Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Обяви Купува/Продава

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 17-02-2017, 09:18     #21
banzai
"чакаме се долу"

Дата на присъединяване: Mar 2010
Начално

Welcome to the internet, където дебелата кожа е плюс. Аре стига с това искрено и лично, има други форуми за тая работа.
banzai Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-02-2017, 09:27     #22
Myashkov
Senior Member

Дата на присъединяване: Jan 2015
Начално

Запоследно променено от Myashkov : 17-02-2017 в 10:31.
Myashkov Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-02-2017, 10:40     #23
mi11er
наХазматизиран

Дата на присъединяване: Jun 2005
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отBrozestian Разгледай мнение
... и аз мисля така само с изключение, че не ок да поливате на човека. Независимо колко глупости се плямпат. ...
грешиш
mi11er Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-02-2017, 10:59     #24
batAssen
чичка

Дата на присъединяване: Mar 2012
Начално

Много ме забавлява някой като си изтрие мненията или ги редактира рЕзко, защото се е наакал. Винаги се сещам за следния виц:

Цитат:
Каква е разликата между п*тка и п*чка?
- П*чка е женски полов орган, а п*тка е вид мъжки характер.
batAssen Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-02-2017, 11:22     #25
Myashkov
Senior Member

Дата на присъединяване: Jan 2015
Начално

Този, който се е наакал си ти, Асенчо, моето момче.
Не ме интересува нито дали си ми казал дебил, нито дали си прав за адаптера. Не сме близки и не можеш да ме засегнеш, ти с твоите тъпотии не си ми важен. Мен не можеш да ме обидиш с тия думи, само да покажеш колко струваш на тия дето четат. И вместо да се оттласнеш от дъното, с последния си пост започна да копаеш надолу, в тинята, където явно живееш.
Дадох ти възможност да се извиниш, като съвсем добронамерено обясних за диамирите, обаче ти не си разбрал смешката, явно толкова ти е капацитета.

И последно:
Ако караш бял бус, пълен със стекове цигари и минерална вода, а мислиш че заслужаваш повече,
ако ти липсва любов и си самотен,
ако живееш в тоя форум и не можеш да търпиш "вкъщи" да ти влизат и да ти пишат някакви "дебили"
ако любимият отбор вчера е паднал и ти"проклинаш цяла вселена"...
и накрая, ако не можеш да търпиш повече тоя живот в Обеля и си сигурен, че заслужаваш къща в Бояна, ама политиците те прецакват...
ако реалността те подтиска и тласка към депресия и мисли за самоубийство...

Нито аз, нито някой от другите тук пишещи ти е виновен. Просто проблемът е в теб.
Излагаш се и ти излагаш и момчетата, които те защитиха (от какво и аз не знам- от мен? аз не съм те нападал)

Ако не си разбрал- това е просто форум в Интернет-трия, защото с теб да комуникирам за мен не ОК- просто не сме в една графа. Имаше една песен-"ОО, колко си прост-има ли смисъл, с теб да говоря?..."- е, за мен няма. И като използваш думи като дебил, п*тка и п*чка, ти просто обясняваш на всички колко струваш.
banzai е прав- това не е адрес 4000 и аз няма да ида да ближа рани, защото, ако някой дебил като теб е написал нещо, това не може да ме нарани.
Пиши колкото искаш, дай още вицове... направи кампания срещу мен, може даже да сложиш по аптеките плексигласови кутии за събиране на пари, с които да финансираш изключването ми от този форум...
Или можеш да спреш да се излагаш, но мен и това не ме интересува.

П.П. Ти си живото доказателство, че ако някой е добър и опитен скиор, това не го прави непременно свестен човек...утайката на кафето не става за пиене, дори и кафето да е хубаво...

Така, айде пътувай и живей жалкия си живот, дано намериш утеха някой ден....

За админите: толерирането на екземпляри като Бат Ассен и техните постове към другите с агресивност и злоба определено компрометират този форум.

