Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Ски терени и условия

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 08-01-2018, 22:16     #3241
iansto
Senior Member

Дата на присъединяване: Mar 2011
Начално

Не всички, само БДЖ фена с двата профила
iansto Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 09-01-2018, 08:47     #3242
vixren
junior

Дата на присъединяване: Feb 2011
Начално

интересна беше тази дискусия/спам mmk+pumana vs niki, следях я с интерес на пенсионер към сапунка. впечатление ми направи как форумни писачи с по-стара регистрация се метат с готовност на амбразурата в защита на подобен екземпляр. в този смисъл една забележка към dimitard - пич, във форум за извънпистово каране да възхваляваш някой за безбройните му карания по лалето е патетично. плашенето с админа пък е доста беззъбо. от друга страна сравнението на ники с бот заслужава признание, тук давам десетка . в заключение мисля, че е добре подобно творчество да се представя на отделно място, за да може да му се отделя заслуженото внимание . особено като снега на витоша е малко. като цяло там положението е супер зле в сравнение с рила (ако въобще това е уместно). преди дни по стената имаше мегдан за прекрасно каране, за съжаление накъсано от преминавания между камъни и дървье. в долната част - пластелин. под черни връх на северозапад е една идея по-добре.
vixren Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 09-01-2018, 08:53     #3243
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Във форум за извънпистово каране всеки пост да е насочен към екология също е нелепо и тролско(справка всички мнения на индивида pumana - може би заради такива като него се приема истанбулската конвенция). Ама всеки с проблемите си.

п.с. Първото мнение на любителя на еднополовата любов в този форум:
27-01-2016, 13:31
Отговори: 3,242
Витоша
Разглеждания: 414,370
Изпратено от pumana
Привет на форума, тъй като спряха форума на ПСС...

Привет на форума, тъй като спряха форума на ПСС специално се регистрирах и тук да се псуваме с Холмс и Ники по екологична тематика

Запоследно променено от Ники : 09-01-2018 в 09:08.
Ники Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 09-01-2018, 09:11     #3244
batAssen
чичка

Дата на присъединяване: Mar 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отvixren Разгледай мнение
впечатление ми направи как форумни писачи с по-стара регистрация се метат с готовност на амбразурата в защита на подобен екземпляр. в този смисъл една забележка към dimitard - пич, във форум за извънпистово каране да възхваляваш някой за безбройните му карания по лалето е патетично. плашенето с админа пък е доста беззъбо. от друга страна сравнението на ники с бот заслужава признание, тук давам десетка . в заключение мисля, че е добре подобно творчество да се представя на отделно място, за да може да му се отделя заслуженото внимание .
Пич, ти май си пил вода от пералнята... Очевидно си пропуснал защо форумните писачи се метат и затова ще ти напиша бавно, защото явно четеш бавно:

Когато някой поиска чужд профил от фейса с коментари от типа "дай да го видим тоя" особено докато самият той е анонимен се прекрачва една тънка граница. Ако не го осъзнаваш, толкова по-зле за теб.. А ако иска данни за реалния живот на даден човек - нека е мъж и го направи лично, лице в лице. Иначе е ПУТКА (в смисъла на мъжки характер, а не на женски полов орган).
batAssen Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 09-01-2018, 09:54     #3245
pumana
Senior Member

Дата на присъединяване: Jan 2016
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отНики Разгледай мнение
Във форум за извънпистово каране всеки пост да е насочен към екология също е нелепо и тролско
Нямаше нищо свързано с екология в поста ми за нелегалните ти радиостанции. Така че наистина всеки с проблемите си, твоите са да си гониш 15000 поста.
pumana Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 09-01-2018, 10:06     #3246
Ники
Екстремен лифтар

Начално

Безмълвен съм.
п.с. За какви радиостанции става на въпрос?

