Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Общи дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 12-02-2016, 11:14     #1
jelezniqt
Junior Member

Дата на присъединяване: Feb 2016
Начално Пазете се от ски / сноуборд сервиз на ул. Тодор Стоянов 10

Здравейте, пазете се от сервиза намиращ се в София на ул. Тодор Стоянов 10. Майсторчето така ми направи борда, че сега се вижда базата - размери на щетата: 2 см на 3.5 см., + това че изрично уточних да не ми слага вакса, а беше сложил и дори не я беше отстранил от кантовете на места + това че държеше да му платя и не ми издаде касова бележка.
Не ми се занимаваше иначе трябваше да се сбием.
- прикачвам снимка показваща щетата, появила се след сервизното обслужване (под буквата "а" на atomic)

...

За любопитните: погледнете края на историята - коментар номер 19

Лек ден

Запоследно променено от jelezniqt : 10-03-2016 в 09:58.
jelezniqt Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 12-02-2016, 16:19     #2
Gabberizmo
Member

Дата на присъединяване: Dec 2012
Начално

Аз лично при Лазар ходя не помня вече от колко години и винаги съм оставал много доволен от качеството на работа и обслужването. До момента съм му носил над 10 чифта ски и сигурно толкова бордове, които той е сервизирал многократно. Също така съм монтирал и няколко чифта автомати и там проблеми съм нямал. Не искам да защитавам никого просто изказвам мнение като човек който само там си сервизира екипировката.
Gabberizmo Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 12-02-2016, 19:19     #3
moridinbg
CEO of Shred

Дата на присъединяване: Feb 2010
Изпрати съобщение чрез skype; на moridinbg
Начално

Ако базата е хубаво чукната, понякога трябва да се отстрани малко материал и се вижда сърцевината, така че не е нещо невероятно, макар че не се знае първоначално какво е в случая...
Стари 12-02-2016, 23:12     #4
maptuh4o
Junior Member

Дата на присъединяване: Apr 2014
Начално

и аз не съм доволен от този сервиз, а и не само, затова си правя базата и си слагам ваксата сам.
maptuh4o Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 15-02-2016, 09:49     #5
jelezniqt
Junior Member

Начално ...

Цитат:
Първоначално изпратено отmoridinbg Разгледай мнение
Ако базата е хубаво чукната, понякога трябва да се отстрани малко материал и се вижда сърцевината, така че не е нещо невероятно, макар че не се знае първоначално какво е в случая...
това добре: нека отстранява материал, но след това да не ми го връща в такова състояние. Да го запълни с пластмаса, така че да не се вижда сърцевината, а не да ми казва "с този борд имахме проблем ..." и на въпроса ми: защо е в такова състояние и защо не го е запълнил с нещо? да отговаря: "не го мисли, няма нужда, слагай повече вакса и карай - тъкмо ще върви повече".

Скоро ще кача снимка с възстановения борд, след което спирам да ходя по каквито и да е сервизи, колкото и да са добри.
Стари 15-02-2016, 10:02     #6
moridinbg
CEO of Shred

Начално

Е, ако е просто пробойна в базата, без питекс
Стари 15-02-2016, 10:14     #7
kotseto
Senior Member

Дата на присъединяване: Apr 2008
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

X-Rescue е на 200 метра от там - ходи при тях Много читав сервиз и с правилно отношение. Никой друг не ми е пипал ските от няколко години.
Стари 15-02-2016, 23:53     #8
Brozestian
Senior Member

Дата на присъединяване: Mar 2015
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отkotseto Разгледай мнение
X-Rescue е на 200 метра от там - ходи при тях Много читав сервиз и с правилно отношение. Никой друг не ми е пипал ските от няколко години.
Не> недей да ходиш при тях. Нито сервиза е добър, да не говорим за отношението!
Стари 16-02-2016, 10:04     #9
Viktor Sickhead
Crazy and lost

Дата на присъединяване: Apr 2008
Изпрати съобщение чрез skype; на Viktor Sickhead
Начално

Супер им е отношението на момчетата 4 пъти съм си носил ските при тях и съм повече от доволен.
Стари 16-02-2016, 22:03     #10
Brozestian
Senior Member

Дата на присъединяване: Mar 2015
Начално

Е аз не съм.

Към мен отношението не беше добро (еле па сервиза), въпреки че до последно комуникирах с усмивка ... който ме познава може да потвърди.

В една друга тема съм описал подробно случая, но не мога да я намеря. Накратко... занесохме 2 чифта ски (аз и френд). Дърт Techno Pro за оправяне на деруги, кант... стандартно обслужване и моята въз дърта, очукана армада, за преместване на автомати. След като ми се обеща че автоматите ще бъдат преместени и залепени със смола, а старите дупки запълнение, това не се случи. И не само. Като направих рекламация на пича в сервиза (ЗАЩОТО копеле, новите дупки на единия автомат, бяха прекалено плитки, и болтовете стърчаха .. сигурно половин сант !!!!) ме изгледа все едно съм причинил спонтанен аборт на жена му и си свърши работата пред мен с видимо неудоволствие.
Бях толкова афектиран, че погледнах другия автомат чак в метрото.. още по-зле, автомата дори не беше преместен, а беше на старта позиция!!!!!! .
И двата автомата не бяха залепени, както бе уговорката.

