06:15     #96
zcezbpm
Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отMitko Разгледай мнение
Само да спомена, че чешмата на хижа Българка онзи ден е работила. Моля закривайте темата.
Имаче, ако говорим за сериозни мбогодневни преходи в планини, препоръчвам Е4, без спане по хижи, с тръгване от София, прекрасен планински мазохизъм, за който никакви форумни гурута не могат да ви помогмат.
Днеска има утре няма Мите. Човекът е влязъл в двора на хижата , намерил е шахтата и си е пуснал вода , отвън чешмата все няма вода. Защо направо не застанеш там и да даваш като радиоточка актуалното състояние за чешмата. Емисии на всеки половин час.
Агитираш да се спи на палатка в Национален парк ли бе Мите? Друго не съм и очаквал от пройдоха като теб.
Стари 18-07-2017, 06:21     #97
zcezbpm
Member

Начално

Цитат:

Все пак както виждаме това кара 50-годишните девственици да се чувстват Übermensch Явно от разредения въздух
Не схващаш идеята на Ком Емине. 20 дена откъсване от монотонния и скучен режим на работа действат много релаксиращо на човек. Ходенето в края покрай селата след като човек две седмици е бил в дивото му помага по-леко да възприеме срещата с цивилизацията и населяващите я бесни педали като теб.

Повярвай ми разредения въздух ще подейства добре и на разпоретина като теб.
Стари 18-07-2017, 06:27     #98
zcezbpm
Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отBrozestian Разгледай мнение
Аз съм го затворил маршрута до х. Дерменка, но поетапно и точно това си мислех за Централен Балкан дето пишеш, там може и сериозно да стане, ако уцелиш кофти време...но иначе на изток и на мен не ми се ходи. Покрай Сини Рид и Козичино не съм минавал, благодаря за препоръката.

Все пак дружката която е партия за преходи, е правил северното Камино и К-Е, и според него К-Е е по-трудния маршрут...

Някой писа за полезна медицина, каякарите тук ме открехнаха на ей това: second skin (Solutio Novikov). Има минимални разфасовки заемащи минимално място и тегло. За прорезни рани или сериозни ужулвания върши чудеса, общо взето е като капчица, капва се, оставяш да изсъхне и защитава при движение, а раната зараства впечатляващо бързо.

Не слушай хора които са отрицателно настроени към прехода и към автора(мен) на темата. Направи си целия маршрут. Да стигнеш до морето и да усетиш мириса му си е уникално след зора преди това.По черния път покрай селата се чувстваш като герой от романите на Джак Керуак. https://photos.google.com/album/AF1Q...NjQcEsBw?hl=bg

Запоследно променено от zcezbpm : 18-07-2017 в 06:31.
Стари 18-07-2017, 06:29     #99
zcezbpm
Member

Начално

Цитат:
Сини рид е турско село. Резняк ли си?
Стари 18-07-2017, 06:50     #100
korlitz
Senior Member

Дата на присъединяване: Sep 2003
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отzcezbpm Разгледай мнение
Сини рид е турско село. Резняк ли си?
Що бе, размечта ли се?
korlitz Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 17:03.