Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Общи дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 10-06-2009, 17:40     #1
bobber

Дата на присъединяване: Dec 2006
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално Кампания аз гласувам

http://az-glasuvam.com/
bobber Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 11-06-2009, 10:14     #2
bibo_bibo
Junior Member

Дата на присъединяване: Sep 2007
Exclamation

Гласувайте братя, за да свърши този кошмар: http://www.vbox7.com/play:d3230289
bibo_bibo Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 11-06-2009, 11:45     #3
Чайник
Чайник

Дата на присъединяване: Feb 2009
Начално

И като гласуваме какво??? Ние имаме 10ина партии а турците само една ,което значи че със един глас един турчин убива няколко наши... нали трябва да сме единни??? Защо имаме няколко националистически пртии които се плюят по между си?Да го духат политиците и бойкот на изборите!!!Няма да отида и с гласа си да помогна на поредните престъпници!А тази заблуда ,че като гласуваш променяш нещо явно е актуална?Я се замислете за последните 20 години за колко различни партии сте гласували???Ако следваш някаква определена цел не трябва да си гласувал за повече от една.
Чайник Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 11-06-2009, 11:50     #4
danvan
Senior Member

Дата на присъединяване: May 2006
Изпрати съобщение чрез ICQ на Изпрати съобщение чрез skype; на danvan
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отЧайник Разгледай мнение
Няма да отида и с гласа си да помогна на поредните престъпници!...
Като не гласуваш им помагаш най-добре
danvan Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 11-06-2009, 12:02     #5
Mitko
Señor Member

Дата на присъединяване: Oct 2004
Начално

Цитат:
И като гласуваме какво??? Ние имаме 10ина партии а турците само една ,което значи че със един глас един турчин убива няколко наши... нали трябва да сме единни??? Защо имаме няколко националистически пртии които се плюят по между си?Да го духат политиците и бойкот на изборите!!!Няма да отида и с гласа си да помогна на поредните престъпници!А тази заблуда ,че като гласуваш променяш нещо явно е актуална?Я се замислете за последните 20 години за колко различни партии сте гласували???Ако следваш някаква определена цел не трябва да си гласувал за повече от една.
one way ticket за Северна Корея си вземи, там наистина няма смисъл в гласуването.. всъщност няма и избори...
Като толкова няма за кой да гласуваш, поне пусни невалидна бюлетина, за да намалиш процентната тежест от общия вот на тези 'престъпници', които така те дразнят. А още по-добре , събери се с твоите колеги нихилисти и започнете една кампания 'невалиден вот' - ако 10-15% от гласуващите пуснат скъсани на две бюлетини, това със сигурност ще има дългосрочен ефект върху демокрацията в България и върху политическите партии.. иначе.. Северна Корея те чака с отворени обятия, може и в Габон - там наскоро им почина президента, след 40 годишен изборен мандат, сега гласят синът му за 'кандидат' на изборите, ще ги спечели и още 40 години ще има 'демокрация' там..
Mitko Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 11-06-2009, 12:24     #6
Mitko
Señor Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отbibo_bibo Разгледай мнение
Гласувайте братя, за да свърши този кошмар: http://www.vbox7.com/play:d3230289
между другото това видео по съдържание и смисъл е 1:1 с антиеврейските изказвания и кампании на нацистите преди втората световна война, модераторите може би трябва да се замислят дали искаме такива неща да се появяват във форума, нарушава правилата ни.
Стари 11-06-2009, 12:25     #7
Чайник
Чайник

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отMitko Разгледай мнение
one way ticket за Северна Корея си вземи, там наистина няма смисъл в гласуването.. всъщност няма и избори...
след 40 годишен изборен мандат, сега гласят синът му за 'кандидат' на изборите, ще ги спечели и още 40 години ще има 'демокрация' там..
А какво се промени тук за 20 години избори???Като те влече толкова ходи и си късай бюлетините... аз просто не ходя... а относно one way ticket ти какъв си взел?За диар бекир,тел авив или просто ще гласуваш за някой роден мангал?

