Разгледай единично мнение
Стари 22-11-2016, 12:01     #4
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Някой отзиви за това така наречено "ски филм"?
Нещо много тихо.
Или да почна аз, ама...

п.с. Добре де, ще почна аз.

То е ясно, че всички вече сме преситени от ски клипове. Едно време се чакаха тия филми цяло лято и наистина ни даваха нещо невиждано, което да ни "топли" цяла зима и надъхва. Ама вече с тия клипове, които гледаме цяло лято, кой от кой по-добър и по-добър, тази филмова индустрия или трябва да предложи нещо наистина различно или просто да залезе.
Е опитаха се да предложат нещо такова, ама се усраха тотално. Накрая се е получил филм за екология(даже не баш) с леки елементи на ски. Понеже съм дивен фен на MSP и ски филмите като цяло, но след последните напъни да роди циганката, реших първо да гледам в къщи и тогава ако си заслужава да го гледам на голям екран. Е радвам се, че си спестих 2 часа в понеделник вечер и ги отделих на семейството си.
Това го обявявам за най-тъпя филм на MSP евър. Даже не мога да го нарека ски филм. Щото ски немаше. Тия кадри със ски в ютюб се въртят цяло лято, къде по-хубави.

Явно бъдещето е точно в късометражни филмчета, със спиращи дъха кадри, които не те оттегчават 1 час. Не повече от 10-тина мин. И такива изпълнения тип Кандид по тревата.
MSP да трескат кепенците и да се свършва тая мъка.

п.с.2 Миналогодишният им филм много хора не го харесаха, ама там поне имаше каране на ски. А и Боби загатна какво ще трябва да правим с тия промени в климата. И намен много ми хареса. Съвсем честно.

п.с.3 Филма на Level 1 е епичен.

Запоследно променено от Ники : 22-11-2016 в 12:15.
Ники Не е онлайн   Отговори с цитат