Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Общи дискусии

Разгледай резултатите от анкетата: Предпочитан формат за провеждане на партито на БАССЕС за откриване на сезон 2012/2013
София 25 40.32%
Извън София 35 56.45%
Друго, моля опишете 2 3.23%
Потребители,които са гласували: 62. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 12-10-2012, 11:55     #21
Mitko
Señor Member

Дата на присъединяване: Oct 2004
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отКъртач Разгледай мнение
Ако ще е парти, аз съм за Алеко.
и аз съм за тази идея . Там дали са благосклонни към скиоро-бассески събития? Може пък през деня преди партито да организираме нещо полезно - ако има снежец нещо със ски, ако не - търсене с пипс, първа помощ и други полезни планинарски неща. Има вече толкова псс-ари в бассес, могат да споделят опит с по-незнаещите
Mitko Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 12-10-2012, 15:24     #22
dimitard
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2006
Начално

Не, че нещо, ама прекалено много събития (за съжаление) досега се въртяха около 2 каси бира и едно заровено пипсче, и като гледам тенденцията ще продължи....до там ли се простира mind-power-a на тая асоциация?
Стари 12-10-2012, 16:05     #23
korlitz
Senior Member

Дата на присъединяване: Sep 2003
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отdimitard Разгледай мнение
Не, че нещо, ама прекалено много събития (за съжаление) досега се въртяха около 2 каси бира и едно заровено пипсче, и като гледам тенденцията ще продължи....до там ли се простира mind-power-a на тая асоциация?
може Игра на Тронове
korlitz Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 12-10-2012, 19:04     #24
Cloun
Fancy Noddle

Дата на присъединяване: Nov 2004
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отodar Разгледай мнение
Ако имаш конкретна идея, моля сподели я с всички нас, за да може да обмислим...
Радо, ти само края на постовете ли четеш?
Не давам конкретна идея, а само няква насока по-различна от досегашната.Все си мисля, че ако имате липса на идеи ще свикате една работна група(УС +млади идеолози) и с един брейнсторм ще стигнете не до една, а до доста идеи -конкретни!
Така или иначе анкетата е за формата на партито, а темата под нея започва да прилича на миналогодишната

П.С. Ники и Корлиц ако сте малко по-градивни с коментарите никой няма да ви се разсърди
Cloun Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 12-10-2012, 19:13     #25
odar
Senior Member

Дата на присъединяване: Mar 2005
Изпрати съобщение чрез ICQ на Изпрати съобщение чрез MSN на odar Изпрати съобщение чрез skype; на odar
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отCloun Разгледай мнение
Не давам конкретна идея, а само няква насока по-различна от досегашната.Все си мисля, че ако имате липса на идеи ще свикате една работна група(УС +млади идеолози) и с един брейнсторм ще стигнете не до една, а до доста идеи -конкретни!
Така или иначе анкетата е за формата на партито, а темата под нея започва да прилича на миналогодишната

П.С. Ники и Корлиц ако сте малко по-градивни с коментарите никой няма да ви се разсърди
Срещи се свикват постоянно и непрекъснато, и посещаемостта им е никаква. На последните 2 официални работни срещи на БАССЕС дойдоха 16 на първата и 9 на 2рата.

И ето има тема във форума, в която приканваме всички, които ги мързи да дойдат на среща а имат идеи и градивни коментари да ги споделят с всички ни и явно пак няма да стигнем до никъде.

С писане по форума се е видяло, че няма да стане, но аз се отчайвам от това което виждам. Хората не могат да дойдат за един час да се видим и да поговорим сериозно, а ние трябва да разчитаме на тях и да зачитаме мненията им!?
Стари 12-10-2012, 19:15     #26
gydi
Гъди

Дата на присъединяване: Feb 2008
Изпрати съобщение чрез skype; на gydi
Начално

Цитат:

Кой няма липса на идеи!? Само ми дайте думата!
Бузлуджа !
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=AxOv4CVRwMc

СЕРВИТЬОРКИТЕ...

Нещо се изчерпахте А?
VGA:Във Варна има много неща, но всеки знае, че Бургас е морската ски-столица на България!
Всичко, което е далеч от морето е дълбока провинция - Ърнест Хемингуей
Щастието не е дадено всекиму. Съжалявам другите! Гъди.

Запоследно променено от БАССЕС : 13-10-2012 в 20:08.
gydi Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 12-10-2012, 22:37     #27
Cloun
Fancy Noddle

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отodar Разгледай мнение
Срещи се свикват постоянно и непрекъснато, и посещаемостта им е никаква. На последните 2 официални работни срещи на БАССЕС дойдоха 16 на първата и 9 на 2рата.

И ето има тема във форума, в която приканваме всички, които ги мързи да дойдат на среща а имат идеи и градивни коментари да ги споделят с всички ни и явно пак няма да стигнем до никъде.

