Разгледай единично мнение
Стари 22-05-2013, 10:48     #39
Sanichka
Малка машинка

Дата на присъединяване: Jan 2013
Начално

Струва ми се, че не четеш какво се пише в тая тема...Аз СЪМ недоволна кифла и нямам никакво намерение да е друго яче..."Не споменаваш нищо за съосност, радиално изместване и други мъжки термини" - има ли нужда да ги споменавам, като съм обяснила да гледат side cut-a или и това не достатъчно за да се види(ш), че ПРОБЛЕМА Е ОЧЕВАДЕН И ТИЯ ОТ КОНРАД ПРОСТО ПРОДАВАТ ДЕФЕКТНИ СКИ...за това е тая тема...а ските не са ми бизнес, за да ги приемам като стока...двете К2-ки са с криви инсърти (и то различно криви) оказва се...което не оправдава тия от сайта...да ми се правят на луди...те много добре са видели проблема...

Цитат:
Първоначално изпратено отНики Разгледай мнение
От тези модели ски има бройки, при които самите ски са криви. Виж и това, дали 2-те ски са еднакви. Примерно левия и десния сайдкът дали са еднакви, дали монтажните центрове ти съвпадат, дали едната ти ска не е по-дълга от другата случайно.
Отделно Вено ти го е казал. Обяснила си им погрешно проблема. Аз също така го разбрах. Не споменаваш нищо за съосност, радиално изместване и други мъжки термини. Написала си писмото като недоволна "кифла". Извинявай, ама аз бих реагирал така, както и те на това писмо. Нищо лично.
Писмото ти е неточно. Неточно си описала проблема. Снимите също са калпави. Направи им други и им опиши, че автоматите ти не са монтирани на една ос със ската.

Но първо си провери ските, дали от там не идва проблема.
Sanichka Не е онлайн   Отговори с цитат