Разгледай единично мнение
Стари 02-11-2021, 22:24     #14
Sofw
Senior Member

Дата на присъединяване: Apr 2009
Начално

Здравей,

малко забавен отговор, но да споделя малко мнение от първа ръка:
1. за ските - супер ска, малко е мека, но да ти кажа за цял сезон не съм я сменил, карам я на писта, пудра, катеря с нея, разходки и за всичко ми върши работа (с леко уточнение, няма универсална ска, за всяко от нещата мога да намеря плюсове и минуси, но според мен си е супер, аз съм много доволен);
2. автоматите - Shift - ползвах ги един сезон, много удобни и практични, тествал съм ги и с много натягане и нямаше проблем за цял сезон. Не мисля, че можеш да намериш по-добро съотношение фунционалност, здравина, цена (отново както коментара горе, винаги ти се иска нещо по-универсално, но трудно се намира. Познат ползва Маркер-а PT и също е доста доволен, но тук проблема е с фунционалността, все пак трябва да сваляш всеки път предницата). от лични наблюдения, да - виждал съм как се чупи пластмасовото палче на предницата, но това беше при чистене на обувката от сняг на -15. Но да отбележа, че автомата си остана фунциониращ;
3. дължина - определено бих ти препоръчал 180;
4.монтаж - stormshop при къртача, Xrescue и всеобщия любимец Сталин, аз си монтирах един от първите Shift-ове при него и нямаше грешка. На приятел ги монтираха в SportBox и въпреки, че ги предупредих изрично, относно средния винт на предницата, го бяха объркали и се виждаше че е предупчен;
5. 100 стопер на aвтомата, ще хване BentChetler 100;
6.Обувка - тук е супер индивидуално. пробвах през годините, какво ли не като 2 от чифтовете ми бяха Techica - няма по-добра обувка за моя крак, а Cochise-то е най-страхотната обувка за мен. Да малко тежичка е, но ти трябва да си прецениш какво искаш - пантене или каране. ако искаш каране с относително към пантене взимай Cochise-то (няма да ти е пробелм освен ако не правиш преходи по ден, ден и половина). Няма да сбъркаш. Имай предвид че Zero G e по-мека от това което я дават "по книжка". Както си написал "доста приятна за НОСЕНЕ обувка". ако я взимаш за носене и ходене съм твърдо за нея, но ако я искаш за каране ... Cochise.

не претендирам за изчерпателност и вярност. както написах това са си мои лични впечатления защото съм ползвал част от продуктите описани от теб.

дано съм ти бил полезен.
Sofw Не е онлайн   Отговори с цитат