Разгледай единично мнение
Стари 22-05-2013, 00:18     #27
Sanichka
Малка машинка

Дата на присъединяване: Jan 2013
Начално

по цял ден работя с кретени като мен, държанието ми е умишлено, драмата също...това действа...има нещо наречено CB - или на кратко чарджбек (chargeback) ще ми коства 20 минути от без това заетия график

Цитат:
Първоначално изпратено отdimitard Разгледай мнение
Не, че нещо - ама като ти чета мейла?!?

ОК, купила си си ски от тях, станала е някаква грешка с монтажа - случва се. Драсни им там един е-мейл - кажи това ми е проблема, може ли да се оправи - 2-3 реда. Ще ги сменят това е ясно. Ти си им написала един ферман - първо почваш с някаква история за някакъв Atomic и после няма спирка "skies are ruined", "I am very unhappy", "decided not to use your mounting service and good for me", "skis was mounted so unprofessional i cant even believe a human being can do such a thing to such cool skis....seriously...a handicapped squirrel can do better than this"...."so you can see how ugly this is...i would fire the person who mounted them right away, as this is embarrassing, causes double losses to your company and its a crime to these K2 skis"

То вярно че си им клиент, ама чак така да им говориш, не вярвам и refund-a да мине без проблеми.....

Запоследно променено от Sanichka : 22-05-2013 в 00:21.
Sanichka Не е онлайн   Отговори с цитат