Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Обяви Купува/Продава

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 23-02-2022, 12:09     #1
OutThePark
Junior Member

Дата на присъединяване: Feb 2022
Начално Ski clearout: Planks + Westbeach + Atomic bentchetler + skins

https://photos.app.goo.gl/PJUJVGZSQBwjc9wKA

* All items are located in bansko can pick up or can send with econt.

2 large planks ski jackets for sale. Both in good condition with no rips or damage. 15K waterproof rating and 15k breathability.

85 leva each.

Large grey planks pants. Some small rips at bottom, plenty of life left in them. 50 leva.

Large black westbeach pants, larger tears towards bottom, tops good condition. 40 leva.

Climbing skins tirol skins. Used for 1 spring season, for approx 10 tours. Look a bit dirty and have dog hair on them, but with a clean be good as new.
Cut for k2 reckoner 102 184cm Dimensions:*134 - 102 - 127.

Wil fit 177cm-186cm. 120 leva.

Finally my favourite ski ever! Selling due to injury and not needed touring binding.

Atomic bentchetler 192cm + Shift 13 binding + Kohla Skins

These were new last season, saw around 10 resort days (lots of snow last year!), and maybe 10 days touring. Used 3 times this season.*
Good condition, the odd scratch but no core shots or edge cracks etc.

Awesome, versatile, fun powder and touring ski. I love the ski but don't need the shift binding anymore, therefore would be willing to sell the binding and skins seperately.

For everything, ski + binding + skins asking 1075 leva.

Any more questions or for more pictures, best to whatsapp/viber +447869862108

Thanks,

Ben
OutThePark Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 23-02-2022, 23:25     #2
ALEXX
Cave Chick

Дата на присъединяване: May 2006
Изпрати съобщение чрез ICQ на Изпрати съобщение чрез skype; на ALEXX
Начално

PM
Стари 03-03-2022, 17:22     #3
azplamen
Junior Member

Дата на присъединяване: Jul 2011
Начално

Това май е фейк обява - няма watsapp с този номер (въпреки че е написал, че има), а като му писах във Вайбър за автоматите ме помоли да изчакам до края на уикенда (този, който беше края на февруари) - да пробва да продаде целия сет, което е разбираемо и му казах че съм ок да изчакам до тогава (все пак това са чудесни ски и е грехота да седят без автомати и да не се карат, за съжаление за мен са прекалено дълги).
След това не ми отговари повече - от понеделник му писах и звънях няколко пъти - или не вдига или ми затваря - дето има една приказка "и 'НЕ' е отговор" (а обявата и тук и във ФБ си седи)

Та имайте едно наум
azplamen Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 04-03-2022, 12:29     #4
azplamen
Junior Member

Дата на присъединяване: Jul 2011
Начално

Продавачът се свърза с мен след като написах съобщението тук. Извини се и ме помоли да допълня тук (и аз го правя за да написаното от мен по-горе да е максимално коректно). Той каза, че предпочита да изчака още преди да го разделя за да опита да продаде целия сет та ако някой му трябва - да му пише (все още се продава). Bent Chetler 120 е уникална ска та дано да се намери някой да си я ползва с удоволствие.

Ако на някой му трябват само автоматите - да си прави сметката, че може да се наложи да почака. Също така ако се разберете за цената, която ви поиска, но ви помоли да изчакате малко за да опита да продаде целия сет, то може да ви отпадне уговорката ако докато чакате някой му предложи повече.
azplamen Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 25-03-2022, 13:40     #5
OutThePark
Junior Member

Дата на присъединяване: Feb 2022
Начално

Bump. Spring sale
OutThePark Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 06:36.