Кафето на БАССЕС

Кафето на БАССЕС (https://www.befsa.com/forum/index.php)
-   Ски терени и условия (https://www.befsa.com/forum/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Витоша, ама друг път (https://www.befsa.com/forum/showthread.php?t=7166)

lubezen 02-12-2011 15:59

Цитат:

Първоначално изпратено отНики (Мнение 105650)

:punk:

bobisg 02-12-2011 16:19

Пфффф,всяка година затварят писти,лифтове и т.н.Дано и тоя път да работят.Ако не-Витоша става цялата фрийрайд зона,а влекове,лифтове,стълбове въжета биват разграбени,докато дойде някой следващ Цеко,който да се заеме.А между временно на Боровец опашки и задръствания.;)

tablatabla 02-12-2011 16:25

ето и поздрав за масата на Цеко и Ко, да не остане дискотеката празна :excla:

BACETO 02-12-2011 22:02

:lol:
Е хайде да видим как няма да пуснат лифтовете тая зима!
Бат Цеко щтракнал с пръсти и казал "нема да рабоим", това да не е офиса на ПИБ у неговото село.

k_v_v 02-12-2011 22:08

Цвко да ни плаши като има поне 15-тина см сняг, сега някакси е само смешен. Особено на фона на миналогодишните изказвания.

Ники 02-12-2011 22:10

На Витоша още не е заработило нито едно оръдие за сняг. Защо ли?:dunno:

hwarang 02-12-2011 22:15

Оти нема пари да плати водата после, кубиците ще му дойдат в повече :lol::lol::lol:

dimo 02-12-2011 22:31

http://www.btv.bg/story/1206022058-B...ozi_sezon.html

"...Надяваме се, че създаденият законодателен хаос ще бъде преодолян и в най-скоро време туристическа и ски зона Алеко в природен парк Витоша ще отвори врати, се казва още в съобщението..."

Ха-ха..., то и аз се надявам, за добро...или за лошо, това няма как да знам.
Едно е сигурно, Витоша вече няма да бъде каквато си я знаем.

Опа, сега прочетох цялата тема.
Весело.

Mart0o 03-12-2011 15:48

Датата е 26.10.2009

Cloun 03-12-2011 16:48

Цитат:

Първоначално изпратено отPatzo (Мнение 105637)
С един удар колко джакпот удари......
2 министерства: МОСВ и МРРБ;
Национален Парк Витоша
5-6 ски училища и 100-тина ски учители- като имат наглостта да печелят дела срещу Него, ха сега да ги видим....

Хич не е тъп Цеко, просто е адски брутален. Тоя човек е роден за латиноамерикански диктатор

Явно Цеко работи за популяризиране на туринга и фриирайда на Витоша.
Отваря ни се повече работа на Ултра Мега Хипер Курорта ОФЕЛИИ, демек работи индиректно и за нас...:lol:

п.с. Витоша е природен парк с два резервата, не национален.

Ники 03-12-2011 17:23

Правителства се сменят, президенти също, Бойко ще сменят. Ебелев е вечен.

dimo 03-12-2011 22:34

Цитат:

Първоначално изпратено отMart0o (Мнение 105677)
Датата е 26.10.2009

Когато шест пъти кажеш "наистина", то тогава истината си е една и само твоя:rumad:

Zozo 04-12-2011 12:12

"Наистина" 6 пъти само в това, а в последващото за RETV поне още 34 пъти. С толкова много "наистина" според мен си крие чистата лъжа.

bob_beliata 04-12-2011 17:53

Цитат:

Първоначално изпратено отНики (Мнение 105662)
На Витоша още не е заработило нито едно оръдие за сняг. Защо ли?:dunno:

Щото денем температурите се качват до 8-10 градуса...
Лалето не е било толкова добре подготвено за сезона никога, окосено, махнати камъни, заравнено. Просеката на Драгалевския лифт е поосечена. На пета станция и в гардероба на Витоша ски, дето е срещу хижата, кипи усърдна подготовка за зимния сезон... Сезон на Витоша ще има, въпроса е дали ще е с цената на удобряване на новия устройствен план изготвен от Цековци или не.

