Разгледай единично мнение
Стари 11-09-2017, 09:28     #29
skaliente
Senior Member

Дата на присъединяване: Mar 2014
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отzenk Разгледай мнение
Мога ли и аз да се включа с един бърз въпрос - защо в нито една от обявите на Атанас не са качени снимки - следя форума от близо и съм сигурен за поне пет обяви, в които се описва,че ските са нови /всеки път с различна височина, например саломон цар 182 и 190см, единия атомик който продаваше беше 186 /за другия нямам спомен/, кюто на саломона 180, сега нфх-са е 176- явно е че не става дума за ски, купени за лично ползване, а за препродажба с цел печалба, което би трябвало да се заплаща към форума, тъй като това минава в графа търговска дейност/ И В НИТО ЕДНА ОТ ВСИЧКИТЕ ОБЯВИ НЯМА ПРИКАЧЕНИ СНИМКИ, което е задължително изискване за публикуването на обява в този форум /без значение дали са нови или стари/...та защо няма снимки? /Като ще се дава за пример олх, там минава ли номера без снимки?/
Днес ще кача снимки на ските Цара го купи някой от форума, нека той каже дали е правен в България което всъщност няма никакво значение, макар, че явно за някой има. NFX както съм описал е мой, но няма да имам възможност да го карам и го продавам. За всички останали са били за продан да С това се занимавам все пак. Не виждам нищо нередно. Явно има, а аз не съм разбрал какво е нередното.

Запоследно променено от skaliente : 11-09-2017 в 12:42.
skaliente Не е онлайн   Отговори с цитат