Едно е да коригираш невеж потребител, друго е да го нападаш и да държиш такъв език. Това е против общите правила на форума, които самите вие сте написали.

Относно този пост-прасето грухтеше и аз го нахраних. Нямам нищо против да изтриете и него и цялата тема, но все пак мисля, че мога да изразя мнението си. А ако Бат Ассен е един от админите... е тогава-успех!

Запоследно променено от Myashkov : 17-02-2017 в 12:28.
Myashkov Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-02-2017, 14:38     #26
Gabberizmo
Member

Дата на присъединяване: Dec 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отMyashkov Разгледай мнение

За админите: толерирането на екземпляри като Бат Ассен и техните постове към другите с агресивност и злоба определено компрометират този форум.
Пич не те познавам лично както и повечето членовете на този форум, но ти още от самото начало започна със супер агресивните и злобни постове. Ще дам само един пример от темата за ски сервиза на Лазар в кв.Изток за който изхейти по най-грозния начин.

"Значи не е хубаво да се говори лошо, ама тоя на „Тодор Стоянов“ 10- е майстор, колкото аз съм Ван ГОГ, д..ба! Ходих там, тръгнах си потресен! И приятелите му на чашка да не пишат тука глупости, щото ми причини материални и морални щети, за които заслужава да го съдя. Поне си трайте, бе - какво го защитавате? Б..си майсторите, б..си отврата!"

След като те помолих най-учтиво да го даваш малко по-кротко веднага си редактира поста и ми писа на лично да ти изтрия цитата от моя пост. В тази тема виждам същата тенденция. Седиш и се обясняваш и когато някой ти каже нещо и веднага си редактираш мнението. Както вече казах не познавам 90% от хората пишещи тук лично и не защитавам никой. Моето лично впечатление е че тона ти на изказ винаги е бил доста рязък и не виждам защо се засягаш когато някои подходи с твоя личен подход към теб.
Gabberizmo Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-02-2017, 14:53     #27
dimitard
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2006
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

И аз не разбрах коментара под обявата на Zag - че хората си продавали тука един на друг "кучетата си и употребявани шини за зъби". Така, че...
Стари 17-02-2017, 14:56     #28
zenk
манекен

Дата на присъединяване: Feb 2008
Начално

аз само не видях къде адаша те нарече дебил
това което беше написал е, че "със смелите си дебилни изказвания..." и така нататък. Това, че човек се изказва дебилни по даден въпрос, не го прави дебил. Ти сам си се нави, че те е нарекъл дебил. Давай го по-мекия, иначе доста бързо ще се изхабиш...и след като искаш да има толерантно отношение към теб преосмисли и твойте изказвания - на моменти доста прекаляваш - замисли се, че Асен не те е обидил и не ти ги в наговорил и наполовина от тояа, което изписа ти...щом се засягаш от виц, даден за пример, дай пример и ти, но по същия начин....
п.с. за да не изпадаме в полемики говоря за втория пост по темата, а реално те нарече дебил по-надолу, като започна джафкането

Запоследно променено от zenk : 17-02-2017 в 15:30.
zenk Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-02-2017, 15:24     #29
batAssen
чичка

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отMyashkov Разгледай мнение
Този, който се е наакал си ти, Асенчо, моето момче.
Не ме интересува нито дали си ми казал дебил, нито дали си прав за адаптера. Не сме близки и не можеш да ме засегнеш, ти с твоите тъпотии не си ми важен. Мен не можеш да ме обидиш с тия думи, само да покажеш колко струваш на тия дето четат. И вместо да се оттласнеш от дъното, с последния си пост започна да копаеш надолу, в тинята, където явно живееш.
Дадох ти възможност да се извиниш, като съвсем добронамерено обясних за диамирите, обаче ти не си разбрал смешката, явно толкова ти е капацитета.

