Кафето на БАССЕС

Върни се   Кафето на БАССЕС > Общи дискусии

Отговор

Функции на темата Display Modes
Стари 29-10-2012, 00:55     #4781
manev
Senior Member

Дата на присъединяване: Aug 2005
Изпрати съобщение чрез ICQ на
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отf2f Разгледай мнение
ако ви потече кръв от ушите потърсете незабавно лекарска помощ.

Гнеса или Гнара ???
Стари 29-10-2012, 12:21     #4782
stenly666
СНЕГОЛАЗ

Дата на присъединяване: Feb 2005
Начално

След 1:15 ебаси вакханалията

Стари 29-10-2012, 13:08     #4783
BACETO
байр будала

Дата на присъединяване: Apr 2005
Начално

Военните са готови да се бият срещу евентуално цунами !!! Ура за българските военнокомандващи и тяхните стратегии, урааааааааааааааа!

http://varna.dir.bg/news.php?id=12297522

"На последното обучение Бриз Манушев е дал въпросната разработка на командира на военноморските сили контраадмирал Николов и той е включил в тренировките епизод за отработване при условия на приливна вълна с подобен размер."

Напомня ми Банско, тогава някой беше разработил стратегия за справяне с лавина.

Запоследно променено от BACETO : 29-10-2012 в 13:14.
BACETO Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 29-10-2012, 21:02     #4784
HH_
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2009
Изпрати съобщение чрез skype; на HH_
Начално

HH_ Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 01-11-2012, 20:31     #4785
bobber

Дата на присъединяване: Dec 2006
Red face Французи, кукуруз, бой

Парашутистите над Коиловци били френски разузнавачи на учение

трима българи пазели нива, пет френски разузнавача
кацнали в грешната нива. АЛО АЛО тук е френската съпротива

Цитат:
"В нощта на 15 срещу 16 октомври близо до село Коиловци, край град Плевен, петима френски военни са били нападнати от местни жители, тъй като са били помислени за роми крадци.

Двама от френските военни са влезли в България нелегално с парашут, прелитайки с планер над границата на страната с Румъния. Някои от военните са говорили български език и са се представили като екстремни спортисти.

Двама от тях са с леки наранявания от огнестрелни рани по краката, трети е със счупен нос. Инцидентът се е разиграл в нива с люцерна, която трима българи са пазели от набези", пише френското списание "Мариан" и уточнява, че френските военнослужещи са били от отдел "Действие" на френското външно разузнаване.

Запоследно променено от bobber : 01-11-2012 в 20:34.
bobber Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 02-11-2012, 14:16     #4786
bobber

Начално

Стари 03-11-2012, 07:42     #4787
tablatabla
Senior Member

Дата на присъединяване: Oct 2010
Начално

Сърби създадоха група във Фейсбук за урагана в САЩ Санди, сърбите са с теб

31 октомври 2012

Белград. В социалната мрежа Фейсбук се появи сръбска фен група на урагана Санди, предаде сръбското електронно издание Телеграф. Групата е озаглавена Санди, сърбите са с теб. Под заглавието на групата, радваща се на урагана, който отнесе над сто жертви, пише: Хайде Санди буди друг и направо йош йедан круг (Санди, бъди приятел и заобиколи още веднъж.

Ко би реко да се чуда десе, да би Санди Ню Йорк да однесе (Кой ще каже, че ще станат чудеса и Санди ще отнесе Ню Йорк), гласи един от коментарите. Администраторът на групата е пояснил, че САЩ през 1995 г. е подкрепила акцията на хърватската армия Буря и затова сега те подкрепят урагана.

Joe Strummer 21 August 1952 22 December 2002
tablatabla Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 07-11-2012, 16:33     #4788
Valio
Senior Member

Дата на присъединяване: Oct 2006
Начално Без коментар!

