Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 23-05-2013, 10:18     #61
Сале
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отbatAssen Разгледай мнение
Много точно казано!

Аз обаче бих пратил пощата на немски - ако изреченията са прости и ясни google translate се справя идеално.
Мани го тва с google translate. Върши минимална работа само когато единият от езиците е английски, но дори и тогава често се получава пълна боза. Много по-сигурно е да черпиш една бира някого който знае немски.
Сале Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 23-05-2013, 10:39     #62
Paco
Senior Member

Дата на присъединяване: Jun 2009
Начално

Офф: Също те съветвам да сложиш смислен Subject, нещо от сорта "Проблем с поръчка номер ххххх-некоректно монтирани автомати" + 2 изречения. Всичко друго не се чете от мен, отделям по 3 секунди на мейл, а не съм съпорт, който получава хиляди и сигурно това му е норматива за прочитане+отговор
Paco Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 23-05-2013, 13:08     #63
Sanichka
Малка машинка

Дата на присъединяване: Jan 2013
Начално

Dear Silvana,

to draw a quick line under this case,

we would offer you to send us back the ski package, which we will refund then.

A return sticker for UPS will be sent by email.

Just add a copy of the invoice and this email to the package as well.

Thank you.

Freundliche Grüße / Kind regards

Versand / customer service

SPORT CONRAD GMBH

Стари 23-05-2013, 16:07     #64
big_air
Senior Member

Дата на присъединяване: Jan 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Еее сега няма за какво да си лафим повече
Стари 23-05-2013, 16:56     #65
Sanichka
Малка машинка

Начално

Мога да доизмъча Конрад със замяна...хахаха идеи да искаш

Цитат:
Първоначално изпратено отbig_air Разгледай мнение
Еее сега няма за какво да си лафим повече
Sanichka Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 23-05-2013, 16:59     #66
big_air
Senior Member

Дата на присъединяване: Jan 2004
Начално

Така няма да е интересно. Ако го има сета, поръчай го още веднъж. Ние ще залагаме дали и колко ще е крив
Стари 23-05-2013, 18:33     #67
Sanichka
Малка машинка

Начално

да, няма да се учудя да ги пробутат на други хора...ще се чуе

Цитат:
Първоначално изпратено отbig_air Разгледай мнение
Така няма да е интересно. Ако го има сета, поръчай го още веднъж. Ние ще залагаме дали и колко ще е крив
Стари 23-05-2013, 18:40     #68
dimitard
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2006
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отSanichka Разгледай мнение
да, няма да се учудя да ги пробутат на други хора...ще се чуе
Предвид, как си набрала, ако искаш да ти кажа гсм-а на г-н Конрад и да го почваш със смс-ите....
Стари 23-05-2013, 19:57     #69
Sanichka
Малка машинка

Начално

Хахах, щом ще му даваш GSM-а нещо намирисва, да не си му набрал лично?

Цитат:
Първоначално изпратено отdimitard Разгледай мнение
Предвид, как си набрала, ако искаш да ти кажа гсм-а на г-н Конрад и да го почваш със смс-ите....
Стари 07-06-2013, 00:16     #70
Sanichka
Малка машинка

Начално

не купувайте моите ски, последна бройка са!!! продават ги още, но със сложени автомати...just sayin'
Стари 07-06-2013, 14:13     #71
moridinbg
CEO of Shred

Дата на присъединяване: Feb 2010
Изпрати съобщение чрез skype; на moridinbg
Начално

Аз викам някой да ги купи и пак да им ги върне
Стари 07-06-2013, 15:26     #72
Peperoncino
Аматьор

Дата на присъединяване: Jun 2009
Начално

hahahaha

Е сериозно ли ги продават същите?!? Без да кажат, че са дефектни... Герамания не е това, което е беше!
Peperoncino Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 07-06-2013, 15:50     #73
mp2
Senior Member

Дата на присъединяване: Mar 2003
Начално

Или просто Sport Conrad не е Германия. Чудя се дали биха ги пратили, ако някой немец си ги поръча сега, или ще му се извинят, че е станала грешка и ските всъщност не са налични... Но виж, ако някой с румънеско или булгареско адрес си ги поръча, защо да не пробват, а ? (по типичен маниер, характерен за нашите си балкански земи)... Те такова мнение имат за нас, че наистина ни мислят за крайно диво, тъпо и необразоано племе, което в никакъв случай не би видяло разлика от известно количество милиметри в монтажа на ската...

