Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екология

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 09-03-2016, 23:24     #81
iПоп
Powder prophet

Дата на присъединяване: Dec 2011
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отMitko Разгледай мнение
С Холмс положението е по-скоро #jesuiskatohlebarkavoaior, виси във скиорски форум за фрирайд, нещо с което не се, занимава, и изпълзява да пише, когато някой напише някоя пропагандна глупост. Може ли тук да си говорим за плана за управление на Пирин, за това я почнах ъази тема навремето..
За палатките само ще ви замоля да си пуснете Google Earth, да отворите на Слънчев бряг, да пуснете линията инструмент, и с нея да измерите сто метра от водната линия... В този същия закон за черноморското крайбрежие, който коментирате така смело, има забрана за интензивно строителство в зона А в тези сто метра от брега, а и върху дюни и плажа, където те са повече от сто метра...закона е в сила от поне 2008ма..какво ще кажете, много добре се е получило в Сънито нали? Решихме този проблем и удари времето да оправим единствената и последна заплаха за Черноморието ни, палатките!!!! А пък Холмс ще го питам колко пъти в чистил някой плаж на крайбрежието ни, че е толкова загрижен..
И сега ще те контрира с въпроса: "А ВИЕ ЕКОЛОЗИТЕ КЪДЕБЯХТЕ КОГАТО СЕ ЗАСТРОЯВАШЕ СЛЪНЧЕВ БРЯГ?" и ще го зададе изпълнен с плам и вдъхновен от Цвъ Цвъ

Агро дайнамик рейсинг тийм - Agro dynamic racing team
iПоп Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 00:04     #82
Patzo
Senior Member

Дата на присъединяване: Apr 2007
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отyordanov Разгледай мнение
Все тая - надрусан, надраснал, какво значение има? Да, не съм дочел и ми дреме на РУКА, ама наистина. ............ И съм на 37 години, май не съм хлапе, нали така?
не е важно да се чете, важно е да се пише..... Това че си на 37 не те прави задължително умен. Нито те прави баси якия пич. И каква е тая агресия сутринта след 8 -ми март?

Да ти кажа... и на мен не ми дреме къде жулиш на писта, колко си бърз, кви ски си си купил и как се радваш на природата между навалицата на пистата. Нито къде и как срамежливо си сваляш боксерките за да се препичаш лятото. Усмири си агресията и ако имаш да напишеш нещо смислено- кажи си. Ако ли не- ходи си плачи за изчезналия форум на ПСС дето виреехте такива няколко.

А Каролев, дето започнал да мисли като теб... Пич..... каролев е супер продажен боклук, но откъм бърза и комбинативна мисъл... на лявата му топка не можеш да стъпиш, хич не се бутай в една група с него
Patzo Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 08:08     #83
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Мда.

Та нещо още за Каменчо?
Стари 10-03-2016, 08:18     #84
batAssen
чичка

Дата на присъединяване: Mar 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отНики Разгледай мнение
Та нещо още за Каменчо?
Ама той "не знаел", че бил агент
batAssen Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 09:21     #85
yordanov
Member

Дата на присъединяване: Dec 2015
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отPatzo Разгледай мнение
не е важно да се чете, важно е да се пише..... Това че си на 37 не те прави задължително умен. Нито те прави баси якия пич. И каква е тая агресия сутринта след 8 -ми март?

Да ти кажа... и на мен не ми дреме къде жулиш на писта, колко си бърз, кви ски си си купил и как се радваш на природата между навалицата на пистата. Нито къде и как срамежливо си сваляш боксерките за да се препичаш лятото. Усмири си агресията и ако имаш да напишеш нещо смислено- кажи си. Ако ли не- ходи си плачи за изчезналия форум на ПСС дето виреехте такива няколко.

