Разгледай единично мнение
Стари 07-04-2010, 10:22     #8
gydi
Гъди

Дата на присъединяване: Feb 2008
Изпрати съобщение чрез skype; на gydi
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отКъртач Разгледай мнение
Да, нюви 1350
Няма проблем. Тя е и свободна. Има само няколко имена които нувито разпознава и внимавай да не препокриеш някоя съществуваща карта. Най добре архивирай предварително всички *.img файлове.

Nuvi - Тествано на Nuvi200 , Nuvi310 , Nuvi660 , Nuvi710 , Nuvi200W(250W)
Във вътрешната памет на уреда:
gmapprom
gmapprom1
gmapsupp
gmapoem (тази карта се вижда в менюто , но не може да се изключва)

На SD картата:
gmapsupp

.........
нали, имената са с разширение *.img . Свързваш усб-то с компа и прехвърляш файла в директория Garmin.
.........................................

...... Те са дали инсталация за МапСорс. Имаш ли мапсорс инсталиран на компютъра?

Инсталацията инсталира картата в програмата MapSource на компютъра ти. А MapSource генерира 1 img файл и го мята на навигацията.

.................................................. .
http://free-data.com/gps/bgmountains/

Тука има портабъл версия на мапсорс с интегрирана карта.
Има и готов img -файл за директно копиране на навигацията.
..................
MapSource да имаш на компа е много добре, защото си разглеждаш картите на голям монитор, правиш си маршрути точки и др. и ги мяташ на навигацията.
VGA:Във Варна има много неща, но всеки знае, че Бургас е морската ски-столица на България!
Всичко, което е далеч от морето е дълбока провинция - Ърнест Хемингуей
Щастието не е дадено всекиму. Съжалявам другите! Гъди.

Запоследно променено от gydi : 07-04-2010 в 10:50.
gydi Не е онлайн   Отговори с цитат