Разгледай единично мнение
Стари 17-02-2017, 14:24     #29
batAssen
чичка

Дата на присъединяване: Mar 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отMyashkov Разгледай мнение
Този, който се е наакал си ти, Асенчо, моето момче.
Не ме интересува нито дали си ми казал дебил, нито дали си прав за адаптера. Не сме близки и не можеш да ме засегнеш, ти с твоите тъпотии не си ми важен. Мен не можеш да ме обидиш с тия думи, само да покажеш колко струваш на тия дето четат. И вместо да се оттласнеш от дъното, с последния си пост започна да копаеш надолу, в тинята, където явно живееш.
Дадох ти възможност да се извиниш, като съвсем добронамерено обясних за диамирите, обаче ти не си разбрал смешката, явно толкова ти е капацитета.

И последно:
Ако караш бял бус, пълен със стекове цигари и минерална вода, а мислиш че заслужаваш повече,
ако ти липсва любов и си самотен,
ако живееш в тоя форум и не можеш да търпиш "вкъщи" да ти влизат и да ти пишат някакви "дебили"
ако любимият отбор вчера е паднал и ти"проклинаш цяла вселена"...
и накрая, ако не можеш да търпиш повече тоя живот в Обеля и си сигурен, че заслужаваш къща в Бояна, ама политиците те прецакват...
ако реалността те подтиска и тласка към депресия и мисли за самоубийство...

Нито аз, нито някой от другите тук пишещи ти е виновен. Просто проблемът е в теб.
Излагаш се и ти излагаш и момчетата, които те защитиха (от какво и аз не знам- от мен? аз не съм те нападал)

Ако не си разбрал- това е просто форум в Интернет-трия, защото с теб да комуникирам за мен не ОК- просто не сме в една графа. Имаше една песен-"ОО, колко си прост-има ли смисъл, с теб да говоря?..."- е, за мен няма. И като използваш думи като дебил, п*тка и п*чка, ти просто обясняваш на всички колко струваш.
banzai е прав- това не е адрес 4000 и аз няма да ида да ближа рани, защото, ако някой дебил като теб е написал нещо, това не може да ме нарани.
Пиши колкото искаш, дай още вицове... направи кампания срещу мен, може даже да сложиш по аптеките плексигласови кутии за събиране на пари, с които да финансираш изключването ми от този форум...
Или можеш да спреш да се излагаш, но мен и това не ме интересува.

П.П. Ти си живото доказателство, че ако някой е добър и опитен скиор, това не го прави непременно свестен човек...утайката на кафето не става за пиене, дори и кафето да е хубаво...

Така, айде пътувай и живей жалкия си живот, дано намериш утеха някой ден....

За админите: толерирането на екземпляри като Бат Ассен и техните постове към другите с агресивност и злоба определено компрометират този форум.

Едно е да коригираш невеж потребител, друго е да го нападаш и да държиш такъв език. Това е против общите правила на форума, които самите вие сте написали.

Относно този пост-прасето грухтеше и аз го нахраних. Нямам нищо против да изтриете и него и цялата тема, но все пак мисля, че мога да изразя мнението си. А ако Бат Ассен е един от админите... е тогава-успех!
Да цитирам преди да изчезне Съжалявам, че не цитирах и предните мнения, но човек се учи
batAssen Не е онлайн   Отговори с цитат