Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Екипировка - Обяви Купува/Продава

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 22-12-2014, 21:10     #1
valkata332
Junior Member

Дата на присъединяване: Dec 2014
Начално Ски комплект за начинаещ

Здравейте!
Начинаещ съм в този спорт, ако може така да се каже..
Тази година реших да си взема нискобюджетни ски, тъй като не съм карал от доста време.Бюджетът ми е около 200-250 лв за ски с автомати и обувки. Насочил съм се към по дебели ски, за да мога след време да ги ползвам и в началото за фриирайд.
Тъй като разбрах, че няма смисъл да ходя до битака на Юнак,въпроса ми е евентуално някой ако може да предложи нещо в рамките на тези пари, което да става като за начинаещ скиор?
Висок съм 170 и тежа 65 кг.

Благодаря!
valkata332 Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 22-12-2014, 23:48     #2
Сале
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2012
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отvalkata332 Разгледай мнение
Здравейте!
Начинаещ съм в този спорт, ако може така да се каже..
Тази година реших да си взема нискобюджетни ски, тъй като не съм карал от доста време.Бюджетът ми е около 200-250 лв за ски с автомати и обувки. Насочил съм се към по дебели ски, за да мога след време да ги ползвам и в началото за фриирайд.
Тъй като разбрах, че няма смисъл да ходя до битака на Юнак,въпроса ми е евентуално някой ако може да предложи нещо в рамките на тези пари, което да става като за начинаещ скиор?
Висок съм 170 и тежа 65 кг.

Благодаря!
Ако случайно вземе да завали сняг и си в България мога ти дам да пробваш моите - K2 RIctor модел 2010/11-та. Като за твоите параметри ще ти дойдат сравнително дебели. 127-80-109 са, което като за форума тук са клечки за зъби, но за мен (170см и 80 кг) са прекрасни пистови ски, които се справят съвсем прилично и в дълбокото. Водят се 50-50 за писта и извън, но аз малко не съм съгласен щото според мен са си 70% пистови Това, което най-харесвам в тези ски е, че са страшно приятни на бабуни, което за толкова тежки и твърди ски е голяма изненада. Единствено са некомфортни на суперзаледени писти използвани за състезания на FIS, но аз така или иначе през такива писти минавам само когато няма друг начин - спускал съм с тях долния край на Saslong във Val Gardena и е отврат за моите разбирания.
Още не съм решил дали да ги продавам, но ако реша може и да спазарим нещо ... причината: Досега НИКОГА не съм продавал ски, които съм карал Офертата ми е да ги пробваш за ден - два и да прецениш дали търсиш нещо подобно или предпочиташ по-широки ски предимно за извънпистово каране ... уловката е, че тези ски са доста зарибяващи
Сале Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 23-12-2014, 14:35     #3
qwerty
Junior Member

Дата на присъединяване: Nov 2010
Начално

http://www.befsa.com/forum/showthread.php?t=10234
qwerty Не е онлайн   Отговори с цитат
Отговор

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 08:54.