Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Общи дискусии

Разгледай резултатите от анкетата: Трябва ли danvan да остане активен?
Да 49 41.18%
Не 70 58.82%
Потребители,които са гласували: 119. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Темата е заключена

Функции на темата Display Modes
Стари 06-10-2009, 10:54     #1
Version 7.0
Senior Member

Дата на присъединяване: Jul 2006
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Exclamation danvan vs. Bannvan

След поредния ти изблик на нахалство вече ми е неудобно да чета постовете ти. Възмущава ме начина, по който злоупотребяваш с идеята за свобода, която е заложена в устоите на БАССЕС.

Понеже въпросът за това дали потребителя danvan трябва остане активен не е проблем на Администратора (стига danvan да спазва условията за ползване на форума), нито на управителния съвет (не е редно тези хора да се занимавват с подобни глупости). Проблемът е на останалите потребители и обикновените посетители, или иначе казано "вярната ти публика". За това според мен е дошлo време за избори. Ако ме питаш "за какъв се мисля, че да пускам подобна анкета", няма да ти отговоря! Също така ще оставя без коментар евентуални бъртвежи за "двоен стандарт", "тенденциозно поведение", "свобода на мнението" и тем подобни. Според мен ти злоупотребяваш с тези понятия, както и със свободата на тази среда (не случайно го казвам за 2ри път). И не допринасяш с нищо за развитието и. От близо 4000 поста смислените се броят на пръсти.
Е, гласувайте - искате ли danvan или не. Той така или иначе си е наш и в известна степен ние си го възпитахме за да добие този вид. Но моля ви не приемайте този вот на майтап.
А ти Данаиле се замисли за друго - ако го нямаше danvan дали достойнствата на Данаил Ванков щяха да са по-лесно разпознаваеми?
Стари 06-10-2009, 11:01     #2
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Начално

За да няма анонимност:
Аз съм за прекратяване на това безумие.
Стари 06-10-2009, 12:00     #3
vafi
kele6

Дата на присъединяване: Feb 2005
Начално

За мене въпроса си стои не от вчера или днеска и не от този или онзи форум. Когато Данбамван стана член на бассес и ходеше да кове табелки по горите си викам ей , могло и човек да бъде - уви хората са си казали и в случая се доказват => вълкът козината ....
Та са 2 думи нека форума стане едно по чисто място .
vafi Не е онлайн  
Стари 06-10-2009, 13:01     #4
danvan
Senior Member

Дата на присъединяване: May 2006
Изпрати съобщение чрез ICQ на Изпрати съобщение чрез skype; на danvan
Начално

Гласувах с не
danvan Не е онлайн  
Стари 06-10-2009, 13:21     #5
Ники
Екстремен лифтар

Начално

Любопитен съм, кой е гласувал с Да
Стари 06-10-2009, 13:24     #6
Nastia
Senior Member

Дата на присъединяване: Apr 2005
Начално

Гласувах с "не". Господ не ни е създал еднакво умни, красиви и отзивчиви. Но когато ние хората поемем бремето на дискрецията кой да и кой не, нещата често стават страшни. Не ни е дадено да съдим, но всеки от нас има свободната воля просто да не чете този или онзи потребител. Затова, заради принципа и заради греховността на надменността като такава съм против.

Опса.... въпросът е поставен малко фарисейски.. в резултат гласуването ми е погрешно. Мнението ми е, че danvan трябва да остане активен, ако може админите да прехвърлят един глас от "не" в "да"
Стари 06-10-2009, 13:33     #7
korlitz
Senior Member

Дата на присъединяване: Sep 2003
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отNastia Разгледай мнение
Гласувах с "не". Господ не ни е създал еднакво умни, красиви и отзивчиви. Но когато ние хората поемем бремето на дискрецията кой да и кой не, нещата често стават страшни. Не ни е дадено да съдим, но всеки от нас има свободната воля просто да не чете този или онзи потребител. Затова, заради принципа и заради греховността на надменността като такава съм против.

