Разгледай единично мнение
Стари 17-10-2010, 11:04     #24
viik
Senior Member

Дата на присъединяване: Feb 2005
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Цитат:
Да беше един ABS 300-400 лв, разбирам да обвиняваш хората, че не си го купуват. Не е ли по-нормално да не наричаме хората "супер ограничени тъпаци", само защото не могат ей така от раз да бръкнат и извадят 1000+ кинта и да си подменят половината по-стари неща? Вярно е, че има хора, дето купуват излишно скъпи неща, но лично аз знам колко време и усилия е коствало да убедим по-голяма група хора, че пипсовете са необходими. А сега са "стандат" и който може (а цените им вече са малко по-поносими за стандартът ни) си ги купува. След година-две така ще и с ABS-ите и Snowpuls-овете. А колкото повече фирми ги правят, толкова повече ще се подобряват моделите и цените ще падат (тъпата конкуренция). Честно казано, ABS бяха много зациклили до появата на Snowpulse, а сега като има алтернатива взеха да "разчупват леда". Който е виждал раниците с ABS до преди две години знае за какво говоря....
Момчи никой не го е грижа за наще кокали, фирмите си изнасят производствата в Китай свалят качество и тн..Ако си фирма, която е на пазара от 4-5 години ти трябва време да си разработиш продукта както трябва. Разработката и тестването във какви ли не ситуации на една такава раница може да отнеме доста време и пари. Аз съм сигурен, че промяната по нещо в АБС раниците е правена на базата на опит..

Ще дам пример със парашутните сбруи ти каква би си купил? на фирма от 20г на пазара или на фирма от 5г на пазара, като там грешките са написани с кръв.

Не ме разбирай погрешно не казвам, че сноу пулса е кофти ама трябва време т.е. инциденти за да се докаже. Давам пример със наксто дето го хвалехте на ляво на дясно..

Пък за пантенето няма кво да коментирам кви савети се дават по темите за нови ски и панти... доста хора тук разбират от пантене и за тва имат трудности с намирането на достатачно широки колани за ските демек ако вобще се качат до някаде то пускането им ще е супер яко щото са с мин 10цм под крака...

Не казвам, че някой е тъп, просто мисленето е объркано, пък и искам да предизвикам няква дискусия. По въпроса за парите не съм съгласен с теб, след като прочетеш темата "Кой с какво ще кара този сезон.." ще ти стане ясно, че досота хора инвестират едни добри пари в ски и якенца и греики..

Запоследно променено от viik : 17-10-2010 в 11:06.
viik Не е онлайн   Отговори с цитат