Ако не присъствате в публикувания списък по-долу можете да направите резервация в хижа Гоце Делчев (тел. 0747/6209) или да потърсите вариант за нощуване в Добринище.

Списък на регистрираните за участие състезатели:

СъстезателКараОтборСпонсори

Николай Василев Петковски
Калоян Лъчезаров Величковски
Йордан Петров Дойчиновски
Росен Георгиев ЖековскиБАССЕС
Георги Валериев Филиповсноуборд
Борислав(Слави) Петров ДивизиевскиБАССЕС
Анна Димитрова Димитровасноуборд
Костадин Fozzie КостадиновсноубордBladeOakley
Константин Димитров КатевскиБАСБалкантон,level,K2,686
Александър Петканов Илиевски686 4frnt
Явор Владимиров Виденовски
Димитър Николов БеровскиБАССЕС
Йордан Атанасов РоевскиБАССЕС, RossignolRossignol, 686, Dragon, Level
Мирослав Олегов Мирчевски
Дамян Богумил Дянковски
Янис Ламброс ЯнариссноубордONBOARD
Божидар Бранимиров ИбришимовсноубордBladeVon Zipper
Георги Петров Полежановсноуборд
Илиан Кирилов Ивановски
Андреана Андреева ЯнковаскиDynastar BulgariaDynastar, Lange, Ziener, Dragon
Владимир Петров АстарджиевскиDB_Team
Николай Иванов ГеоргиевскиDynastarDynastar, Lange, Look, Dragon, Section
Стефан Стефанов Митевски
Аспарух Василев Цановсноуборд
Лора Андреева АфанасиеваскиОнборд
Васил Василев Цановски
Андрей Балев БалевскискиOXO TeamRossignol, Quicksilver, Dragon
Мая Стоилова СтоиловаскиOXO TeamRossignol, Roxy, Dragon
Емил Георгиев ТумбакиевскиAnon teamAnon, Burton
Мартин Валери ТонковскиOXO Team
Николай Руменов НайденовскиTeam DisasterAisa Disaster Vertigo Inline Skateshop
Борис Яворов ПървановсноубордONBOARD
Александър Момчилов МомчиловскиMethodMethod, Kandahar
Ясен Димитров Ризовски
Калин Кирилов КолищърковскиFischer
Петя Миткова Колеваски
Александър Николаев КарадинковскиDynastar,Dragon
Боян Томов Боевски



Списък на зрителите с резервация в хижа Безбог:


Мирослав Мирчев
Живко Николаев Алексиев
Руми Мирчева
Димитър Найденов Найденов
Мариела Стефанова Кираджиева
Неда Веселинова Даскалова
Явор Константинов Стaмов
Стоян Велкиков Пешкалов
Елена Милчева Димитрова
Оливие Вител
Милена Георгиева Жекова
Никола Владимиров Пеков
Христо Цветанов Петров
Орлин Благоев Валяков
Георги Тодоров "гого"
Александър Павлов Атанасов
Николай Кънчев Кънчев
Елина Дамянска