Запоследно променено от Чайник : 11-06-2009 в 12:28.
Стари 11-06-2009, 12:31     #8
Mitko
Señor Member

Начално

Цитат:
А какво се промени тук за 20 години избори???Като те влече толкова ходи и си късай бюлетините... аз просто не ходя... а относно one way ticket ти какъв си взел?За диар бекир,тел авив или просто ще гласуваш за някой роден мангал?
ти май не си бил в съзнателна възраст преди 89-та година щом според теб нищо не се променило..
Иначе, една проста сметка показва, че негласувайки гласуваш за ДПС и БСП, ама за това трябва лист, химикалка и познания за работа с %, събиране и изваждане...
Относно Диар Бекир и Тел Авив, аз няма нищо против мюсулманите, още по-малко турците. Пътувал съм достатъчно в мюсулмански държави, вкл Турция и района на Диар Бекир, за да знам за какви хора става дума и да не се връзвам на истречините пропаганди и лъжи на бг националистите. Турция е на светлинни години пред нас в мнгоо отношения, и за разлика от нас българите, знаят как да развиват и защитават държавата и културата си..

Израелците пък изобщо не разбирам защо ги намесваш в този спор, Израел е една от най-прогресивните държави в света ( макар и бидейки ултранационалисти и в постоянна война с някой от съседите си).

Свободата не се дава даром, трябва човек да я иска и да я заслужи..

Запоследно променено от Mitko : 11-06-2009 в 12:36.
Стари 11-06-2009, 12:32     #9
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Начално

Аман от малоумни призиви!
п.п Митко, поста ми е ориентиран повсеместно към темата. Която няма място в спортен форум!
Изтрихте темата за часовниците, да видим тази ще я изтриете ли?

Запоследно променено от Ники : 11-06-2009 в 12:44.
Ники Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 11-06-2009, 12:41     #10
Чайник
Чайник

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отMitko Разгледай мнение

Израелците пък изобщо не разбирам защо ги намесваш в този спор, .
Поинтересувай се за някои от сегашните(а и за предишните управляващи) с какъв произход са.И като нямаш нищо против мюсулманите ходи ги избирай...
П.С.Не мисля да поствам повече в тази тема ,това е ,което мисля за изборите и със сигурност няма да гласувам...
Стари 11-06-2009, 12:54     #11
Mitko
Señor Member

Начално

Цитат:
Поинтересувай се за някои от сегашните(а и за предишните управляващи) с какъв произход са.И като нямаш нищо против мюсулманите ходи ги избирай...
П.С.Не мисля да поствам повече в тази тема ,това е ,което мисля за изборите и със сигурност няма да гласувам...
с какъв произход са, информирай ни моля те, може пък и ние да спрем да гласуваме, ако си много убедителен.

Религиозната принадлежност на един човек пък не би трябвало да е критерий за това дали той е способен да управлява една страна. Това че ДПС грозно манипулира и използва мюсулманите в България е различна тема, тези хора живеят във феодалните времена и изобщо не осъзнават какво им се случва, за което също не са виновни..

Ако нещо не ти харесва - промени го, опитай се да го промениш поне, иначе и ти си част от тази феодална система тип бананова република..
Стари 11-06-2009, 12:54     #12
Version 7.0
Senior Member

Дата на присъединяване: Jul 2006
Начално

Цитат:
Не мисля да поствам повече в тази тема...
Идялен си, мен, почваш да ме кефиш
Стари 11-06-2009, 13:32     #13
danvan
Senior Member

Изпрати съобщение чрез ICQ на Изпрати съобщение чрез skype; на danvan
Начално

Цитат:
Не мисля да поствам повече в тази тема ...
Стига бе, не се излагай, обясни ни за произхода и защо не трябва да гласувам .... Точно взе да става интересно.
danvan Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 11-06-2009, 13:36     #14
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Начално

Кур за изборите.
Няма ли да я изтриете тая тема?
Ако идеята е да се премести тъпия фейсбук тука, дерзайте, ама поне го обявете публично, та да взема мерки.
Все си мисля, че не сме се събрали 18-19 годишни пишлемета тука, та да има нужда от лозунги и да живей!
Стари 11-06-2009, 13:57     #15
korlitz
Senior Member

Дата на присъединяване: Sep 2003
Начално

DEL ....