А Каролев, дето започнал да мисли като теб... Пич..... каролев е супер продажен боклук, но откъм бърза и комбинативна мисъл... на лявата му топка не можеш да стъпиш, хич не се бутай в една група с него
Преместих си го с твоето несъществено мнение. Дреме ми за Цеко, Тома или Каролев. Ако не са те-други ще са. Мен ме интересува да има къде да практикувам любимия си спорт. Достатъчни са ми хубава писта и работещ лифт.
yordanov Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 09:58     #86
Holmes
Member

Дата на присъединяване: Feb 2011
Начално

Ники,

1. От показания документ излиза, че Каролев е вербуван още на 18 години и е свален от отчет на 21 години. По това време би трябвало да е бил в казармата.

Това да не е като "партийната книжка" на Софиянски.

2. И дори да е вярно - какво от това?

3. Той не само беше кандидат, а беше и избран за общински съветник.
Holmes Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 10:11     #87
Patzo
Senior Member

Дата на присъединяване: Apr 2007
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отНики Разгледай мнение
Мда.

Та нещо още за Каменчо?
E това учудва ли някой? Още около 98- ма, преди изобщо да реши да се бута в политиката каролев се появи в бг като представител на някакви псевдоамерикански инвестиционни фондове и с направи с техните пари няколко от най- големите сделки на пазара на интернет провайдърите. Тия пари нали се сещаш колко бяха американски
То да беше само Каролев или смешника Любо Ганев.... В момента има цяла индустрия, от малки "консултантски" фирми, работещи я самостоятелно, я като франчайзи на разни западни "консултантски" фирми, които се занимават с манипулиране на данни, на измервания, изготвят псевдонаучни анализи и създават много здрав гръб на всички големи екологични престъпници в бг. И не говоря за тия зелени, дето ги изядоха за проектите по които са усвоявали пари, а за сериозни фирми, с шефове с лъскави костюмчета и гладък изказ, завършили навън, със сериозно образование, които са готови и майка си да продадат, стига да им платят за това. И това е цяла индустрия, която е маскирана като екологични мерки, екологични изследвания, сертификати за "зелени" производства и т.н. Тома Белев, дори и да е вярно всичко за него е като малко момченце в сравнение с мизериите на тези фирми. И те не обслужват селски пръчки като Цеко- той с неговата концесия на Банско е много назад в класацията на екологичните злодеи. Обслужват големите концесии за добив на цветни метали, химическите прозиводства, разни произоводители на напитки, които са сред най- големите нарушители на екологичното законодателство в цял свят. Та.... на Цеко ПР, с неговите измислени сдружения, с оня месар начело и смешници като каролев с само върхът на айсберга, леймърите дето го правят по начин, който ги разобличава... Над тях в сериозните индустрии фирмите- миячи на насрани задници правят най- голямата мизерия. Хахха и ми е забавно като го пиша, защото всички ги приемат като супер як и почтен бизнес, европейски тип, почтен и престижен. А зад фасадата седят едни големи лайна...
Patzo Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 11:18     #88
MrPilly
Senior Member

Дата на присъединяване: Jan 2009
Начално

Цитат:
Преместих си го с твоето несъществено мнение. Дреме ми за Цеко, Тома или Каролев. Ако не са те-други ще са. Мен ме интересува да има къде да практикувам любимия си спорт. Достатъчни са ми хубава писта и работещ лифт.
Ми и на мен ми дреме за теб и си искам муровата гора, в която практикувах любим спорт и която изчезна заради една от хубавите ти писти и лифт на еБанско
MrPilly Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 11:44     #89
yordanov
Member

Начално

В Пирин е пълно с гори. Това, че са изсекли 1% от планината не е болка за умиране. Екстра, карай си в Рила тогава и си свиркай.
Стари 10-03-2016, 12:05     #90
iПоп
Powder prophet

Дата на присъединяване: Dec 2011
Начално

Цитат:
В Пирин е пълно с гори. Това, че са изсекли 1% от планината не е болка за умиране. Екстра, карай си в Рила тогава и си свиркай.
Така като гледам са ти и изсекли мозъка май

Агро дайнамик рейсинг тийм - Agro dynamic racing team
iПоп Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 12:10     #91
Holmes
Member

Начално

Тук нещо се изтрещели всичките бе.