Опса.... въпросът е поставен малко фарисейски.. в резултат гласуването ми е погрешно. Мнението ми е, че danvan трябва да остане активен, ако може админите да прехвърлят един глас от "не" в "да"
аз също се подведох и го четох 5 пъти преди да гласувам

Коцаев е трябвало адвокат или журналист да стане
korlitz Не е онлайн  
Стари 06-10-2009, 13:38     #8
Ники
Екстремен лифтар

Начално

Той си го е написал много хубаво. Прочиташ въпроса на анкетата, а той е: Трябва ли danvan да остане активен? Има 2 отговора.
Стари 06-10-2009, 13:46     #9
stenly666
СНЕГОЛАЗ

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отVersion 7.0 Разгледай мнение
След поредния ти изблик на нахалство вече ми е неудобно да чета постовете ти. Възмущава ме начина, по който злоупотребяваш с идеята за свобода, ...................
А ти Данаиле се замисли за друго - ако го нямаше danvan дали достойнствата на Данаил Ванков щяха да са по-лесно разпознаваеми?
Аз пък си направих труда да прочета всичко от пост номер 341.

Ако трябва да се махне, нека бъде така,но не заради писанията му в тази тема, в случая не той е катализатора на напрежение.
Стари 06-10-2009, 13:47     #10
stenly666
СНЕГОЛАЗ

Начално

Не гласувам
Стари 06-10-2009, 13:49     #11
stenly666
СНЕГОЛАЗ

Начално

Цитат:

Стари 06-10-2009, 13:51     #12
korlitz
Senior Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отНики Разгледай мнение
Той си го е написал много хубаво. Прочиташ въпроса на анкетата, а той е: Трябва ли danvan да остане активен? Има 2 отговора.
да ... просто като хванеш заглавието на темата и си представяш вече какво пише вътре, като погледнеш въпроса Трябва ли данван ... и асоциативното мислене продължава с ... да бъде баннат? ... и тогава отговорите се обръщат като смисъл ... то че е ясно ясно е, но ако си свикнал да четеш бързо можеш и да се подведеш ... което си е като нлп техника ползвана при разпити
korlitz Не е онлайн  
Стари 06-10-2009, 13:54     #13
Iter
Senior Member

Дата на присъединяване: Feb 2008
Начално

+1
Iter Не е онлайн  
Стари 06-10-2009, 14:18     #14
dimitard
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2006
Начално

Аз пък си мисля...най-директното нещо, е да гласувам да бъде де-активиран. Това, ако съм сигурен в някой неща, в които няма как да бъда сигурен.

Като се замисля или не бих гласувал (защото не мога да преценя) или бих гласувал с това да си остане активен. Не защото се чувствам гузен, че в конкретния повод го подстрекавах, всъщност точно обратното - подстрекавах всички наред та се видя за какво говорим, което на мен ми се струва, че не е лошо. Всъщност цялата работа знаем, не започва от оня ден и не точно от тоя форум.

Та бих останал пас или бих сложил да - именно заради съображенията на Nastia и т.н...
Стари 06-10-2009, 14:39     #15
danvan
Senior Member

Изпрати съобщение чрез ICQ на Изпрати съобщение чрез skype; на danvan
Начално

Благодаря на хората, които се изказаха в моя подкрепа.

След призива на Коцаев да не се майтапим, надявам се няма няма да приемете това, което ще напиша като опит да правя сапунка или драма. Все пак темата се явява някакъв опит за отсъждане и мисля че мога да кажа какво мисля. Не го приемайте като някакво оправдание, нападка или опит за защита.

На мен цялата тая работа с гласуването ми напомня за едни времена на които (поне на хартия) се сложи край 89 година.

Да предизвикаш някой и после да използваш, че се е защитил (не казвам, че го направих по най-добрия начин - толкова си мога) не е нещо с което да се гордееш. Аз лично наричам това демагогия.

Когато напишеш нещо с цел да уязвиш или да се подиграеш на някого, не е много мъжки да подскачаш като ощипана госпожица когато ти отговорят в подобен стил.

В този род подскачания класирам и лицемерни призиви за "край на безумието" за което сам си допринесъл не малко.

Възхитен съм от поста на Надя - не защото индиректно ме подкрепя, а защото напълно отговаря на принципите според които живея.

П.С. Гласувах с "не" при правилно разбиране на въпроса.

П.П.С. Съжалявам, че тази тема съвпадна по време с трагичната новина в същия раздел.

