Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Дискусии

Функции на темата Display Modes
Стари 25-08-2008, 19:53     #11
mmanev
Junior Member

Дата на присъединяване: Aug 2008
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отrabbeat Разгледай мнение
Абе човек, вземи се консултирай с някой специалист или поне вземи изчети внимателно темата? Какви са тия нагревки? Принципно се прави електростимулация за атрофията. И какви са тия рехабилитации, да не можеш в края на втория месец да го сгънеш на 90 градуса. И масажа се прави преди упражненията ... целта е да подготви мускулите. Нещо сериозно са те заблудили тия доктори в Стара загора ...
Ами при първата консултация ми казаха да свивам шината след 30-ия ден със стъпка през два дни ,за да не става прекалено бързо!На 45-ия ден ми казаха да си намуря някой да ме раздвижи!Приеха ме в отделение по физиотерапия!Правят ми електростимулация,ултразвук и УВЧ след което маса упражнения за увеличаване на екстензията на коляното!Значи хвърлих патериците и след един ден ходене без тях веднага минах тези 90%,които с цяла седмица мъки не успях !Докторите тук,ако не го заковеш веднага те оставят на произвола на съдбата!Просто нямам думи!Добре ,че е интернет пространството!Няма да ти говоря,че упражненията за кинезитерапията ги намерих в този сайт!Нямам думи!Да не се разболяваш в БГ!
mmanev Не е онлайн   Отговори с цитат

Tags
докторе защо, рехабилитация, коляно, операция, скъсани връзки

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 23:10.