Разгледай единично мнение
Стари 23-10-2018, 12:05     #12
dimitard
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2006
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Сега няма да цитирам брой дни в планината на панти и зимно катерене, но съм имал якета с отварящ се отдолу цип и панталони с цял цип и съм ползвал тия екстри 1-2 пъти за цялото време, което съм ги имал. За скърта вече казах, какво мисля.

Има якета с проветрения, които са много по-зле от якета без проветрения. Всичко зависи от мембраната и съответната конструкция. На сериозните мембрани никой няма да ти сложи проветрения между краката, защото е изключително не функционално за беккънтри-то. По-скоро острани на бедрата и леко отзад. Зависи и каква е материята отпред.

Та наистина имат значение материите, мембраните, как са комбинирани и как е функционално предвидена дрешката, за което човек трябва да поразгледа, облече и да погледне малко по-сериозни ревюта. Модел по модел. Обратно на твоето мнение, аз бих разчитал точно на марките - защото те знаят какво правят и го правят от години. Иначе има опасност да си избереш нещо "по точки" и "екстри" които сте си формулирали тука, което ще е супер за пред клавиатурата, но не и в планината. Нещо, като колата от китайски производител, дето има всички екстри, ама е все още китайска зад волана.