П.П.П.С Това е каквото мисля по тази тема, както казва автора - няма да отговоря на кометари

Запоследно променено от danvan : 06-10-2009 в 15:17.
danvan Не е онлайн  
Стари 06-10-2009, 15:14     #16
korlitz
Senior Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отdanvan Разгледай мнение
Да предизвикаш някой и после да използваш, че се е защитил (не казвам, че го направих по най-добрия начин - толкова си мога) не е нещо с което да се гордееш. Аз лично наричам това демагогия.
я вземи отвори речника
korlitz Не е онлайн  
Стари 06-10-2009, 15:51     #17
Макс
Senior Member

Дата на присъединяване: Jun 2007
Начално

Цитат:
Опс, и аз така направих Гласувах "не", мислейки за "да".
То в тоя форум моето мнение нищо не значи, но се изказвам като страничен наблюдател - какво ви пречи Данван?

П.П. Имаше един екземпляр, който си търсеше доставчик на трева тук, баннахте ли го?!? Бих го направил на секундата без анкета дори
Макс Не е онлайн  
Стари 06-10-2009, 15:52     #18
БАССЕС
Senior Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отkorlitz Разгледай мнение
я вземи отвори речника
демагогия
гр. народ и който води

Използване на лъжливи обещания и ласкателства главно в политиката за създаване на популярност.
Стари 06-10-2009, 17:03     #19
stenly666
СНЕГОЛАЗ

Начално

Промених си решението,може би под влиянието на поста на Nastia и гласувах "ДА"

Чудя се ако в тазиhttp://www.befsa.com/forum/showthrea...0216#post70216 тема се включа със следните питания към някой от притежаващите ПИПС:
И кво,по-пич ли си с този пипс(сигурен съм че по-малко сте тренирали отколкото Данван щрака с хапарадчето),връзват ли ти мацките с големи цици с тоз пипс,по-корав ли ти е откак се прееба та си го купи,надявам се изтепа комплексите си....?Накрая завърша с кратък анализ, предвид малките заплати в БГ,как си лишил семейството си(който има такова)от жизнено необходими средства и си купил ПИПС,който не ползваш(обратно на тъпотията как данван си печели парите и кой тъп работодател му ги плаща),Обясня на Митко,как е по-добре вместо да си харчи парите за следващите напраед 6 месеца за екипировка и пътувания не вземе да натепа едно БОССче +Верту , намеря зависимост между нискбюджетен ПИПС ,двойно предаване и по-малкото конски сили т.е. ако имаш йофтиничък пипс то задължително колцата ти е по-малко коне и задно предаване....
Как бихте реагирали?
Интересно ми е кой би се фанал за палците и би се усмихвал.
Не го защитавам ,защото и той изръси една камара тъпотий в тази и някои други теми, но те някакси бледнеят в сравнение с творенията на някои анализатори .

+ това което Nastia написа = ДА
.....от което не се чувствам по-добре
Стари 06-10-2009, 17:26     #20
manev
Senior Member

Дата на присъединяване: Aug 2005
Начално

чакайте и аз с каратето да вляза...
Доколкото са вярни разбиранията ми, хората тук преди всичко се опитват да бъдат общество. Всяко едно общество си има героите, лидерите и всичките му нужни компоненти. Несъмнено с времето се появяват и дразнителите. Ненужни и безпредметни по някакъв начин намират мястото си и никой не може да каже какво е то и къде е. Не е редно да се отсъжда по този начин, но в крайна сметка това е форум за фрийрайд а не социална трибуна. Грешката е на модераторите че са допуснали това да стане. Повечето знаете че модерирам в друг форум и там няма шанс да се допусне такъв хаос и безподобие. Въпреки че много хора се сърдят в името на общото благо такива писаници и поведение се трият на момента.
Социални теми, заяжданици от рода кой каква барака кара и колко пари струва, какъв му бил апарата и непрекъснатото спамване на теми са неща които нямат място във Форум профилан конкретно към дадена дейност.
С голям замах бил дал БАН на Данван като потребител, защото подкарва хорото и други да се държат като него. Тук няма нищо общо личното ми отношение към него а само елемнтарни правила и дисциплина ...

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 10:36.