Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 27-11-2020, 18:12     #1
Tonkata
Junior Member

Дата на присъединяване: Dec 2017
Начално Избор на колани и съвети

Здравейте,
В момента сглобявам моят първи сет за пантене и не съм много запознат с коланите. Четох за лепилните и вакумните, но не мога да реша кои ще се по-подходящи за човек, който за първи път ще борави с колани. Също така има ли значение към коя марка/и да се насоча и ще усетя разлика между по-евтина и съответно по-скъпа. Последния ми въпрос е ските ми са с размер 140/109/123 и не знам дали 130мм ще станат както трябва или се нуждая от 140мм.
Благодаря!
Tonkata Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 28-11-2020, 08:22     #2
batAssen
чичка

Дата на присъединяване: Mar 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отTonkata Разгледай мнение
Здравейте,
В момента сглобявам моят първи сет за пантене и не съм много запознат с коланите. Четох за лепилните и вакумните, но не мога да реша кои ще се по-подходящи за човек, който за първи път ще борави с колани. Също така има ли значение към коя марка/и да се насоча и ще усетя разлика между по-евтина и съответно по-скъпа. Последния ми въпрос е ските ми са с размер 140/109/123 и не знам дали 130мм ще станат както трябва или се нуждая от 140мм.
Благодаря!
1. Лепило

2. Опциите са доста - аз последните 2 години съм с К2 (Pomoca) и съм доста доволен. Преди това имах G3 и пак бях доволен. Вкъщи има и няколко чифта Black Diamond и са супер. Тази зима ще пробвам и Contour. Бих те посъветвал да купиш нещо на добра цена в промоция като естествено погледнеш ревюта за конкретния модел без да се впечатляваш много от крайните мнения на фенклубовете на дадена марка.

3. 130мм става и не трябва да те притеснява. Някои хора си избират коланите само по ширината на задницата, за да намалят съпротивлението, тъй като предницата играе много по-малка роля.
batAssen Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 00:59.