Разгледай единично мнение
Стари 10-01-2007, 20:07     #80
Velio
Senior Member

Дата на присъединяване: Mar 2005
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Цитат:
Originally posted by Ники+Jan 10 2007, 07:54 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Ники @ Jan 10 2007, 07:54 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Velio@Jan 10 2007, 07:23 PM
Айде и аз да се "похваля" в тая тема.

Вчера установих, че имам дискова херния...
Честито на печелившия* * :violin:
Сигурен ли си? Докторите ли ти го потвърдиха. Би трябвало при дискова херния да не можеш да се движиш. Така ли е? Да не бъркаш с дископатия? [/b][/quote]
Сигурен съм, да. Няколко дни поред имах страшни болки в кръста. Можех да се движа, но с много усилия и болки. Отидох на ортопед вчера, той ме прати в една клиника на някакъв ядрено-магнитен скенер или каквото е там и се потвърди, че е "дискова херния". Ортопеда ми направи някаква каратистка хватка и ми намести някакви стави в кръста, та болката стана по-поносима и е само при определени положения на тялото. Но пак си я има...
Тепърва ще гледам как мога да се лекувам и дали въобще мога. Най-лошия възможен сценарий е да се развие още по-зле положението и да се стигне до операция. Операцията е много рискована и ако ми прекъснат някой нерв в гръбнака - ставам инвалид

Иначе тоя ортопед ми каза, за някакво "озонно лечение". Със спринцовка се инжектира озон в гръбнака. 6 броя през седмица. Ако няма ефект, се инжектира директно в диска. Тепърва ще събирам информация за тоя метод, та да видя за какво точно става въпрос. Щото да ме ръгат в гърба с инжекция хич не ме кефи като идея...

Абе новата година започва просто "прекрасно"...
Velio Не е онлайн   Отговори с цитат