Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Общи дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 17-02-2019, 20:11     #1
gregorian
Member

Дата на присъединяване: Jun 2013
Начално Болки при пантене

Привет, до сега пантих с marker tour и алпийски обувки. Реших, че е време да мина на точкови автомати и комбинирани обувки, ходих и мерих различни обувки и накрая се спрях на скарпа маестрале. Докато бях с тях в магазина нямаше никакъв проблем, но сега при пантене чувствам силна болка в областта на сгъвката на крака дори всичко да е разкопчано. Някой да знае какъв може да е проблема?

Благодарности
gregorian Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 18-02-2019, 08:38     #2
CRO
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отgregorian Разгледай мнение
Привет, до сега пантих с marker tour и алпийски обувки. Реших, че е време да мина на точкови автомати и комбинирани обувки, ходих и мерих различни обувки и накрая се спрях на скарпа маестрале. Докато бях с тях в магазина нямаше никакъв проблем, но сега при пантене чувствам силна болка в областта на сгъвката на крака дори всичко да е разкопчано. Някой да знае какъв може да е проблема?

Благодарности
Коя сгъвка на крака, свода ли визираш, ако е там, може да е свързано със стелки.

Дай повече инфо, с какви алпийски обувки си пантил преди?
CRO Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 18-02-2019, 08:39     #3
i.slavchev
Senior Member

Дата на присъединяване: Jan 2012
Начално

Проблемът е, че обувките не ти стават. Аз го играх същото с маестрале РС, както и много други хора. Отиди на буутфитър да ти каже какво може да се направи - най - вероятно да си купиш други обувки.
i.slavchev Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 18-02-2019, 08:49     #4
djogobg
Senior Member

Дата на присъединяване: Feb 2009
Начално

Подкрепам да отидеш на бутфитър - не е скъпо, сравнено с цената на една(хеле пък на две) ски обувка си е направо нищо, а ще ти спести доста ядове. На жена ми взехме скарпа преди време и сега я сменихме - оказа се, че сме взели 2 сантиметра по-голяма, защото са ѝ били прекалено тесни. С новите ѝ е много по-добре.
От друга страна аз с моите скарпи получавам проблеми чак след 12-тия час. Всичко е до крак...
Стари 18-02-2019, 18:24     #5
gregorian
Member

Дата на присъединяване: Jun 2013
Начално

Ето къде е болката,до сега пантих със Salomon quest 110 2012 и не съм имал никакви проблеми. Кракът ми е много слаб 65 килограма съм, ще отида на буутфитинг в четвъртък да видим какво ще кажат.
gregorian Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 18-02-2019, 19:32     #6
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Просто това не са твоите обувки. Кви фитъри, кви 5 лв. Тия фитъри се опитаха да ме вкарат с раздуване в обувка един номер по малки. Ай сиктир.
Стари 18-02-2019, 19:47     #7
djogobg
Senior Member

Дата на присъединяване: Feb 2009
Начално

на жена ми пък ѝ казаха, че нямат обувка за нея и няма смисъл нейната да обработват, показаха ѝ с една много висок флекс, как трябва да усеща точен размер обувка и я пуснаха по магазините.
Стари 18-02-2019, 23:00     #8
CRO
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отgregorian Разгледай мнение

Ето къде е болката,до сега пантих със Salomon quest 110 2012 и не съм имал никакви проблеми. Кракът ми е много слаб 65 килограма съм, ще отида на буутфитинг в четвъртък да видим какво ще кажат.
Звучи като лесно място за оправяне, буутфит и ако имаш стелки ги разкарай. Точно там един динафит ми правеше проблеми, и липсата на стелка оправи нещата.
CRO Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 15:57.