Разгледай единично мнение
Стари 14-01-2017, 19:02     #7
ivaski
Member

Дата на присъединяване: Nov 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отНики Разгледай мнение
От скромният ми опит:
Много лесна поддръжка. Не се налага да ги съхраняваш в хладилник. Практически вечни. Държат добре(моят опит на пантене е скромен), включтително и на фирн. Миеш на чешмата със сапун и са като нови. Лесно залепване и разлепване(дори за лаик като мен). Не е необходимо да ги прибираш в/у транспортната лента, а залепени един за друг. Не ги стряскат боклуци, иглички, носни кърпи. Всичко се мие на чешмата или в реката.
+1
Възможността да не се прибират в/у транспортната лента е особено ценно,когато си си премръзнал(при мен доста при ръцете),при кофти условия-вятър,мъгла и т.н..Направо се родих спрямо старите G3.
Много добре плъзгат.Особено при минусови Т.
Стане ли обаче малко по топло почват да "пият" сериозно количество вода/сняг.Особено отчетливо се появява при повторно залепяне.
За целта ползвам импрегнатор KOHLA от Къртача.Работи.До 2 качвания със сигурност.
При онова затопляне преди около месец(беше преди коледа със сигурност)бях забравил да ги напръскам и при повторното качване се качих с бая сняг м/у коланите и ските.Бяха отлепили почти по цялата дължина на ските.
Закопчалката отзад не е върха.Често откача.
П.С Ще ползвам технологията на Ники.
ivaski Не е онлайн   Отговори с цитат