п.п.с Като стигна 15 000 поста, админа ми е обещал да ти източи банковата сметка и да ме прати на Карибите като награда за цялостно творчество.
Стари 09-01-2018, 10:26     #3247
vixren
junior

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отbatAssen Разгледай мнение
Пич, ти май си пил вода от пералнята... Очевидно си пропуснал защо форумните писачи се метат и затова ще ти напиша бавно, защото явно четеш бавно:

Когато някой поиска чужд профил от фейса с коментари от типа "дай да го видим тоя" особено докато самият той е анонимен се прекрачва една тънка граница. Ако не го осъзнаваш, толкова по-зле за теб.. А ако иска данни за реалния живот на даден човек - нека е мъж и го направи лично, лице в лице. Иначе е ПУТКА (в смисъла на мъжки характер, а не на женски полов орган).
ако знаеше какво излиза от пералнята ми, досега на опашка да си се наредил .
относно фейса - не съм толкова навътре, много време губи тва нещо. а ти твърде навътре ги взимаш нещата май. хората си имат игра, къде се вреш?
have fun.
Стари 09-01-2018, 13:07     #3248
banzai
"чакаме се долу"

Дата на присъединяване: Mar 2010
Начално

Със същия успех може и на теб да ти се зададе въпроса - къде се вреш?
На мен са ми патетични хора които влизат в дълбокото, но са пропуснали първите 7. Та в този ред на мисли, във форум за извънпистово каране, не само има място за пистене, това е ОСНОВАТА. Ако не сте съгласни, оплачете се в РПУ-то или РВД-то
banzai Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 09-01-2018, 13:16     #3249
djogobg
Senior Member

Дата на присъединяване: Feb 2009
Начално

Патетичен - Който е изпълнен с възторг,страст,вълнение,приповдигнатост.
Pathetic - жалък, недостоен.
Стари 09-01-2018, 14:29     #3250
mmk
Junior Member

Дата на присъединяване: Mar 2016
Thumbs up

Цитат:

batAssen не прегаряй моля те, просто ми беше любопитно що за форма на живот има 14К поста , половината от последните хранещи томата или обвинявайки беров за липсата на сняг, не се затормозявай да мислиш излишно в различни други посоки
Няма лошо да си защитавате другарчета , само не психясвайте излишно и не го приемайте толкова лично като цяло не ми пука за (повечето от) вас, просто се ебавах. Между другото явно НИКИ носи на ебавка, за разлика от някои от вас. А и нещо друго - приемете, че има и други мнения освен вашето, без значение колко хиляди коментара имате в тая виртуална кочина , и понякога тези мнения може да са по-компетентни, дори да не го осъзнавате сега.
mmk Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 09-01-2018, 14:50     #3251
dimitard
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2006
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отvixren Разгледай мнение
dimitard - пич, във форум за извънпистово каране да възхваляваш някой за безбройните му карания по лалето е патетично. плашенето с админа пък е доста беззъбо....
От моите 4000 поста, гарантирам, че поне 2000 - са да се дърлям с Ники . Това за Лалето, ако тоя майтап не го схващаш, явно не знаеш много за Ники Не мисля, че сме съгласни по много теми с него, но определено му правя евала за много други неща. Така, че когато видя изкавания от типа на двама новодошли "дай да му видя профила във фейса" - е нормално да ги понахраня. Еле пък когато, тука някой ми фъфли за мадшус и талия 125 без никаква връзка (щото явно ми гледа и той профила), като и двете вероятно ги е карал доста по-малко от мен и околните ми....

Както бат Асен е уточнил, тука явно има няколко човека дето не си падаме по путкински изпълнения и като има такива, почти винаги има и ответна реакция. Да ръсиш простотии и после да пишеш "не прегаряй" няма много логика.
Стари 09-01-2018, 14:52     #3252
dimitard
Senior Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отmmk Разгледай мнение
batAssen не прегаряй моля те, просто ми беше любопитно що за форма на живот има 14К поста , половината от последните хранещи томата или обвинявайки беров за липсата на сняг, не се затормозявай да мислиш излишно в различни други посоки
Няма лошо да си защитавате другарчета , само не психясвайте излишно и не го приемайте толкова лично като цяло не ми пука за (повечето от) вас, просто се ебавах. Между другото явно НИКИ носи на ебавка, за разлика от някои от вас. А и нещо друго - приемете, че има и други мнения освен вашето, без значение колко хиляди коментара имате в тая виртуална кочина , и понякога тези мнения може да са по-компетентни, дори да не го осъзнавате сега.
Ти нямаше ли да си даваш твоя профила да те видим колко можеш или още ще ревеш, че не са те взели в националния отбор по фрийрайд Дай да ги видим тия твоите компетенции, дето толкова ги изтъкваш във всяка тема?

https://www.befsa.com/forum/showthre...066#post158066
Стари 09-01-2018, 14:59     #3253
batAssen
чичка

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отmmk Разгледай мнение
Абсолютно затвърждаваш мнението ми, че си ПУТКА! Много е удобно да се чудиш "що за форма на живот бла-бла-бла" от удобния конфорт на анонимността в интернет. Сложи си името, за да се знае кой си и се карай с Ники колкото искаш - не ми дреме.

