Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > По пътя

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 14-03-2016, 07:14     #41
steppenwolf
Senior Member

Дата на присъединяване: Nov 2004
Начално

За затвърждаване на статуквото:

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Стари 16-03-2016, 07:02     #42
bo//gan
Senior Member

Дата на присъединяване: Feb 2013
Начално

steppenwolf ясно е, че има разлика в манталитетите в различните части на света, но ми се струва, че този форум е малко изключение от клишето за бг

- би ли напомнил за някой въпрос тук, който не е получил адекватен отговор.
аз не се сещам на някого да е казано че е тъп (изключвам еко-дискусиите с тролове, които мазохистично пишат само за да предизвикват). А и в зимното планинарство лесно стават гафове, така че по-добре да се скръцне със зъби на някой с налудничава идея, от колкото да останем политически коректни и после да има акция на псс

- би ли посочил американски форум (независимо дали за пистово или извън пистово каране), в който може да отвориш тема 'Ски на различни дестинации в Северна Америка', в която след някакви съвсем общи приказки ("В Швейцария има много сняг, а в Австрия няма сняг в ниското"), чиито единствен смисъл е да предложиш списък на местата, където си бил или минавал, да завършиш скромно, че вече няма какво да караш в Северна Америка

и хората от въпросния американски форум да станат на крака да ръкопляскат на този пост, а тези които в момента са на терен, да пращат поздравителни телеграми. . .
не съм бил много пъти в Америка, но ми се струва, че там са доста по-директни от Европа

Моля не приемай въпросите ми като заяждане. Пиша само защото ми се струва важно да завършим тази тема по начин, който да покаже на тези, които не ни познават лично но я четат, че не сме надутковци, щото са ни широки ските, но и не искаме форумът ни да се превърне в 'стена на самохвалството'.
bo//gan Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 17-03-2016, 15:33     #43
boboes
Member

Дата на присъединяване: Feb 2010
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отbo//gan Разгледай мнение
steppenwolf ясно е, че има разлика в манталитетите в различните части на света, но ми се струва, че този форум е малко изключение от клишето за бг

- би ли напомнил за някой въпрос тук, който не е получил адекватен отговор.
'.
http://www.befsa.com/forum/showthrea...665#post139665

Отговор #2
boboes Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 21-03-2016, 09:46     #44
SKISA
Junior Member

Дата на присъединяване: Jan 2016
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отkokoeverest Разгледай мнение
Не мисля да продължавам този спор на лична основа, защото не те познавам и нямам нищо против теб. Исках (и други хора) да ти кажа, че това, което си написал е почти лишено от смисъл (че не е на място). Мразя да се повтарям и приключвам до тук тази "дискусия".
Твоето проклятие в този форум ще е, че отсега нататък като пишеш никой няма да те приеме на сериозно. Ти си го направи. Това е. Приятно каране.
Направо няма да спя, че съм прокълнат да не ме разбирали....!!!
Който го интересува ,каквото някой е написал - може и да разбере ,може и да не разбере. Нямам амбициЙ да ставам "форумен гуру на пудрата" или другите агрегатни състояния на водата. Интересно е наистина, че някой като напише нещо, каквото и да е - се намират хора, които да кажат, че не струва, ама то не е задължително за всички да "струва". Аз като нещо не ми трябва, например прогнозата за времето за Аляска за другата седмица, го подминавам -не обяснявам на написалия колко е безсмислено да го пише, щото ще свърши работа на човек и половина- не на целия форум.
И аз считам за самохвалство да се изтъпани някой да обяснява колко добре кара в пудра и как всички "пистаджии" били леваци, ама си трая...

Здраве да е- приятно каране на всички, ако въобще още може да се пожелае по нашите ширини в момента.
SKISA Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 21:19.