Разгледай единично мнение
Стари 01-10-2018, 14:05     #3
SixKillerVR6
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2010
Изпрати съобщение чрез skype; на SixKillerVR6
Начално

И така с огромна усмивка и облекчение вече знаех, че съм закрил сезона пуснах се до където мога със ските и трябваше някъде там в края на снега да се чакаме и да продължим надолу по пътека. Времето вече ни затваряше, облаците настъпваха бързо и трябваше да се изнасяме.

От тук мисля да спестя повечето информация, понеже мога да напиша книга в два тома за връщането от този улей, през тази долина, в тези условия.
Последва загубване в клека и трудно събиране на групата, немислимо огромен клек през цялото време до кантона, не сме стъпвали на твърда земя в продължение на часове. Тук вече клека е в пъти по-огромен от онзи горе... когато се качвахме.

Нямам думи да опиша колко се скапахме и как съм се молил да имам сили да стигна до къщичката, а ми оставаха 500 метра до нея.
Но точно когато започнеш да се скапваш физически и психически ти се появява една ей такава красота:

Бяло минзухарче, което за мен е рядкост.
... и ти идват силите и настроението за още ходене

След връщането ни в кантона времето бързо се развали и заваля, а ние мислехме, че имаме сили само за леко хапване и заспиване на мига...
Е... и тук ни се разминаха плановете... След такова приключение колкото и да си изморен, настроението е приповдигнато и никой не иска да свършва този незабравим ден. Няма да уточнявам количествата домашен 43* еликсир който се изпи, както и мръвките, които се изядоха

А какво по-хубаво да имаш още един ден на разположение, за да оцениш какво си преживял.
След обилно консумиране на храна и напитки си полегнахме и поспахме като новородени бебета
На следващия ден имахме време да си спомняме, анализираме, преразказваме, да се поснимаме и помотаем, а накрая и да си тръгнем към забързаното ежедневие.

Ей там бяхме:

И съм горд от това:

И не само аз:

И пак ще се върнем!

Благодаря за търпението на всеки, който е прочел всичко изписано от мен по-горе. Моля да ме извините за закъснението на продълженията, но все не остава време за това.
Поздрави и натягайте "апаратите", че не остана
SixKillerVR6 Не е онлайн   Отговори с цитат