Знам какъв е проблема. Идеологически. Както голяма част от проблемите в БГ.
Просто на външен вид и на отношение не го докарвам на батка играчле. Прекалено съм учтив и усмихнат, а същевременно тогава нямах материална възможност. Което в Бг автоматично значи че си лузърче и гледат да те разкарат. Много такива ситуации съм видял, не си смуча от пръстите долнопробен хейтърски шит!

Запоследно променено от Brozestian : 16-02-2016 в 22:10.
Brozestian Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-02-2016, 00:58     #11
moridinbg
CEO of Shred

Начално

На стария сплит едната половина ми беше прогнила през средата след каране и после летуване с неотремонтирана деламинация.
Така я ремонтираха в рескюто, че после като хванех двете половинки, по флекс не можех да преценя коя е била ремонтирана

От друга страна ми се оплакаха познати, че напоследък май е малко на късмет кой ще вземе да ти оправя нещата и как ще се справи
Стари 17-02-2016, 10:10     #12
steppenwolf
Senior Member

Дата на присъединяване: Nov 2004
Начално

Аз също не съм очарован от този сервиз. За мен най доброто обслужване досега съм имал в СЛС.
Стари 17-02-2016, 23:44     #13
bobber

Дата на присъединяване: Dec 2006
Начално

До сега съм чувал само хубави неща и за двата сервиза.
bobber Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 19-02-2016, 09:40     #14
Myashkov
Senior Member

Дата на присъединяване: Jan 2015
Начално

Запоследно променено от Myashkov : 27-10-2020 в 11:31.
Myashkov Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 19-02-2016, 20:03     #15
Gabberizmo
Member

Дата на присъединяване: Dec 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отMyashkov Разгледай мнение
Значи не е хубаво да се говори лошо, ама тоя на „Тодор Стоянов“ 10- е майстор, колкото аз съм Ван ГОГ, д..ба! Ходих там, тръгнах си потресен! И приятелите му на чашка да не пишат тука глупости, щото ми причини материални и морални щети, за които заслужава да го съдя. Поне си трайте, бе - какво го защитавате? Б..си майсторите, б..си отврата!

П.П. Братото с борда-не се коркай-всичко се връща- сигурно като иде в ада , ще го сложат на шлайф машината да шлайфа докато душата му изтръпне на тоя!
Братле ако вземеш малко да се поуспокоиш няма да е зле. Нито съм приятел с Лазар, нито си пием ракията заедно, нито го защитавам. Само изказвам лично мнение защото мисля, че живеем в свободна държава. Както теб не те интересува моето мнение така и мен не ме интерусва твоето. Имам няколко чифта ски които винаги сервизирам при него и досега винаги съм оставал доволен. В момента в който сгафи нещо с екипировката ми няма да стъпя повече там, но засега всичко е супер. Иначе е супер лесно да пюеш по форумите без да даваш конкретни примери. Бъди жив и здрав
Gabberizmo Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 20-02-2016, 16:03     #16
ivaski
Member

Дата на присъединяване: Nov 2012
Начално

[quote=Myashkov;149766] От сервиза на Тодор Стоянов 10 не съм доволен

Gabberismo също е написал какви са му впечатленията,както и ти.
Аз също съм ходил и продължавам да ходя.Този сезон доста често(въпреки "страхотната зима"),поради собствената си глупост с наличната си екипировка.И човека си свърши работата,смятам доста добре.

Запоследно променено от ivaski : 22-03-2016 в 19:35.
ivaski Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 22-02-2016, 07:22     #17
drivanov2003
Junior Member

Дата на присъединяване: Feb 2015
Начално

Съжалявам, че това ще е първият ми пост, но тази година му дадох два чифта нови ски, нови автомати, и ги монтира видимо настрани (3мм ), и малко забрави два винта, та се наложи да се връщам пак. За всичко това имам снимки. Цената му беше двойна в сравнение с друг сервиз.
Няма начин да съм доволен.
drivanov2003 Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 09-03-2016, 11:35     #18
petttto
Junior Member

Дата на присъединяване: Jan 2015
Начално

За съжаление има много неподготвени майстори и то във всяка сфера
petttto Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 09:51     #19
jelezniqt
Junior Member

Начално Здравейте отново :)

След заличаване на поражението побързах да покарам малко и пропуснах да кача снимка. Както може да се очаква, в тази изключително "снежна" зима, нещата не се развиха особено добре за борда и реших да си поиграя малко вместо да посещавам поредния сервиз

Ето и обещаните снимки:

1.
- след отстраняване на всичко от първия ми опит, шкурка, епоксидна смола върху поражението направено от "майстора" и питекс върху останалите места.

2.
- след питекс върху основния проблем, заглаждане ( едва ли "заглаждане" е най-точната дума ), вакса и полиране.

p.s. въпреки че има още какво да се желае, борда ми е в далеч по-добро състояние от това в което го получух след сервиза

Запоследно променено от jelezniqt : 10-03-2016 в 10:07.
Стари 10-03-2016, 09:52     #20
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Начално

Да не си карал по асфалт?

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 00:12.