Разгледай единично мнение
Стари 16-10-2010, 19:26     #18
viik
Senior Member

Дата на присъединяване: Feb 2005
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

този спор ми прилича на споровете едно време дето ги водехте - диамир или наксо - пък всички знаем какво стана накрая

Самият факт че спасителите в Австрия карат само с ABC, а snowpuls-a е слабо разспространен е достатачен красноречив. Аз миналата година преди да си купя АБС изчетох доста теми по форумите и на всякаде хората с опит предпочитаха АБС-а.

- другото супер качествено нещо в абс-а е ДИСТАНЦИОННОТО АКТИвИРАНЕ, което според мен може да се окаже безценно в доста ситуации, нито една друга фирма в света не предлага такова нещо

Единствено не мога да разбера извратеното и тъпо мислене на повечето хора тук!!!, който дават сума пари за какви ли не изчанчени ски екипировки!!, Аз миналата година по нашите планини видях да носят АБС-и само тия с МОТОРНИТЕ шейни може да са тапаци и да не разбират от метерология, снежни профили и никога не са копали лавинен тест ама по отношение на екипировка са по добре от скиорите!

ако някой от нашите приятели и познат имаха АБС днес нямаше да си спомняме за тях с насълзени очи!

Запоследно променено от viik : 16-10-2010 в 19:33.
viik Не е онлайн   Отговори с цитат