И последно:
Ако караш бял бус, пълен със стекове цигари и минерална вода, а мислиш че заслужаваш повече,
ако ти липсва любов и си самотен,
ако живееш в тоя форум и не можеш да търпиш "вкъщи" да ти влизат и да ти пишат някакви "дебили"
ако любимият отбор вчера е паднал и ти"проклинаш цяла вселена"...
и накрая, ако не можеш да търпиш повече тоя живот в Обеля и си сигурен, че заслужаваш къща в Бояна, ама политиците те прецакват...
ако реалността те подтиска и тласка към депресия и мисли за самоубийство...

Нито аз, нито някой от другите тук пишещи ти е виновен. Просто проблемът е в теб.
Излагаш се и ти излагаш и момчетата, които те защитиха (от какво и аз не знам- от мен? аз не съм те нападал)

Ако не си разбрал- това е просто форум в Интернет-трия, защото с теб да комуникирам за мен не ОК- просто не сме в една графа. Имаше една песен-"ОО, колко си прост-има ли смисъл, с теб да говоря?..."- е, за мен няма. И като използваш думи като дебил, п*тка и п*чка, ти просто обясняваш на всички колко струваш.
banzai е прав- това не е адрес 4000 и аз няма да ида да ближа рани, защото, ако някой дебил като теб е написал нещо, това не може да ме нарани.
Пиши колкото искаш, дай още вицове... направи кампания срещу мен, може даже да сложиш по аптеките плексигласови кутии за събиране на пари, с които да финансираш изключването ми от този форум...
Или можеш да спреш да се излагаш, но мен и това не ме интересува.

П.П. Ти си живото доказателство, че ако някой е добър и опитен скиор, това не го прави непременно свестен човек...утайката на кафето не става за пиене, дори и кафето да е хубаво...

Така, айде пътувай и живей жалкия си живот, дано намериш утеха някой ден....

Едно е да коригираш невеж потребител, друго е да го нападаш и да държиш такъв език. Това е против общите правила на форума, които самите вие сте написали.

Относно този пост-прасето грухтеше и аз го нахраних. Нямам нищо против да изтриете и него и цялата тема, но все пак мисля, че мога да изразя мнението си. А ако Бат Ассен е един от админите... е тогава-успех!
Да цитирам преди да изчезне Съжалявам, че не цитирах и предните мнения, но човек се учи
Стари 17-02-2017, 15:35     #30
batAssen
чичка

Начално

Да добавя и един виц, на който темата взе да ми напомня:

Цитат:
Кара си Иванчо колата по Цариградско и чува по радиото съобщение:
"Внимание! До всички шофьори! По Цариградско шосе се движи ненормален в насрещното движение!"
Огледал се Иванчо и си рекъл:
"Де да беше само един!"

Стари 17-02-2017, 17:26     #31
P-Str
Senior Member

Дата на присъединяване: Sep 2015
Начално

Лелеееее!
Ама снега наистина е малко! ... много малко!
P-Str Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 18-02-2017, 08:55     #32
bo//gan
Senior Member

Дата на присъединяване: Feb 2013
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отP-Str Разгледай мнение
Лелеееее!
Ама снега наистина е малко! ... много малко!
Петре
знаеш много добре, че причината не е липсата на нов сняг, а това, че приятелят ти, който в най-добрия случай е mid-level amateur раздава присъди и оценки с тон и авторитет, които и старши треньорът на австрийския отбор по фрирайд не би си позволил.

Споделям мнението на Капеле, че фрирайдОт е пънкария и че форумът, фейсбук групата, срещите ни по кръчми, хижи и т.н. биха били много скучни ако не са изпълнени с глупости и простотии.

Т.е. не се притеснявам, че Мящков ще 'развали' добрия тон на форума.

Не се притеснявам и, че авторитетните му изказвания ще подведат неопитен купувач на 'адаптери за кинг пин', защото фрирайдОт иска собствено мислене, а и въпросните метални лентични няма да станат на предницата на пистова обувка.

Тогава защо се занимаваме с тази сапунка?

