Разгледай единично мнение
Стари 31-10-2021, 00:25     #13
koki_br
Junior Member

Дата на присъединяване: Oct 2021
Начално

Да ъпна малко темата. Все пак реших да вляза ол ин и да взема Шифт автомат с туринг обувки. Ската също се смени на Бент Четлър 100. Което внася нова доза неизвестни. Първата е, спирачка 100 дали ще влезе на ска 100? Следващия размер е 110 което ми се вижда много. Къде да ми монтират автоматите? Смятам да не е Конрада от където ще ги поръчам, тъй като не знам те къде ще ги монтират на ската.

Дължината на ските също малко ме притеснява, бос съм висок 175, мисля да поръчам 172, трябва да е ок ми се струва, следващия вариант е 180. Това все пак е туинтип обаче, да не дойдат къси?

Днес мерих обувки, Zero G и Cochise. Zero G ме впечатли доста, супер лека и приятна за носене обувка. От Cochise няма смисъл, тежичка е. Утре ще видя и Hawx Prime XTD, на хартия това ми е фаворитът. Ще ида да видя в СЛС и Лангетата, но ми се стурва, че ще са доста тежки. И тук размера не ми е много ясен. Пистовите ми са 26.5, Зиро Г-то отчетливо опираше пръста при тоя размер което за писта може и да е добре ама за турниг не мисля. При туринг обувки също ли се спазва правилото за по-малък номер?

Пропуснах да благодоря на всички включили се в темата!
koki_br Не е онлайн   Отговори с цитат