С писане по форума се е видяло, че няма да стане, но аз се отчайвам от това което виждам. Хората не могат да дойдат за един час да се видим и да поговорим сериозно, а ние трябва да разчитаме на тях и да зачитаме мненията им!?
Прекрасно е, че се свикват срещи постоянно и непрекъснато, но аз не знам как мога да се информирам за тях предварително, т.е. изобщо незнам кога и къде ги провеждате, иначе с удоволствие бих отделил дори и 2 часа време.
Всеки има право на мнение, пък дали някой ще го зачита е въпрос на гледна точка на този някой!
Стари 12-10-2012, 22:46     #28
gydi
Гъди

Начално

Цитат:
Прекрасно е, че се свикват срещи постоянно и непрекъснато, но аз не знам как мога да се информирам за тях предварително, т.е. изобщо незнам кога и къде ги провеждате, иначе с удоволствие бих отделил дори и 2 часа време.
Стига ве, аз ли да ви казвам?!
Мога с карти, с GPS координати, с време, и снимки ще изровя
VGA:Във Варна има много неща, но всеки знае, че Бургас е морската ски-столица на България!
Стари 12-10-2012, 22:46     #29
Mitko
Señor Member

Дата на присъединяване: Oct 2004
Начално

Радо кога е имало срещи..? Обявете го официално поне 1-2 дена предварително и всички заинтересовани ще дойдем.. През форума парти няма да организираме, тук само подхвърляме идеи
Mitko Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 12-10-2012, 22:50     #30
Cloun
Fancy Noddle

Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отgydi Разгледай мнение
Стига ве, аз ли да ви казвам?!
Мога с карти, с GPS координати, с време, и снимки ще изровя
Далечните ти корени да не са от Перник или региона?
Заради хумора, който блика от пръстите и клавиатурата ти?
Стари 12-10-2012, 23:11     #31
gydi
Гъди

Начално

Запоследно променено от gydi : 13-10-2012 в 07:36.
Стари 13-10-2012, 00:13     #32
manev
Senior Member

Дата на присъединяване: Aug 2005
Начално

Брей застудя и викам чакай да видя кво става в "зимника" че трябва да се пързаляме тая зима ....
Язе мислим така !
... в момента в който се отдели думата парти от събитие тип "откриване на сезона" ... тия спорове ще спрат
Нямат нищо общо двете неща и все си мисля че парти трябва да се прави като свърши сезона за да си покажат всички какви магарии са свършили през него ...
не може ли на датата Х да се обяви за начало и всеки да си ходи където иска. Да, може на Алеко някъв цирк да се направи ...ама на Румбата идеята по ми се нрави
Тъй че кой по Банско, кой по Рила ... така ще е и по мащабно
... ако ще е парти само не правете като миналата година да трябва да си купувам билет от Ивент Тийм ....че да се накъркам с Капеле и Влайчо
Стари 13-10-2012, 08:26     #33
bo_-
armoured mothafucka

Дата на присъединяване: May 2009
Изпрати съобщение чрез skype; на bo_-
Начално

Според мен форматът ски филм + парти е най-удачен, особено докато все още и снегът карането са само на екран.

Партито миналата година беше адски добро. Едва ли удвои членската маса, но събра доста хора на едно място и в добро настроение Хора, които може да чуят нещо за бассес и за събитията, които се организират. Само по себе си партито не е достатъчно, за да зариби който и да е по идеите на асоциацията, но може да работи за имиджа и. Може да посади идеята, че бассес е мястото, където да отидеш, ако си търсиш компания за каране, ако имаш идея за трип в планината, но нямаш подготовката, ако ти трябва екипировка или съвет... Мен поне това ме привлече - исках трип извън курортите и първото място, където потърсих, беше в сайта на асоциацията, и там тъкмо беше обявен Mad goat тур

Идеята ми е да се постави акцент върху лавинна безопасност, без да отегчаваме народа, който не е дошъл за това. Да се раздадат с томбола няколко ваучера за курса за лавинна безопасност, няколко за mad goat, брошурки за лавинната лекция, книжки, намаление за лавинна екипировка. Може и който пазарува от спонсорите да получи намаление за курса и пр.

Така че, ако целта е да се привлекат хора, мисля че това е пътят. А и ще се вкара нещо в касичката.

Вариантът за малко събиране в хижа не мисля, че е удачен за откриване. През сезона ще има много такива - може да се прави по една бассеска среща на месец на различна хижа и да се обявява на сайта. А че ще изпием много бири заедно мисля, че никой не се съмнява
bo_- Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 13-10-2012, 20:59     #34
Denislav
Member

Дата на присъединяване: Feb 2012
Изпрати съобщение чрез skype; на Denislav
Начално

Събирането за откриването да е на планина да кажем Витоша, където да има пламенни речи от първенците, а партито да е в някой клуб.
Denislav Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 14-10-2012, 10:52     #35
korlitz
Senior Member

Начално

терасата на Безбог е идеалното място за пламенни речи
Стари 14-10-2012, 11:10     #36
vga
Ski Bum

Дата на присъединяване: Oct 2008
Изпрати съобщение чрез skype; на vga
Начално

И също така е на 280 км от София
vga Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 14-10-2012, 11:30     #37
korlitz
Senior Member

Начално

и на 7-8 хиляди от Калгари ...ужас, ф2ф няма да успее да дойде
Стари 15-10-2012, 09:01     #38
bobber

Дата на присъединяване: Dec 2006
Exclamation Мальовица

Предлагам Grande party без фиксирана дата. Просто първата събота след първия повече от 20см снеговалеж.

ПС
Можем предварително да подготвим и изнесем/кашираме необходимите провизии и необходими аксесоари

Запоследно променено от bobber : 15-10-2012 в 09:03.
bobber Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 15-10-2012, 12:18     #39
manev
Senior Member

Дата на присъединяване: Aug 2005
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отbobber Разгледай мнение
Предлагам Grande party без фиксирана дата. Просто първата събота след първия повече от 20см снеговалеж.

ПС
Можем предварително да подготвим и изнесем/кашираме необходимите провизии и необходими аксесоари
те това е най доброто ...
Стари 16-10-2012, 20:08     #40
SHMIT
келеме

Дата на присъединяване: May 2006
Начално

Аз съм за финна цедка.

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 05:44.