Разгледай единично мнение
Стари 13-10-2012, 08:26     #33
bo_-
armoured mothafucka

Дата на присъединяване: May 2009
Изпрати съобщение чрез skype; на bo_-
Начално

Според мен форматът ски филм + парти е най-удачен, особено докато все още и снегът карането са само на екран.

Партито миналата година беше адски добро. Едва ли удвои членската маса, но събра доста хора на едно място и в добро настроение Хора, които може да чуят нещо за бассес и за събитията, които се организират. Само по себе си партито не е достатъчно, за да зариби който и да е по идеите на асоциацията, но може да работи за имиджа и. Може да посади идеята, че бассес е мястото, където да отидеш, ако си търсиш компания за каране, ако имаш идея за трип в планината, но нямаш подготовката, ако ти трябва екипировка или съвет... Мен поне това ме привлече - исках трип извън курортите и първото място, където потърсих, беше в сайта на асоциацията, и там тъкмо беше обявен Mad goat тур

Идеята ми е да се постави акцент върху лавинна безопасност, без да отегчаваме народа, който не е дошъл за това. Да се раздадат с томбола няколко ваучера за курса за лавинна безопасност, няколко за mad goat, брошурки за лавинната лекция, книжки, намаление за лавинна екипировка. Може и който пазарува от спонсорите да получи намаление за курса и пр.

Така че, ако целта е да се привлекат хора, мисля че това е пътят. А и ще се вкара нещо в касичката.

Вариантът за малко събиране в хижа не мисля, че е удачен за откриване. През сезона ще има много такива - може да се прави по една бассеска среща на месец на различна хижа и да се обявява на сайта. А че ще изпием много бири заедно мисля, че никой не се съмнява
bo_- Не е онлайн   Отговори с цитат