п.п. А според мен "монтаж" от разстояние си е тъпа идея като цяло. Докарайте си ги до тук, огледайте, дайте ги в наш сервиз, в който има шаблон, дайте си 20 кинта и си карайте ските със здраве и кеф
Стари 07-06-2013, 16:00     #74
mi11er
наХазматизиран

Дата на присъединяване: Jun 2005
Начално

e не Sanichka, ако не ги купиш пак за да им ги върнеш не си пич
ама пак с това fuckin idiots AGAIN ми preenahte ski-те @№$%
mi11er Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 07-06-2013, 16:16     #75
orlincho
Ентусиаст

Дата на присъединяване: Feb 2008
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отmp2 Разгледай мнение
п.п. А според мен "монтаж" от разстояние си е тъпа идея като цяло.
Момчи Динафита ми е техен монтаж. Единственото което им изпратих като инфо беше модела и дължината на подметката на обувката. Безгрижен резултат.

А Динафитите са капризно нещо не е като да има много ърдане след монтаж.

До колкото разбрах проблемните ски са били с инсърти което говори че ската е с производствен дефект.

Предполагам там монтират със "джиг" като себеуважаващ се сервиз. А той не позволява да се допусне такова отместване настрани.

Когато има инсърти просто навиват автоматите в дупките. Работа на призводителя на дупките е те да са на правилното място. Е качествения контрол на края очевидно е липсвал в случая.
We skiers are a strange breed. When most of society is running for cover, we find ourselves rejoicing at the sight of a cold low pressure system circling on the Satellite loop. We yearn for the feeling of cold powder snow blowing in our faces. Inside a swirling maelstrom of snowflakes, we feel most free.
orlincho Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 07-06-2013, 17:48     #76
Patzo
Senior Member

Дата на присъединяване: Apr 2007
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отmp2 Разгледай мнение
Или просто Sport Conrad не е Германия. Чудя се дали биха ги пратили, ако някой немец си ги поръча сега, или ще му се извинят, че е станала грешка и ските всъщност не са налични... Но виж, ако някой с румънеско или булгареско адрес си ги поръча, защо да не пробват, а ? (по типичен маниер, характерен за нашите си балкански земи)... Те такова мнение имат за нас, че наистина ни мислят за крайно диво, тъпо и необразоано племе, което в никакъв случай не би видяло разлика от известно количество милиметри в монтажа на ската...

п.п. А според мен "монтаж" от разстояние си е тъпа идея като цяло. Докарайте си ги до тук, огледайте, дайте ги в наш сервиз, в който има шаблон, дайте си 20 кинта и си карайте ските със здраве и кеф
Ей, много се кефя като се изказвате неподготвени
Първо- някой вижда една картинка и хоп- "лелеле, това са моите ски които аз не исках да са мои и сега шибаните измамни немци ще ги шитнат тарикатската на някой друг хипер еккстровертен тип"
И вендага почва поддържащия хор.....
Момчи, ако имаш някакъв комплекс за това как те възприемат в Европа- проблемът си е лично твой. Колко пъти ти си купи нещо от Спорт Конрад и не си бил доволен? Колко пъти някой друг си купи нещо от там и не е бил доволен? Май само авторката на темата, която два пъти, разбираш ли все дефектни ски получава. В тоя форум има поне 30 човека които са пазарували оттам и никой не ги е помислил за крайно тъпи и необразовани, нито им е набутвал боклуци. Само аз съм купил от тях 8 чифта, всичките с монтирани автомати, без никакви проблеми, нито по ските нито по доставката.
Момчи, моли се последното ти изказване и на авторката всичките бисери да не стигнат до някой европейски форум и оттам до Спорт конрад, че иначе ще се събудите някой ден ответници по искове за уронване на доброто име за по 50к евро всеки. И опвярвай ми- на немските съдилища не им дреме изобщо дали си "руманеско" или "българеско" и как си мислиш че те възприемат в Европа
Patzo Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 07-06-2013, 17:59     #77
batAssen
чичка

Дата на присъединяване: Mar 2012
Начално

Спорт-Конрад доволно често правят издънки, но ако човек им пише ги поправят. Аз знам за няколко случая:

1. Поръчах си очила. Пратиха ми грешни. След като им писах ми предложиха да ми върнат парите (без транспорта, но в случая имаше още нещо дребно в пакета) и да ги задържа. Аз се съгласих.