Причината е много добре описана в един разказ, който Алеко шерна във фб-групата тази есен. Става дума за злополука с бейс-джъмпър в района на Шамони. За щастие по чудо без фатален край. След като въпросният юнак (бивш военен) направил просека в гората и с тялото си отсякъл няколко бора, другите бейс джъмпъри си самопризнали, че са сбъркали като не са му направили забалежки за ред грешки, които са виждали (например, че лети сам, с неподходящ костюм, без достатъчно опит за тези линии и т.н.)

Извод: въпреки веселата пънкария, community-tо има известен ангажимент към поведението на другите. По-добре фалшива аларма, от колкото премълчаване.

Петре
понеже ти ходиш на планина с Мяшков, за теб би трябвало да има значение дали си тръгнал с човек който има доста по-голямо самочувствие от колкото умения и опит, а също и склонност към прибързани повърхностни решения. Критика и показване на грешките му го довеждат до бяла ярост граничеща агресия. В същото време не е глупак и после като му мине, започва да трие и да се извинява.

Твоят човешки и планинарски опит (като попита преди няколко години какви фрирайд ски да си купиш, написа, че си advanced amateur на около 50 г.) са значителни (по всяка вероятност повече от моите : - ) и за това се учувдвам, че за теб това е фън и чесане на клавиатури 'поради липса на пресен сняг'.

Знаеш, че при по-зачукани обстоятелства може да стане recipy for disaster

Нядявам се, че бъркам и това е лъжлива аларма. От друга страна виждам като във филм, как Мяшков си слага любимите Марксмани пред хижата на
Мальовица, заявявайки, че няма какво да се слуша хижарят, защото е глупак и бивш шофьор на "бял бус, пълен със стекове цигари и минерална вода, чиито любим отбор е паднал вчера и е дошъл в тази хижа само и само да не живее в дупката си в Обеля"

Или, си го представям как самоуверено обяснява, че не трябва да се слуша ПСС-то, защото са свързани с масоните от бассес и издават лъжливи аларми за да не им разпопарват други склоновете

Знам, че преувеличавам, но знам и, че границата между пънкарията и сериозното някой пък е много тънка.
bo//gan Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 18-02-2017, 14:11     #33
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Начално

Много вожд. Индиянец малко.
Стари 20-02-2017, 23:48     #34
Къртач
Филти Мадафака

Дата на присъединяване: Oct 2002
Начално

в "Whitebox-а" за сезон 11/12
Къртач Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 21-02-2017, 00:41     #35
Capelle
Pocket Rocket

Дата на присъединяване: Dec 2003
Начално

От цялата тема най-неадекватното нещо е решението на Myashkov да си изтрие постовете, а най-стойностното e мнението на Богдан.. Айде мислете малко като пишете... Myashkov, даваш ли си сметка, колко по-зле за теб изглежда картинката с изтритите мения ? Изобщо влагаш ли някаква мисъл като пишеш/триеш и имаш ли някакво достойнство да застанеш зад това, което си натракал зад клавиатурата в даден момент или ти е по ок просто да изчезне като преосмислиш защото не си в състояние да понесеш критиката ? Не друго, ма няма никакъв проблем да ти върна мненията - пазят се.. база данни - сешс се... Някой любопитен има ли да ги прочете или съм само аз ?
2005/2006 - 42, 2006/2007 - 37, 2007/2008 - 36, 2008/2009 - 33, 2009/2010 - 37, 2010/2011 - 28, 2011/2012 - 38, 2012/2013 - 41, 2013/2014 - 26, 2014/2015 - 22, 2015/2016 - 24, 2016/2017 - 17, 2017/2018 - 20, 2018/2019 - 17, 2019/2020 - 12

Запоследно променено от Capelle : 21-02-2017 в 00:47.
Capelle Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 21-02-2017, 08:23     #36
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Начално

Темата има потенциал.
Стари 21-02-2017, 08:41     #37
BORKO
Senior Member

Дата на присъединяване: Sep 2006
Начално

...на отходен канал
BORKO Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 07:49.