Кафето на БАССЕС

Кафето на БАССЕС (https://www.befsa.com/forum/index.php)
-   Общи дискусии (https://www.befsa.com/forum/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Относно "БЕФСА Дискусионна група" във Facebook (https://www.befsa.com/forum/showthread.php?t=12339)

steppenwolf 20-12-2017 09:28

Относно "БЕФСА Дискусионна група" във Facebook

Здравейте,
зная, че с тази тема ще предизвикам полемики и не всички ще са съгласни с мен, но смятам, че трябва да бъде издискутирана и ще кажа каквото мисля по въпроса!
Тази чат-спам група във фейсбук вече определено ми идва в повече! Качи си някой снимка, или напише колко "ЯКООУУ" било еди къде си, и в следващият момент вече 100 маняка 80 от които са абсолютни бедственици са са се организирали, отишли и скапали и без това малкото каране!
ДА, вероятно има егоизъм във изказването ми, НО:
Който се интересува къде какви са условията със сигурност се информира и без това допълнително снасяне на информация.
Не би ли било по добре, в тази група да имат право да пишат едни 10-15 човека, които да запознават народа със текущите условия, организирани събития и друга полезна информация. Без всеки да "откача" колко велико е еди къде си. Стига с този комерс! Човек не може вече да отиде и да послуша тишината, да направи няколко линии в неутъпканият сняг и да зареди батериите.
Благодаря за вниманието.

vga 20-12-2017 09:39

А как ти се струва групата Shred Together?

ToYaGa 20-12-2017 09:48

Според мен пък точно това е идеята - да се споделят условия, да се дискутира, да се алармира :dunno:

peshcobg 20-12-2017 09:50

А защо мислиш, че ако само определени хора могат да пишат това ще промени нещо и ще реши това, което те притеснява?

steppenwolf 20-12-2017 09:52

Цитат:

Първоначално изпратено отvga (Мнение 158186)
А как ти се струва групата Shred Together?

Да, там вече е тоталната манящина...:O:O:O

Ники 20-12-2017 09:55

Сичкото чудо фрирайдър се извъди.
По-малко членство в групи, по-спокоен живот.

steppenwolf 20-12-2017 09:57

Цитат:

Първоначално изпратено отpeshcobg (Мнение 158189)
А защо мислиш, че ако само определени хора могат да пишат това ще промени нещо и ще реши това, което те притеснява?

Идеята ми е тази група да се преструктурира в група както казах по горе да дава полезна информация за събития, видеа, интервюта, такива неща.

Ники 20-12-2017 10:13

Не ти трябва група за такива неща.

dimitard 20-12-2017 10:21

Цитат:

Първоначално изпратено отsteppenwolf (Мнение 158185)
Човек не може вече да отиде и да послуша тишината, да направи няколко линии в неутъпканият сняг и да зареди батериите.

Може, но повярвай ми затова група не ти трябва. Място в нашите планини много има...само тр. да го потърсиш.

Mitko 20-12-2017 10:22

Цитат:

Първоначално изпратено отsteppenwolf (Мнение 158185)
З Стига с този комерс! Човек не може вече да отиде и да послуша тишината, да направи няколко линии в неутъпканият сняг и да зареди батериите.
Благодаря за вниманието.

Свърши се 'лесния' фрирайд в Бг, това е положението - ако искаш празна планина и неспуснати линии - лепиш коланите и ходиш час-два. Просто стана много модерно и популярно това наше занимание, връщане назад няма. Не можеш и да цензурираш потока от информация - неспираем е. Ако не е в бассес групата, ще е в shred together или някоя друга подобна група за 'яки' карания.
Иначе в бассес групата има нещо като модерация, ако знаеш колко тъпотии на ден изобщо не стигат до публикуване..

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 18:17.