Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 17-11-2010, 18:48     #41
f2f
ските са скъп спорт!

Дата на присъединяване: Nov 2004
Начално

абе цецке, нищо против да си приказваме, ама на крехката възраст от 25 поста в тоя форум няма как да си научила къде-що все още. за твое сведение, тук присъстващите държим да даваме точна техническа информация за планинска екипировка защото това е, в много случаи, животоспасяващо. на теб може много да ти харесва да драпаш с памучни гащи в планината или да избираш якенцето на базата на това колко "яка" е марката. ако ще даваме съвет много по-вероятно е всеки тук да предложи нещо прекалено солидно за ситуацията, отколкото нещо крехко и недостатъчно. пък ако ще да ходим по градския транспорт с гор-тексови якета за по 400 кинта.

хората в шотландия и те трябва да започнат да мислят като нас, щото видиш ли какво става при масовизацията на планинските спортове без задължителната масовизация на високотехнологичното облекло?

Запоследно променено от f2f : 17-11-2010 в 18:52.
f2f Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-11-2010, 19:06     #42
Tsvety
Junior Member

Дата на присъединяване: Nov 2010
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отf2f Разгледай мнение
абе ...
OK
Tsvety Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 19-11-2010, 11:13     #43
thunderball
Senior Member

Дата на присъединяване: Oct 2010
Начално

Я и аз малко да ви разсея
Кажете имате ли някакво мнение за сноуборд марката Horsefeathers Castor? Конкретно съм си харесал това: http://www.sportdelivery.com/catalog...oducts_id=8823

От едно известно време си търся яке, но явно намирането на това, което искам ще е по-трудно от очакваното... Нещата на които държа са цвета - да има по възможност повечко светло синьо, като това от горният линк и естествено параметрите. Трудното идва в това, че съм склонен да дам около 300лв., за да има около 200лв. и за нов панталон. От София съм и обиколих няколко магазина, но без резултат. За пазаруването по интернет съм малко скептик, защото нямам опит и чувам противоречиви мнения. Много зависи, какво точно си купуваш от нета и дали си наясно с параметри, качество и тнт.

До сега съм карал само с DIEL - Водоустойчивост- 20 000H2O
Проветривост(дишане) - 10 000g/24h. Висок клас яке, от което съм много доволен, но това ще му е 6-ти сезон и е време да сменим малко стила.

Якето ще го използвам на всякъде, но тъй като пудрата ме влече все повече, много се надявам да има пудра в повече за всеки
Все още не съм тръгнал да катеря с колани и телчици и якето не ми трябва за това, но и това се надявам да стане в идните години.

Най-общо: Иска ми се да намеря хубаво, качествено, "фйешЪн" яке... Ако го намеря и в комплект с панталон(черен, с добри параметри и евентуално да могат да се свързват) ще е върхът на сладоледа.....

Много изисквания много нещо ....

П.П.
Надявам се не съм поредният досадник, с подобно питане, но търсачката нещо не работи, както трябва (или аз не я използвам правилно)...
thunderball Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 19-11-2010, 11:46     #44
Станислав
Senior Member

Дата на присъединяване: Jan 2008
Изпрати съобщение чрез skype; на Станислав
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отthunderball Разгледай мнение
От едно известно време си търся яке...
Ми много ясно - Surfanic. Ама чакай Tsvety ще ти обясни по-добре
Станислав Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 19-11-2010, 13:08     #45
mi11er
наХазматизиран

Дата на присъединяване: Jun 2005
Начално

@гръмотевичнатопка
по-готино яке за по-малко пари: http://www.stormshop-bg.com/index.php?cPath=3_10_66_43
имам долнище като жълтото (15k/10k) и съм много доволен
mi11er Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 19:17.