Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Видео, музика и снимки

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 25-12-2010, 16:09     #1
ninjea
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2006
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално Гледайте Скрити

Вече може да изтеглите Ски Филма "Скрити" от extremebits.org

Малко бавно се upload-ва за момента но се работи за разрешаване ан този проблем.

приятно гледане и честита коледа.

-Иво

"тежко е да си говедо,
а е скучно да си умен." - хиподил
ninjea Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 25-12-2010, 20:12     #2
ivan
Member

Дата на присъединяване: Nov 2006
Начално

Пфффф,сега разбрах как се чувстват авторите които са работили месеци наред за да създадт нещо хубаво и са влагали цялата си енергия и креативност в него а накрая някой го взима готово и с един размах разбива всичко което си изграждал,направих DVD-та на филма,защото исках да продължа да се занимавам със снимане на ски филми и да развивам това което почнах,а за това ти трябва техника(която аз нямам),е както и да е,благодарете на Иво(пандата),че помогна за това да не продължавам да правя ски филми!.Ще си гледаме чуждите продукции и ще се кефиме...в тая страна няма как да се получи с тая завист!
ivan Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 25-12-2010, 20:47     #3
ninjea
Senior Member

Начално

Иване, обаче не споменаваш, че целия филм е заснет на мойта камера и по-голямата част съм го заснел аз. Камера дето съм ти я давал на доверие че ще я пазиш и накрая ми връщаш fisheye-a покрит с кал и мръсотия. Цяла зима снимам за да има кадри и го правих с мисълта че това няма да се превърне в нещо с комерсиална цел! И накрая поради "технически" причини филма няма да се качи в интернет и единствения начин някой да го види е ако си купи филма от тебе за 8лв. Епа това няма как да стане! Кадрите съм ги снимал за да може всеки да им се радва.

Пък ще ми разправяш по телефона "тея от трайб ми взеха всичките парите от примиера".

Пък покажи написано къде съм ти дал правата над мойте кадри да ги ползваш, за да изкараш пари!!!

-Иво

"тежко е да си говедо,

Запоследно променено от ninjea : 25-12-2010 в 20:53.
Стари 26-12-2010, 12:19     #4
gydi
Гъди

Дата на присъединяване: Feb 2008
Изпрати съобщение чрез skype; на gydi
Начално

Аз пък си мисля че по голяма реклама на филма и участващите скиори от това да бъде пуснат в екстремебитс няма.

А ако някой си мисли да прави пари от ски филми само на българския пазар според мен е в голямо заблуждение.

Я кажете колко български ски филми, режисьори оператори и талантливи скиори знаят в чужбина?!

Но това си е лично мое мнение и не го налагам на никого.
VGA:Във Варна има много неща, но всеки знае, че Бургас е морската ски-столица на България!
Всичко, което е далеч от морето е дълбока провинция - Ърнест Хемингуей
Щастието не е дадено всекиму. Съжалявам другите! Гъди.

Запоследно променено от gydi : 26-12-2010 в 12:43.
gydi Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 26-12-2010, 15:00     #5
Emo_bager4eto
Senior Member

Дата на присъединяване: Jul 2004
Начално

Ако имате неразбирателства помежду си, е трябвало да ги споделите още в началото. Защото рано или късно всичко лъсва.

Относно филма - Ванката знае, че него нямаше да го има, а щеше да бъде под формата на десетки файлове суров материал, разхвърляни из различни компютри и външни памети.

Катализатора беше идеята, която се роди септември - обявяването на ТРАЙБ да бъде направено като кино вечер.

ТРАЙБ и хората, които стоят зад тази медия, хвърлиха доста време и енергия, за да я има премиерата. Приходите от двете кино вечери (на Out of the shadows и на Скрити), отидоха за създаването на сайта и за купуването на нова HD камера.

От целия този цирк никой не печели. Така не се гради нищо смислено.

Ванка, Панда, май ще се наложи идната седмица да се направи среща и да обясните на екипа на ТРАЙБ, защо се стигна до тук.
Emo_bager4eto Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 26-12-2010, 15:24     #6
ninjea
Senior Member

Начално

хахахахаха, да идвам да се обяснявам???

остава само някой да каже, че никога не е теглил филми от интернет

-Иво

"тежко е да си говедо,

Запоследно променено от ninjea : 26-12-2010 в 15:39.
Стари 26-12-2010, 15:36     #7
Emo_bager4eto
Senior Member

Дата на присъединяване: Jul 2004
Начално

Ясна е работата аз предлагам нормално решение на създалата се ситуация - комуникация очи в очи. За да не става за в бъдеще така.

Па ти ако искаш откликвай. Мен ме боли фара, 100 пъти предпочитам да има премира на чужд филм, отколкото да ставам свидетел на класически български говна.

И да не си свиня, в тая кочина ще станеш. Ак ме разбираш

Just fly
Emo_bager4eto Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 26-12-2010, 15:42     #8
ninjea
Senior Member

Начално

аз го качих в интернет за да може всеки, който иска да го гледа, а не ванката да си прави някви пари. Ако иска да си направи друг филм без кадри заснети от мен, над които имам аз авторските права и да си го продава и за 100лв диска.

