Разгледай единично мнение
Стари 11-12-2016, 21:15     #8
emon
Senior Member

Дата на присъединяване: Nov 2010
Начално

Аз карам Ланге ХТ Фритуринг 130 от 20.01.16 като тестова и мисля, че това е моята обувка. От години очаквах Ланге да се включат в този сегмент и сега се радвам, че ги дочаках. Най-важното според мен за този модел е , че трябва задължително да се пробват преди да се купува. Аз нося принципно 27МР. Всичките ми обувки до сега са били такъв номер. Лангето дойде в деня преди да замина за седмица в Австрия и с ужас разбрах, че мострата(тестовата обувка) е с размер 26,5МР. С огромно съмнение ги взех, но се оказаха точно мой номер и от първото обуване до днес са ми перфектни Не съм носил такъв номер сигурно от дете, но наистина ми паснаха сега перфектно. За това всъщност пиша тези редове, за да се има предвид предварително. Иначе като обувка е наистина страхотна. Единственият минус е, че Динафит инсъртите не са Quikstep, до колкото това може да е минус. Режимът на ходене е достатъчно добър. Е, не е като за дву и три дневен преход, но за еднодневни трипове е напълно достатъчен. Като цяло е перфектна, според мен и индексът 130 е напълно реален спрямо пистовата версия.
emon Не е онлайн   Отговори с цитат