Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 26-02-2019, 12:14     #41
SteCKo
Member

Дата на присъединяване: Aug 2014
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отpeed Разгледай мнение
Здрасти, направихте ли поръчка?
Аз се оглеждам да си взема автомати Shift, и ако може да се комбинираме ще е супер.
Аз -да, за колегата - не знам.
Но и той си търсеше цял сет, така че ......
SteCKo Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 01-03-2019, 00:33     #42
ltsharky
Senior Member

Дата на присъединяване: Jun 2006
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Поръчах и аз, утре пристигат, ще видя дали ще пиша в другата тема за монтажа и мейли с катерички инвалиди
ltsharky Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 05-03-2019, 19:11     #43
ltsharky
Senior Member

Начално

Оплаквам се, че лайнарите от UPS объркаха пратката и в крайна сметка са я върнали обратно в Германия. С по-некомпетентни идиоти не съм говорил по телефона до сега...
Стари 06-03-2019, 09:34     #44
SteCKo
Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отltsharky Разгледай мнение
Оплаквам се, че лайнарите от UPS объркаха пратката и в крайна сметка са я върнали обратно в Германия. С по-некомпетентни идиоти не съм говорил по телефона до сега...
При мен ситуацията беше следната - СпортКонрад не бяха изписали пълния адреса за получаване, който им бях пратил при поръчката, но бях се абонирал за получаване на мейл при промяна на статута на поръчката и след като получих известие, че адресът е непълен, вдигнах телефона и звъннах на UPS. Няма и 5мин по-късно адресът беше поправен и на другия ден получих пратката.

Препоръчвам на всички, на които доставката им се изпълнява от UPS, да се абонират за тези известия. Има си специален бутон веднага щом получите tracking number за доставката.
Стари 06-03-2019, 10:33     #45
ltsharky
Senior Member

Начално

При мен адреса беше точен, но не бях в нас. Получих картончето от UPS, в Англия има опция, ако не си във вас първият път да ги препратиш до UPS Access Delivery Point, от където може да си ги вземеш. Сайта на UPS ми предложи един точно на 2 мин от нас и реших да се възползвавам.

На другия ден гледам тракинга и пише - Delivery unsuccessful, оказва, че точно в този не приемали големи пратки, обаждам се на UPS и им казах за последното доставяне да ги пуснат обратно на моя адрес, ще съм си в нас. Три пъти в рамките на 3 дни им звъннах и всеки път ми казват, че всичко е точно и ще ги доставят на моя адрес, няма проблем да съм спокоен. Идва заветният ден и следобеда получавам съобщение - Delivery unsuccessful. Естествено пак са опитали да достяват до другото място. Звъня им точно след 2 минути, тоест камиона вероятно е още на 2 мин от нас - няма проблем господине, ще се свържем с депото, ще ви ги доставят до днес вечерта, най-късно утре, ей сега ще ви звънне някой до 1 час да се уговорите.

След 30 мин ново съобщения - Returning to Sender. Звъня веднага, и пак - няма проблем, това не е вярно, в системата е ескалирано до най-високо ниво, няма да ги върнат, да съм държал линията свободна, щели да ми се обадят от депото да ги доставят довечера. След 15 минути ми звъни някаква от депото - Сега получих съобщението, но ските вече са натоварени за Германия и няма как да се свалят, контейнера е затворен и няма да се отвори до Германия, трябва да се свържете с изпращача да ги пусне обратно...

Не е по темата, ама бях избеснял вчера и имах нужда да го излея. Sport-Conrad ми писаха, че ще ги пуснат обратно веднага като пристигнат. Само се моля, всичко да им е наред, че ако трябва пак да ги връщам...
Стари 06-03-2019, 13:21     #46
SteCKo
Member

Начално

Слабо!
(според мен си е по темата, защото доставката от Конрада си е с UPS и всички трябва да сме наясно с такива случаи. )
Стари 26-03-2019, 13:09     #47
malkata6anca
Junior Member

Дата на присъединяване: Jan 2018
Начално

В момента има голямо намаление на тествани сетове:

https://www.sport-conrad.com/en/spec...incl-bindings/

Има интересни попадения като това.

Запоследно променено от malkata6anca : 26-03-2019 в 13:19.
malkata6anca Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 19:42.