sprelia 04-12-2011 18:25

Са остава да си приберат бокса,или да сложат такса рейл.:lol::lol::lol: И един чичка да седи на столче до бокса,и да следи да нема неплатили фристайлъри.:lol::lol::lol::lool::lool::lool:

tablatabla 04-12-2011 18:28

that,s the question 2011-2012 :dunno:

http://www.dnevnik.bg/shimg/zx620_1115559.jpg

DaGamma 04-12-2011 22:14

стига глупости

Не мога да разбера за какво ви е виновен винаги на всички и за всичко Цеко Минев. Аз лично обичам да карам ски, карам отдавна и ми е болно, че Витоша не става за нищо и в момента и по принцип. Дори и да го пуснат тази година с една що годе ставаща писта Лале и със скапани лифтове от 70-те отново няма да става за нищо. То си е направо мъчение да се дондуркаш нагоре с лифта и после за 3 мин. да си долу и да чакаш поне още 30 мин. опашка за да се качиш отново на скапания лифт със дървени седялки движещ се едвам едвам. Срамота е да имаме планина в самата София и да не изградим една прилична ски зона и то при условие, че има хора, които да искат да го направят. Всичкото друго са глупости. Аз лично гледах плана за това, което искат да направят от Витоша ски няма много нови неща няколко писти и няколко лифта, който не го е видял може да го направи от тук/даже горе има два бутона и лесно може да се съпостави какво е сега и какво смятат да направят/. Вижда се, че разлика в територията няма, всичко е в рамките на сегашните граници. И за всичко това вой до небето от измислени "еколози". Това е просто смешно никой не обръща внимание и дума не се казва за посъвместната нерагламетиранта сеч и умишлените палежи в Средна Гора, Стара Планина, Рила и Пирин, всичките ужким еколози мълчат като гъзове а тука за просто нищо се вдига вой до небесата. Аз имам мечта с моето дете да стана сутринта и да отида на чист въздух в планината и да се кача на нов лифт и да карам на съвременни писти с нови съоражения, аслед всичко това да се прибера вечерта у дома.

dimo 04-12-2011 22:42

Цитат:

Първоначално изпратено отDaGamma (Мнение 105738)
... Аз имам мечта с моето дете да стана сутринта и да отида на чист въздух в планината и да се кача на нов лифт и да карам на съвременни писти с нови съоражения, аслед всичко това да се прибера вечерта у дома.

И аз.

Всъщност, той не е виновен за нищо.

Ние сме капризните и искаме или не, ще да бъде неговата воля.
Все пак, нали той дава кинтите:rumad:

Patzo 04-12-2011 22:54

Цитат:

Първоначално изпратено отDaGamma (Мнение 105738)
. Всичкото друго са глупости. Аз лично гледах плана за това, което искат да направят от Витоша ски няма много нови неща няколко писти и няколко лифта.........................................
Вижда се, че разлика в територията няма, всичко е в рамките на сегашните граници.

Грабвай рулетката и един калкулатор и утре да ни информираш любезно за тия неща дето са на измислената карта на Витоша ски колко декара гора трябва да се затрият. И клекове също.
Иначе картата много невинно изглежда. Ама я се разходи на място и пак да поговорим.

DaGamma 04-12-2011 23:08

А ти какво предлагаш ? Да си остане така както е - това устройва ли те ? А какво ще кажеш за горите които се изсякоха или изгоряха от умишлени палежи? Обръщал ли си внимание как изглеждат горите по пътя София-Варна около Ловеч, Троян, Севлиево ако не си, а имаш път оттам обърни внимание горите са се превърнали на ливади и продължават да се превръщат в такива а всички "еколози" мълчат и дума не казват и то при условие, че не става дума за няколко декара а направо за хектари. Нераглемантираната сеч си е направо престъпление, оказващо влиение за години напред. Това, че ще се изсекът няколко декара на Витоша все пак ще в полза и за нас и за идните поколения. От това ще спечелим ние и най вече хората, които обичат този спорт, а след това инвеститорите.

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 23:11.