Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Обяви Купува/Продава

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 03-10-2017, 09:28     #1
gotcha5
Member

Дата на присъединяване: Oct 2014
Начално Два сета за пантене + бонус

Здравейте,

Разпродавам си "пантите" като давам и два други чифта безвъзмездно при закупуване на някой от сетовете и не само.

1. Ски - Atomic Access 2013/14 - 181см, талия - 100мм, 20м радиус.
Имат само няколко леки деруги, защото почти не съм ги карал. Ската е доста известна и има доста информация в нета за нея.

Автомати - Dynafit radical ST с обхват на обувките горе-долу от 314мм - 330мм дължина на подметката, може да има и някой мм аванс.

Колани - Kohla Mix, 70-30% мохер - синтетика. Работят безпроблемно.

Цена - 580лв.

2. Ски - McKinley Blackburn - 176см, талия 90мм, радиус 19м (данните на ската са сгрешени)
Реално това е Еланска брандирана ска, която не можах да намеря точния и Елански вариант, но е бая тежичка (2кг) като за туринг ска, каквато я дават, но пък има як кембър и държи здраво на твърдо.
Купил съм ги чисто нови 2015-та и са използвани 10-15 пъти, от които 5 дни по стара планина, където ги поочуках здраво, но нямат коршотове, само деруги.

Автомати - Dynafit TLT speed с размер на подметката 314мм, но мисля, че трябва да имат поне 5мм толеранс. Автоматите са старички, но си бачкат.

Колани - Pomoca Adventure Glide, 70-30% мохер-синтетика.
Коланите работят супер добре, но още заводски бяха с лабаво лепило, не съм го сменял, само слагах един път такова от туба. Стават да се ползват и така, но най-добре е да се смени или поне да се добави ново.

Цена - 370лв.

Другите два чифта са ми подаръци, които искам да ги раздам на някои олдскуул фен, защото само пречат, нищо че подарък не се подарявал. Информация за тях има на снимките.

1. Salomon Scream 186см. Няма май смисъл да обяснявам за нея, ската е в добро състояние.

2. Elan M777 184см. Тези дори не съм ги карал. Имат малки проблеми по базата.

Снимки - https://photos.app.goo.gl/HNBXud16hROAVFWB2

Контакти - София, тел - 0888508051, Иван.

gotcha5 Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 03-10-2017, 20:44     #2
gotcha5
Member

Дата на присъединяване: Oct 2014
Начално

Точките заминаха, останаха само бонусите.
gotcha5 Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 08:15.