2. На Насо пантите се оказаха размер L, вместо S, но той го забеляза прекалено късно, за да има вариант за действие.

3. Последно ме издразниха като си поръчах Tecnica Cochise и пристигнаха без кутия, опаковани в bubble wrap. ЕБАСИ!

Т.е. не са перфектни изобщо и не бих казал, че някой освен тях самите им уронва престижа.

Да не говорим, че франсетата от http://www.telemark-pyrenees.com/en/ обикновено имат по-добри цени.
batAssen Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 07-06-2013, 18:03     #78
mi11er
наХазматизиран

Дата на присъединяване: Jun 2005
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отPatzo Разгледай мнение
ще се събудите някой ден ответници по искове за уронване на доброто име за по 50к евро всеки.
тва не може да го мислиш сериозно ??
mi11er Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 07-06-2013, 19:01     #79
joropc
Тъмен БалканСки субект

Дата на присъединяване: Dec 2009
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отbatAssen Разгледай мнение
Да не говорим, че франсетата от http://www.telemark-pyrenees.com/en/ обикновено имат по-добри цени.
Абе и те нЕкой път....
На 13 Април си поръчах глупави трекинг обувки от тях.Имаше и други неща в поръчката де.Естествено, че обувките бяха "at stock" при поръчката.Плащането стана, мейлът за потвърждаване се получи-абе, всичко наред.Да, ама на дригия ден някой си Чарли ме уведоми, че е станала огромна грешка и тези обувки(по-точно моят номер) се бил изчерпал.Те имали поръчани от Ласпортива, и когато пристигнели щели да ми ги изпратят барабар с другите неща.Пратиха ги оня ден.Гледам, че сега са в Будапеща.Дано не ги отнесат наводненията и пристигнат до вторник .
Не се оплаквам, но отбелявам, че навсякъде е възможно да стане издънка.Иначе, за 6-7 години пазаруване от Конрад, поне на мен не ми се е случвала издънка.
joropc Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 07-06-2013, 19:30     #80
lubezen
Senior Member

Дата на присъединяване: Mar 2009
Изпрати съобщение чрез skype; на lubezen
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отPatzo Разгледай мнение
Ей, много се кефя като се изказвате неподготвени
Първо- някой вижда една картинка и хоп- "лелеле, това са моите ски които аз не исках да са мои и сега шибаните измамни немци ще ги шитнат тарикатската на някой друг хипер еккстровертен тип"
И вендага почва поддържащия хор.....
Момчи, ако имаш някакъв комплекс за това как те възприемат в Европа- проблемът си е лично твой. Колко пъти ти си купи нещо от Спорт Конрад и не си бил доволен? Колко пъти някой друг си купи нещо от там и не е бил доволен? Май само авторката на темата, която два пъти, разбираш ли все дефектни ски получава. В тоя форум има поне 30 човека които са пазарували оттам и никой не ги е помислил за крайно тъпи и необразовани, нито им е набутвал боклуци. Само аз съм купил от тях 8 чифта, всичките с монтирани автомати, без никакви проблеми, нито по ските нито по доставката.
Момчи, моли се последното ти изказване и на авторката всичките бисери да не стигнат до някой европейски форум и оттам до Спорт конрад, че иначе ще се събудите някой ден ответници по искове за уронване на доброто име за по 50к евро всеки. И опвярвай ми- на немските съдилища не им дреме изобщо дали си "руманеско" или "българеско" и как си мислиш че те възприемат в Европа
Батка много си се напрегнал. Успокой топката малко. Чувал съм от хора от форума, че си пич на живо, не е нужно да се "изпъваш" толкова
А и като се изпъне човек прекалено много, му се появява оня проблем на зайците при затварянето на очите

Запоследно променено от lubezen : 07-06-2013 в 19:33.
lubezen Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 21:46.