а който твърди, че за 20 години нищо не се е променило ... ... нямам думи да опиша какъв е ... почти всичко се е променило, това че някои хора си мислят, че със падането на комунизма всички сме щели да станем милионери изведнъж и само да си седим и да си харчим излишните пари ... най-добре да смени дилъра ...
korlitz Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 11-06-2009, 23:36     #16
ltsharky
Senior Member

Дата на присъединяване: Jun 2006
Начално

Най-тъпият начин за показване на недоволство е чрез негласуване, по този начин все едно мълчаливо се съгласявате със сегашното положение...
ltsharky Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 12-06-2009, 07:32     #17
БАССЕС
Senior Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отНики Разгледай мнение
Изтрихте темата за часовниците, да видим тази ще я изтриете ли?
Темата за часовниците е изтрита поради елементарния факт, че представлява реклама на търговец. В секцията "екипировка", не се публикуват обяви на търговци. Това е изконно правило и не подлежи на обсъждане. УС на БАССЕС решава дали да качи банер на дадена фирма или продавач. Но тъй като се стараем да намерим паралел между оцеляването и комерсиалното, рекламирането е ограничено до това, което виждате в момента в сайта - 2 банера на главна и 2 във форума.

Форума рядко се "пипа", като триене на мнение, но някои неща подлежат на регулиране.

Поздрави,
екипът на БАССЕС
Стари 12-06-2009, 19:38     #19
gydi
Гъди

Дата на присъединяване: Feb 2008
Изпрати съобщение чрез skype; на gydi
Начално

Аз гласувам за правилата!

Цитат:
Първоначално изпратено отБАССЕС Разгледай мнение
Темата за часовниците е изтрита поради елементарния факт, че представлява реклама на търговец. В секцията "екипировка", не се публикуват обяви на търговци. Това е изконно правило и не подлежи на обсъждане. УС на БАССЕС решава дали да качи банер на дадена фирма или продавач. Но тъй като се стараем да намерим паралел между оцеляването и комерсиалното, рекламирането е ограничено до това, което виждате в момента в сайта - 2 банера на главна и 2 във форума.

Форума рядко се "пипа", като триене на мнение, но някои неща подлежат на регулиране.

Поздрави,
екипът на БАССЕС

И в духа на правилата имам теоритичното питане:

Къде в условията за регистрацията във форума като изключим цитирания пост има съгласие със "В секцията "екипировка", не се публикуват обяви на търговци." ?

... или че във форума трябва да се пише за ски или нещо наоколо?

или вие си правите майтап с нас ?!

Много непрофисионално!
VGA:Във Варна има много неща, но всеки знае, че Бургас е морската ски-столица на България!
Всичко, което е далеч от морето е дълбока провинция - Ърнест Хемингуей
Щастието не е дадено всекиму. Съжалявам другите! Гъди.

Запоследно променено от gydi : 12-06-2009 в 19:55.
gydi Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 12-06-2009, 23:53     #20
Mitko
Señor Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отgydi Разгледай мнение
Аз гласувам за правилата!

И в духа на правилата имам теоритичното питане:

Къде в условията за регистрацията във форума като изключим цитирания пост има съгласие със "В секцията "екипировка", не се публикуват обяви на търговци." ?

... или че във форума трябва да се пише за ски или нещо наоколо?

или вие си правите майтап с нас ?!

Много непрофисионално!
Гъди....
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 00:01.