Какъв доносник на ДС може да бъде едно момче на 18 години?

Явно липсата на сняг се е отразила много силно.
Стари 10-03-2016, 12:25     #92
batAssen
чичка

Дата на присъединяване: Mar 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отHolmes Разгледай мнение
Тук нещо се изтрещели всичките бе.

Какъв доносник на ДС може да бъде едно момче на 18 години?

Явно липсата на сняг се е отразила много силно.
Тъп ли си? Не ми отговаряй - въпросът е риторичен, защото всички тук знаем отговора.

И ДА - естествено, че човек на 18 години може да бъде доносник! Както може да бъде убиец, престъпник и т.н. Сигурно даже е бил по-евтин за вербуване отколкото струва сега.
batAssen Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 12:53     #93
yordanov
Member

Начално

Е какво като е доносник? Негова си работа. То понеже всички останали са цвете...Кой е свестен от всички, я кажете. Дайте един пример за честен българин, който е близо до властта?

Замислихте се, нали? Е, има защо!
Стари 10-03-2016, 13:40     #94
kalintry
Senior Member

Дата на присъединяване: Feb 2010
Начално

Що ли не съм изненадан, че платени тролове от модела "холмс (чиба холмс), ъорданож и т. н." са склонни да оправдаят и прочие доносничеството....
Мисълта ми е следната, обаче: игноре на троловете! Игноре, така както игнорираме съоръженията на цеко, лафката на прасчо, и какво ли не на Кой? ли не! Можем да си го позволим

05.12.20/09.05.21=35/12+27930m/470; 26.12.19/21.06.20=29/6+22850m/231; 15.12.18/08.05.19=26/19+20 630/338(285E); 28.11.17/08.04.18=9/33+23 275
20.11.16/09.04.17=16/38+29500;19.12.15/17.04.16 =11/25+20 620;03.01.15/14.05.15=17/33+23000; 11.12.13/11.05.14=8/29; 08.12.12/08.05.13 = 2/23; 10.12.11/17.06.12 = 7/30; 12.12.10/18.05.11 =10/>30
kalintry Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 13:42     #95
Holmes
Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отbatAssen Разгледай мнение
Тъп ли си? Не ми отговаряй - въпросът е риторичен, защото всички тук знаем отговора.

И ДА - естествено, че човек на 18 години може да бъде доносник! Както може да бъде убиец, престъпник и т.н. Сигурно даже е бил по-евтин за вербуване отколкото струва сега.

Бат Асене, да вземеш да се прегледаш някъде.
Достъп до каква информация може да има едно момче, което още не е служило, че да донася. И какво точно е донасяло знаеш ли?
А ти все пак не мисли за много умен. За да плюеш акъл не се изисква.

И Божидар Димитров е бил "доносник" по тези списъци, само че аз го уважавам, и то много.

P.S. А това, че всички тук ме мислите за тъп, нито вас ви прави умни, нито мен ме прави глупав.
Стари 10-03-2016, 13:51     #96
Holmes
Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отkalintry Разгледай мнение
Що ли не съм изненадан, че платени тролове от модела "холмс (чиба холмс), ъорданож и т. н." са склонни да оправдаят и прочие доносничеството....
Мисълта ми е следната, обаче: игноре на троловете! Игноре, така както игнорираме съоръженията на цеко, лафката на прасчо, и какво ли не на Кой? ли не! Можем да си го позволим
За това, че игнорирате съоръженията на Цеко имате най-искрените ми благодарности. Колкото по-малко маймуни на клона, толкова по-добре за тези, които ги ползваме.
А дали ще ме игнорирате ми е през оная работа.
Лошото е, че основно сте игнорирали мисловната дейност, а тук колкото и да се опитвам, не мога да помогна за съжаление.
Стари 10-03-2016, 14:50     #97
Mitko
Señor Member

