Разгледай единично мнение
Стари 22-11-2018, 15:10     #5
kaloyanv
Junior Member

Дата на присъединяване: Nov 2018
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отdimitard Разгледай мнение
Четенето на темите във форума напоследък показва, че който си е наумил нещо, той си го е наумил така или иначе, и всякакви разумни или неразумни коментари не променят това

Иначе точно бидейки начинаещ, е по-добре да имаш добри колани, щото в началото нито ще можеш да си подбреш правилно дните за пантене, нито точните терени, нито пък ще имаш техниката да пантиш много правилно. Това е моята логика, но може и да греша...
Добър ден на всички. Понеже темата е за колани, а на мен ми се ще да използвам ските за придвижване зимата. Бихте ли ме насочили какви колани да си закупя и от къде? Ще ползвам едни силврета автомати с тънки ски фишер, които са на баща ми . Спускането ще гледам да е максимално елементарно тъй като нямам опит извън писта особено много и идеята ми е да ги ползвам вместо снегоходки засега. Понеже съм ходил с отваряща пета обаче по равнички терени, исках да ви попитам например ако ходя до хижа Вихрен или до хижа Малиовица, ще ми трябват ли въобще колани или на по голям градус ? Иначе карам ски от доста години, но по писти и тук таме встрани с обикновени ски.
kaloyanv Не е онлайн   Отговори с цитат