просто нещата, които се разбрахме в началото преди дори да съм купил камера не бяха спазени от Иван

-Иво

"тежко е да си говедо,

Запоследно променено от ninjea : 26-12-2010 в 15:44.
Стари 29-12-2010, 18:31     #9
ivan
Member

Дата на присъединяване: Nov 2006
Начално

Ок,за да са наясно хората които четат това и за да не става скандал от всичко,както на последък е модерно,ще ви кажа фактите за филмът-дам сниман е с камерата на Иво(пандата),обвиненията че съм ти я връщал с "пълен с кал" обектив и т.н. са лична твоя фантазия и супер не на място след като си продаде камерата за същите пари за които я взе,при положения че ти бях дал пари за UV филтри и някакви малко още за статив,за които и не чух.Твоите кадри,ахам ами във филмът участват 24 човека от които пълни части снимани от теб имат точно 3-ма-Аз,Марти и Колеца.А за създаването на самия филм и сглобяването му пък нямаш абсолютно никакво участие,помниш първия ден в който донесох у вас всички снимани кадри и ти каза "ооооо брато на мен не ми се занимава" като усети колко много работа е в същност.И дам на края след 3 месеца сглобяване от моя страна и запис на гласове и взимане на интервюта а съшо и работа с Tribe за организиране на премиерата,ти виждаш че на нея идват 400 човека и те хваща много яд че не си го направил ти!.Та какви авторски права предявяваш сега и в какво ме обвиняваш?.Качил си го в extremebits без да ми кажеш,след като ме помоли да ти дам едно dvd за лично ползване,ок,преглъщам го и продължавам на пред!DVD-тата които съм направил сa точно 20 на брой и са подтикнати от хора които гледаха филмът и ми казаха че много биха искали да го имат на DVD.А в един по късен етап ще бъде гледан от всички...разбира се.Това е истината за филмът "Скрити"
ivan Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 29-12-2010, 22:09     #10
tox
Senior Member

Дата на присъединяване: Nov 2009
Wink

От мен благодарности за торента
tox Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 30-12-2010, 08:06     #11
tox
Senior Member

Начално

Филмът е супер, поздравления.
Оставил съм сийд.
Стари 30-12-2010, 08:14     #12
stenly666
СНЕГОЛАЗ

Дата на присъединяване: Feb 2005
Начално

Има ли причина да не ползвате Гесеем,скайп или обикновена поща за индрижката си.Голяма злагация......
Стари 30-12-2010, 08:37     #13
tox
Senior Member

Начално

ас южуал ....
Стари 30-12-2010, 09:39     #14
ninjea
Senior Member

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отstenly666 Разгледай мнение
Има ли причина да не ползвате Гесеем,скайп или обикновена поща за индрижката си.Голяма злагация......
така е, но за съжеление Ванката мога да го намеря само като иска нещо от мене. Аз спирам да коментирам по тая тема. Хората, чийто мнение има някво значение за мене си знаят как стоят нещата и не виждам смисъл от повече обяснения.

Tox, радвам се че ти хареса филма

-Иво

"тежко е да си говедо,
Стари 30-12-2010, 10:07     #15
Viktor Sickhead
Crazy and lost

Дата на присъединяване: Apr 2008
Изпрати съобщение чрез skype; на Viktor Sickhead
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отninjea Разгледай мнение
така е, но за съжеление Ванката мога да го намеря само като иска нещо от мене.
Това твърдение само по себе си е безумно. За Иван със сигурност мога да кажа, че не е келеш и е точен пич, то си личи и от начина, по който пресъздава ситуацията. Абе келешлъка не винаги е добър съветник
Стари 30-12-2010, 10:36     #16
dimitard
Senior Member

Начално

Панда, сега като се изсра на ситуацията, по-добре ли се чувстваш
Стари 30-12-2010, 11:37     #17
-gesh-
плешиф лифтар

Дата на присъединяване: Dec 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на Изпрати съобщение чрез MSN на -gesh- Изпрати съобщение чрез Yahoo на -gesh- Изпрати съобщение чрез skype; на -gesh-
Начално

е*а си мазалото... чак ми става смешно като ви чета - изпокарахте се за некви левчета

както се пеее в една песен "...притежавам десетки левове" - внимавайте да не забогатее от филми, премиери, авторски права, медийни сайтове....

28.01.2009г. "Дирекция Национален парк Пирин предупреждава всички любители на зимните ски спортове, че карането на ски и сноуборд извън трасетата на ски пистите е опасно, крие много рискове и е забранено съгласно Плана за управление на Национален парк Пирин."

да ама в чл. 1.16.7.4. пише - "Видове спорт, които могат да се развиват в парка: Зимни преходи (ски с панти) и Ски преходи с ползване на алпийска екипировка"!

04.10.2010г. "Шефът на парк "Пирин" подава оставка заради близки връзки с "Юлен""
-gesh- Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 30-12-2010, 13:10     #18
tox
Senior Member

Начално

Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 06:28.