Кафето на БАССЕС

Кафето на БАССЕС (https://www.befsa.com/forum/index.php)
-   Ски терени и условия (https://www.befsa.com/forum/forumdisplay.php?f=6)
-   -   БОХО изчезнаха от хоризонта (https://www.befsa.com/forum/showthread.php?t=13348)

bajblago 15-04-2020 09:33

БОХО изчезнаха от хоризонта

Здравейте!
Някой знае ли защо"Българска Организация на Хижите с Обсервация" – БОХО™ спряха всички камери, изтриха си сайта и си изтриха страницата във фейса? Това означава ли, че вече няма БОХО?
Някои хора разчитаха на тия камери да следят услвоията и доста работа вършеха досега.
#азтъжен
#свободазамальовица
#пуснететока

BOHO 21-04-2020 06:41

Цитат:

Първоначално изпратено отbajblago (Мнение 162506)
Здравейте!
Някой знае ли защо"Българска Организация на Хижите с Обсервация" – БОХО™ спряха всички камери, изтриха си сайта и си изтриха страницата във фейса? Това означава ли, че вече няма БОХО?
Някои хора разчитаха на тия камери да следят услвоията и доста работа вършеха досега.
#азтъжен
#свободазамальовица
#пуснететока

Здравейте БАССЕС,

От съображения за сигурност публичният достъп до www.huts.bg е временно (поватряме временно) ограничен. Работи се, за да може той да бъде отново публичен.

Всички обаче имате две алтернативи към днешна дата - поне:

-Първата я пише на www.huts.bg
-Втората е http://free-webcambg.com/ - там ги има всички наши уебкамери с изрязани надписи разбира се и можете да ги гледате, ако не ви е гнус от фишинга под картината прокламиращ уголемяване на членове и как да отслабнете с 200 кила за 60 секунди.

Благодарим за разбирането от страна на всички членове на БАССЕС.
При нужда от допълнителна информация ни пишете на имейла ни office () huts.bg

Христос Воскресе!

#СпретеНиТокаНеИскамеВода

pumana 21-04-2020 11:27

Това са своеволия. Който е дарявал пари за камерите да ги съди сега до дупка, да върнат парите.

BOHO 21-04-2020 14:41

Цитат:

Първоначално изпратено отpumana (Мнение 162511)
Това са своеволия. Който е дарявал пари за камерите да ги съди сега до дупка, да върнат парите.

"Длъжни" сме да отговорим:

Благодарим Ви pumana за креативната и градивна критика. Ще я имаме сериозно предвид на следващото годишно събрание.

Но, ако Вие лично сте от анонимните наши дарители дарили средства, труд, идеи или знания (или дори само споделилии наша публикация в социалните мрежи), то Ви благодарим от името на туристите и хижарите и Ви информираме, че можете да отидете на всяка една от хижите и да гледате камерите, когато Ви е възможно - там са си :thmbup:

Поздрави,

екипа на БОХО

P.S: "Подстрекаването на някого се наказва с лишаване от свобода до една година или с пробация, а при условие, че подстреканите лица са две или повече – с до три години затвор"
Надяваме се в кафето на БАССЕС подобни неща да не се налага да се коментират никога повече. Бъдете здрави!

batAssen 21-04-2020 15:35

Цитат:

Първоначално изпратено отBOHO (Мнение 162512)

P.S: "Подстрекаването на някого се наказва с лишаване от свобода до една година или с пробация, а при условие, че подстреканите лица са две или повече – с до три години затвор"
Надяваме се в кафето на БАССЕС подобни неща да не се налага да се коментират никога повече. Бъдете здрави!

Не знам защо си правите труда на отговаряте на дебилни провокации, но е комично да цитирате текст с правно съдържание, от който избирателно сте изрязали фрагменти, за да преиначите смисъла...:lool::lool::lool:

Ники 21-04-2020 18:32

Че той пумана си е дебил. Що му обръщате внимание изобщо.

BOHO 21-04-2020 19:49

Цитат:

Първоначално изпратено отbatAssen (Мнение 162514)
Не знам защо си правите труда на отговаряте на дебилни провокации, но е комично да цитирате текст с правно съдържание, от който избирателно сте изрязали фрагменти, за да преиначите смисъла...:lool::lool::lool:

Busted! :pcbg:

:thmbup:

BOHO 21-04-2020 19:57

Цитат:

Първоначално изпратено отНики (Мнение 162515)
Че той пумана си е дебил. Що му обръщате внимание изобщо.

Мълчанието казват било знак на съгласие.
Но не знаехме, че е дебил. Най-вероятно заради интелигентните хора в БАССЕС си правим труда да пишем тук във форума.

Поздрави,

Работим по казуса :pcbg:

batAssen 21-04-2020 20:17

Евала за това, което правите и за ентусиазма! Сигурен съм, че почти всеки от форума ползва информацията, която предоставяте и я цени. Дори съществуването на самата тема го потвърждава.

pumana 22-04-2020 12:58

Цитат:

От съображения за сигурност
е по-голям дебилизъм. :rtfm: Сигурност на какво? На кого? Спирате си камерите и ги пускате както ви скимне, няма никакво правно основание да го правите :dunno: Хората са ви дали пари за да излъчвате картина от там, не да ги окачвате на хижите и да ги държите изключени. Така че да ги пращате да ходят да проверяват дали са там е още по-голям дебилизъм.