Дата на присъединяване: Oct 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Ъхм... значи Холмс според теб, хората вербувани от ДС рязко са спрели да работят за тях в деня, в който 'официално' са ги снели от отчет? И няма никаква връзка между участието на Каролката в управлението на 'царя' и комсомолското му минало, и после с рязкото му включване във всякакви успешни далавери с хотели и земи покрай курортите ни? Чудя се просто...за мисловна дейност си говорим.. явно темата за плана за управление на НП Пирин няма да я обсъждаме..
Mitko Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 16:11     #98
tablatabla
Senior Member

Дата на присъединяване: Oct 2010
Начално

Каролев в периода от 1979 до 1982 година е сътрудник на Държавна сигурност - агент под псевдонима „Камен“ към III управление (военно контраразузнаване), 1 отдел, 1 отделение. По това време Каролев отбива военната си служба (септември 1979-септември 1981 година) и според самия него е вербуван и снет от отчет без негово знание, а в архивите на Държавна сигурност няма документи с негов подпис. Служи като войник в Мусачево, в секретно поделение, занимаващо се с пеленговане на локациите на поделения, военни летища и кораби на Гърция, Турция и НАТО.

Да си вербуван за ВКР първо означава, че с теб е разговаряно най-малкото, поради факта, че не всеки служащ е завеждан "автоматично" на отчет без негово знание. Служащите, водещи се агенти на ВКР обикновено са доносници-"уши" за настроенията вътре във военнните поделения, особено активно вербувани и използвани по време на "Възродителния процес".

Дали "Камен" е бил активен и полезен агент е друг въпрос, но е нелепо да обяснява, че нищо не е знаел

А за "следването" 1990г. - 1993г. , като Магистър по „Бизнес Администрация” от Университета на Алберта, Канада.....си правете изводите вие, а като той твърди "...втората година преподавах...". Кога е заминал за Канада, е интересно тоже.

Премерно Каролев се "появи" в политиката, заедно с Георги и Милен Велчеви, а тяхната история много прилича на неговата - само нивото е друго

Хубаво е да разкаже и за баща си, много е тих по тази тема - Асен Димитров Каролев.

толкова за Каролев, темата е друга

Joe Strummer 21 August 1952 22 December 2002

Запоследно променено от tablatabla : 10-03-2016 в 16:28.
tablatabla Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 10-03-2016, 16:12     #99
yordanov
Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отHolmes Разгледай мнение
За това, че игнорирате съоръженията на Цеко имате най-искрените ми благодарности. Колкото по-малко маймуни на клона, толкова по-добре за тези, които ги ползваме.
А дали ще ме игнорирате ми е през оная работа.
Лошото е, че основно сте игнорирали мисловната дейност, а тук колкото и да се опитвам, не мога да помогна за съжаление.
Остави ги, карай си ските с кеф и ги остави да реват и лежат на Орлов мост и да стенат. Само им правим кеф да ни плюят, като им пишем истината. Екстра си е Пирин, март месец няма никой, чужденците ги няма, смазваш се от каране, те нека си реват, че било незаконно.
Стари 10-03-2016, 16:13     #100
Holmes
Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отMitko Разгледай мнение
Ъхм... значи Холмс според теб, хората вербувани от ДС рязко са спрели да работят за тях в деня, в който 'официално' са ги снели от отчет? И няма никаква връзка между участието на Каролката в управлението на 'царя' и комсомолското му минало, и после с рязкото му включване във всякакви успешни далавери с хотели и земи покрай курортите ни? Чудя се просто...за мисловна дейност си говорим.. явно темата за плана за управление на НП Пирин няма да я обсъждаме..
С "еколог" като теб какво има да се обсъжда на който и да е план. Отговора е ясен - няма писти, няма лифтове.

Естествено, че има връзка с управлението на царя миналото и настоящето на Каролев. Това обаче какво общо има с позицията му към "еколозите", която уж се дискутира тук.

Всеки нормален човек, който ще годе има някаква икономически и финансова култура не подкрепя екологичните крайности, срещу които се бори и Каролев.
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 22:29.