Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Обяви Купува/Продава

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 07-05-2010, 10:25     #1
stoyanbaraban
Junior Member

Дата на присъединяване: May 2010
Начално продавам ортези (рамо) и шина (коляно)

привет, наскоро скъсах предна кръстна връзка и по този повод, преди операцията, ми се наложи да си купя няколко предмета. ето какво предлагам (2ра ръка), ако не дай боже някой минава по тази пътека. предметите са на френската фирма производител thuasne и според мен поне са най-добрите на пазара.

1. имобилизираща шина за коляно - флекция в ъгъл 20 градуса (има и 0 градуса - кракът в този случай остава напълно изпънат). веднага след падането е трудно да се установят пораженията (поне без ядрено магнитен, който струва една купчина с пари), защото в коляното е пълен мармалад. затова, докато се успокои се остава да почине известно време. именно в този спучай може да се използва тази шина. ползвана е 2 седмици. размерът е най-подходящ за обиколка бедрото 48-54 см. мери се една педя над центъра на коляното. Цена - 45 лв. (новата е 95 лв.)
важно: шината НЕ е за следоперационно възстановяване. там са други.

2. ортеза за имобилизация на рамото и ръката. тази я купих, след като извадих рамото. след като го наместят лекарите трябва да почива, мисля беше 1 месец, преди физио и кинези терапията. ей за този период се ползва предметът. Цена 55 лв (новата е 105 лв.)

ами това е засега, за повече подробности можете да ми пишете: stoyanbaraban@gmail.com

Запоследно променено от stoyanbaraban : 13-02-2011 в 12:37.
stoyanbaraban Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 14:54.