BOHO 23-04-2020 07:04

Цитат:

Първоначално изпратено отpumana (Мнение 162519)
е по-голям дебилизъм. :rtfm: Сигурност на какво? На кого? Спирате си камерите и ги пускате както ви скимне, няма никакво правно основание да го правите :dunno: Хората са ви дали пари за да излъчвате картина от там, не да ги окачвате на хижите и да ги държите изключени. Така че да ги пращате да ходят да проверяват дали са там е още по-голям дебилизъм.

Гражданино/ко,
Виждаме, че искате да помогнете за проекта и каузата и всичките Ви коментари са свързани единствено и само с неистовото Ви желание да помагате и затова Ви даваме възможност да го направите.

Цък тук: https://platformata.bg/bg/kauzi/640:.../campaign.html

Но не бъдете анонимни при дарението си. Напишете ПУМАНА, за да знаят всички, че помагате, а Ние да знаем дори с колкото точно сте ни помогнали :cool:

Бъдете здрави!

екипа на БОХО™

P.S: БОХО™ са вече доста зад хоризонта :excla:

Mitko 26-04-2020 12:59

Бохо,
Аз мога ли да попитам какви са тези "съображения за сигурност"? Какво се е случило, или какво се опитвате да предотвратите?

BOHO 26-04-2020 13:13

Цитат:

Първоначално изпратено отMitko (Мнение 162522)
Бохо,
Аз мога ли да попитам какви са тези "съображения за сигурност"? Какво се е случило, или какво се опитвате да предотвратите?

Можете разбира се. Попитайте ни през формата за контакт на уебйсата ни, както правят всички останали и получават информация от извора. :rtfm:

Поздрави,

от екипа на БОХО™

djogobg 30-04-2020 14:58

Като гледам сайтът си работи и камерите(повечето) също.
Мисля си, дали на места, където е забранено ходенето не е добре наистина да не са включени, за да не вземе да се види някое лице на камерата, после да го погнат за глоби и т.н.

pumana 30-04-2020 17:43

Като усетиха сопата и си направиха сметките от БОХО че може да се наложи да връщат всички дарения бързо-бързо ги пуснаха. Това се случи още в деня, когато им обясних какви могат да бъдат последиците ако не ги пуснат по бързата процедура.

Ако някой го е страх да не го познаят на камерата си слага маска и вече проблеми няма :thmbup: Добре увит с маска или шал няма как да те глобят. :cold:

Mitko 05-05-2020 11:00

Цитат:

Първоначално изпратено отBOHO (Мнение 162523)
Можете разбира се. Попитайте ни през формата за контакт на уебйсата ни, както правят всички останали и получават информация от извора. :rtfm:

Поздрави,

от екипа на БОХО™

Доста несериозен и абсурден отговор. Ползвате форума ни за официални 'съобщения' , но отказвате да давате информация какво се случва с проекта ви. Държанието ви е меко казано странно.
Поздрави

BOHO 05-05-2020 17:05

Цитат:

Първоначално изпратено отMitko (Мнение 162529)
Доста несериозен и абсурден отговор. Ползвате форума ни за официални 'съобщения' , но отказвате да давате информация какво се случва с проекта ви. Държанието ви е меко казано странно.
Поздрави

Ти в коя държава живееш бе момче? Нещо да не съм пропуснал и да са я преименували зад гърба ми скоропостижно от Абсурдистан на Миткостан? :boi:

Mitko 06-05-2020 13:00

Цитат:

Първоначално изпратено отBOHO (Мнение 162532)
Ти в коя държава живееш бе момче? Нещо да не съм пропуснал и да са я преименували зад гърба ми скоропостижно от Абсурдистан на Миткостан? :boi:

Забелязвам една странна тенденция в изявите ти, когато имаш изгода, например търсиш "публика" за, постовете си във фейсбук и пускаш новини към страницата ни там (6000+ души), не пропускаш да изтъкнеш, че си "член" на БАССЕС.. Когато ти правим забележки за начина, по който комуникираш с нас в нашия форум и сайт, изведнъж ставаш непонятно защо агресивен и "глупав". Когато пък те молим за съдействие, например случая с лавината по време на лавинни ни курс миналия февруари и молбата и да ни покажеш кадри от камерата там, за да проверим дали няма човек вътре, изведнъж се оказва че не може, че имало закони, забрани, пречки, искаш писма, молби...
Личен съвет от мен, мисли преди да пишеш, и уважавай "домакините" си.
Димитър Беров
от екипа на БАССЕС, БАН, ПСС и т.н. :)

nikos 06-05-2020 13:33

Цитат:

Първоначално изпратено отBOHO (Мнение 162532)

Смени дилъра ...

BOHO 06-05-2020 15:32

Цитат:

Първоначално изпратено отMitko (Мнение 162533)
Забелязвам една странна тенденция в изявите ти, когато имаш изгода, например търсиш "публика" за, постовете си във фейсбук и пускаш новини към страницата ни там (6000+ души), не пропускаш да изтъкнеш, че си "член" на БАССЕС.. Когато ти правим забележки за начина, по който комуникираш с нас в нашия форум и сайт, изведнъж ставаш непонятно защо агресивен и "глупав". Когато пък те молим за съдействие, например случая с лавината по време на лавинни ни курс миналия февруари и молбата и да ни покажеш кадри от камерата там, за да проверим дали няма човек вътре, изведнъж се оказва че не може, че имало закони, забрани, пречки, искаш писма, молби...
Личен съвет от мен, мисли преди да пишеш, и уважавай "домакините" си.
Димитър Беров
от екипа на БАССЕС, БАН, ПСС и т.н. :)

Благодаря, прав сте. Ще го имам предвид.

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 03:50.