И не, с Ники не сме на едно мнение, даже напротив - в 90% от случаите сме на противоположния край на спектъра. И той няма нужда от "защита", но човек трябва да се намеси като замирише на вмирисана скумрия (от теб).

П.П. Нали не се връзваш на малко ебавка Не го приемай толкова лично

П.П2. Ще се радвам да ми посочиш компетентно мнение от теб, което още не е осъзнато, за да не губим време

Edit: Мартинчо (Мартин Мартинов), оказа се, че те хората те знаели кой си и не си бил чак толкова анонимен пък аз съм се заблудил. Може да се храните колкото искате, не ми дреме при това положение.

Запоследно променено от batAssen : 09-01-2018 в 15:29.
Стари 09-01-2018, 15:31     #3254
dimitard
Senior Member

Начално

Мартине бре, вандал си зад клавиатурата!
Стари 09-01-2018, 15:37     #3255
batAssen
чичка

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отdimitard Разгледай мнение
Мартине бре, вандал си зад клавиатурата!
Мда - явно човекът е читав, пък се заформи форумна битка
Стари 09-01-2018, 15:39     #3256
dimitard
Senior Member

Начално

pumana-та е виновна, и ако е жена с читав външен вид за наказание да си направи селфи гола на Черни Връх хахахахаха. Ако не, пак същото, но да не го пуска тука, а да самозесира парка и РПУ-то
Стари 09-01-2018, 15:42     #3257
Ники
Екстремен лифтар

Начално

Цитат:
да си направи селфи гола на Черни Връх
Не е екологично, ще се наруши хабитата на зеления дрозофил.
Стари 09-01-2018, 15:48     #3258
mmk
Junior Member

Начално

Цитат:
Абсолютно затвърждаваш мнението ми, че си ПУТКА! Много е удобно да се чудиш "що за форма на живот бла-бла-бла" от удобния конфорт на анонимността в интернет. Сложи си името, за да се знае кой си и се карай с Ники колкото искаш - не ми дреме.

И не, с Ники не сме на едно мнение, даже напротив - в 90% от случаите сме на противоположния край на спектъра. И той няма нужда от "защита", но човек трябва да се намеси като замирише на вмирисана скумрия (от теб).

П.П. Нали не се връзваш на малко ебавка Не го приемай толкова лично

П.П2. Ще се радвам да ми посочиш компетентно мнение от теб, което още не е осъзнато, за да не губим време

Edit: Мартинчо (Мартин Мартинов), оказа се, че те хората те знаели кой си и не си бил чак толкова анонимен пък аз съм се заблудил. Може да се храните колкото искате, не ми дреме при това положение.
аз също мисля, че понякога съм путка BTW маринов съм, не мартинов, да не стане някакво объркване и никога не съм имал претениции да разбирам от фрирайд, ски и тн., просто не се газирайте твърде много за всяко мнение, различно от вашите.
Стари 09-01-2018, 15:49     #3259
mmk
Junior Member

Начално

Цитат:
pumana-та е виновна, и ако е жена с читав външен вид за наказание да си направи селфи гола на Черни Връх хахахахаха. Ако не, пак същото, но да не го пуска тука, а да самозесира парка и РПУ-то
това е СЕКСИСТКО и неевропейско
Стари 09-01-2018, 16:51     #3260
vixren
junior

Начално

Цитат:
От моите 4000 поста, гарантирам, че поне 2000 - са да се дърлям с Ники . Това за Лалето, ако тоя майтап не го схващаш, явно не знаеш много за Ники
не съм оценил тънката ти ирония, признавам. хубаво е, че не се палиш...
а относно профили във фейса съм невежа, но там пък свободата май е пълна и да се сърдиш на някой, че ти рови в бельото, което сам си оставил до кофите, е нелепо.
пийс.
Отговор

Tags
децка градина, витоша, караница, ски, сняг, условия

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 23:51.