Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 17-11-2015, 17:57     #1
Mitko
Señor Member

Дата на присъединяване: Oct 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално лещи за Oakley Crowbar?

Някой да има впечатления от различни лещи за Oakley Crowbar, по-конкретно лещи , които да дават добра видимост в дни със снеговалежи, мъгли, и лоша видимост? Взех си такава маска миналата година, но е оборудвана с леща за слънчеви пролетни дни, съответно не мога да я ползвам точно когато ми трябва.. Във tgr чета че препоръчват вариантите Permission и Yellow за такива дни, като втората е Категория 1 на защита , така че по-скоро не е универсална, а само за големи мъгли и мрак..
И друго, някой да има идея откъде мога да си купя такива лещи, в София, или някъде изгодно онлайн?
http://www.evo.com/oakley-goggle-len...int-guide.aspx - тука има описани повечето лещи на Oakley, за справка..

Запоследно променено от Mitko : 17-11-2015 в 18:01.
Mitko Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-11-2015, 18:41     #2
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Аз лично имах навремето 2 плаки на моята маска и най-добре в мъгла и облачно време със снеговалеж се чувствах с Rose плаката. Напоследък обаче за мен най-доброто за мъгла, сняг, облаци е Blue. Ама не синя отвън само, а такава, през която се вижда синьо.
Стари 17-11-2015, 20:53     #3
Iter
Senior Member

Дата на присъединяване: Feb 2008
Начално

Здрасти Митко, надявам се, че си доволен от маската. За мъгла и ниска осветеност съм ползвал Persimmon и съм много доволен. Много добре откроява релефа в мъгла. А и е сравнително по-евтина. За разлика от G30, с която всичко ми се сливаше, особено при "плоска" светлина. Резервна плака съм поръчвал преди от Беккънтри, но при този курс на долара не знам дали няма да дойде почти същата цената в европейски сайт, а и моята позната си идва обикновено през май. Ако ми попадне нещо, ще ти пиша.
Iter Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-11-2015, 21:28     #4
zenk
манекен

Дата на присъединяване: Feb 2008
Начално

Провери за плаки в оптик класа в аутлет мола на Цариградско /между Техномаркет и Метро/ на 1 етаж — преди имаха и бяха на доста добри цени...
zenk Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 18-11-2015, 15:10     #5
emon
Senior Member

Дата на присъединяване: Nov 2010
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отzenk Разгледай мнение
Провери за плаки в оптик класа в аутлет мола на Цариградско /между Техномаркет и Метро/ на 1 етаж — преди имаха и бяха на доста добри цени...

+1 Все още са в аутлета. Фирмата е Оптиккласа.Там търси Кико, той е много в час за всичко свързано с Oakley.
emon Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 23:44.