Доста стойностнно парче!
http://www.youtube.com/watch?v=eQR7aYY9J5A
Valio Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 07-11-2012, 19:38     #4789
bobber

Начално

ахахахаах Любака се извиси с това парче, а го промотира от годинаааа
Любаааче извинявай, че те забравихме на морето пред затворения бар и
си тръгнахме, ама "Тепърва започвамеее! .... ПеееВеЦееее можеш и без ръце!"
Стари 12-11-2012, 16:28     #4790
iПоп
Powder prophet

Дата на присъединяване: Dec 2011
Начално

Искрено и лично с Бате Бойко
Избрано
Дневникът на Бойко Борисов
3.30 след полунощ. Станах от леглото. Всъщност, въобще не бях спал, защото дори когато лежа, аз работя. Измих четката в моите зъби. Огледалото не можеше да говори, но си личеше, че ме харесва, въпреки, че не съм спал от как станах главен секретар на МВР... има няма 10 години. Плиснах две шепи в очите и осветих водата. Време беше за сутрешното ми разсънване - първо лицеви опори, естествено с една ръка. С другата разлиствах пресата и отпивах от кафето. 15 000 стигат. Малко бокс. Другите окачват боксов чувал, аз не - ползвам един провесен сейф от половин тон. Скоро трябва да го сменя, защото е заприличал на изнасилена от цигани боклукчийска кофа. Тежка ми е десницата, спор няма. 50 дължини в басейна ми в Банкя - струва ми се, че всяка сутрин подобрявам световните рекорди на Фелпс. Трябва да събудя някоя сутрин Свилен, да дойде да ми засича - за какво съм го направил спортен министър, ако не може с един хронометър да се оправя. Министрите - трябва да ги постегна, нещо са се разпищолили и ме излагат, а аз не прощавам. В преносен и буквален смисъл. Буквално ще ги анихилирам, преносно ще ги уволня... или беше обратното?!
Как лети времето обаче, кога стана 7:00, кога дойде време за сутрешните блокове... ммм, така ... по телефона за битиви, по телефона за бенете, на живо в нова. Там трябва на живо, защото ми закачат брадясали снимки - нека народа види, че ходя опрятен, както си му е реда - дънки, риза и тен. Безупречен дрес код, посланието е ясно - хем съм от вас, хем не сте като мен.
Мина добре - по битиви обясних, че прехода започва с мен, до преди сме вървели назад. По бенете си задавах въпроси и сам си отговарях - нормално, жените ме харесват и онемяват. В нова ме фотографираха избръснат, да не се оправдават следващия път - Вито ме пита дали да рамкира снимката с бяло злато или обикновена платина. Отвърнах му, дали това има значение за Мона Лиза? Оставих го да асимилира информацията и се качих в служебната кола - така де, всеки знае, че шедьоврите красят рамката, не обратното.
И днес ме чака тежък ден - три прерязвания на ленти, четири първи копки и разговори с Меркел, Путин и Обама. Вова и Барак ще почакат, дамите са с предимство. Първо обаче да открием селския път между Мариновци и Млечево. Да му мислят журналята, аз отивам с хеликоптер.
Полетът беше скучен и накарах пилота да направи няколко лупинги. Аню оповръща всичко. Егати военния министър - вече се чудя, защо го взех? Ето, секретарката смени три цвята - от зелен патладжан, през узряла джанка до клишираното "бяла като платно", обаче се оказа мъжко момиче. Казах и да ме подсети, да и вдигна заплатата. Трябваше и известно време, очевидно борейки се с поривите на стомашно чревния тракт, да обясни, че разбира трудностите на прехода, жертвите които прави народа и всеобщата бедност, в името на което, предпочита да кацнем час по скоро и да спестим излишни разходи на бюджета, оставяйки възнаграждението й на сегашното ниво. Права е. Добри аргументи - от утре почвам да ги повтарям като мантра... а който не е съгласен, с мен в хеликоптера.
Пристигнахме - много хубав път съм направил. Аню дъвче "Орбит". Въпреки това, му казах да ме заговаря от пет метра и да стои срещу вятъра.
Както си му е реда, вече ме чакаха - признателните жители на Мариновци и Млечево, всичко на всичко 11 броя, 2-ма кметски наместника, бодигардовете от НСО - 15 броя, моите момчета от ИПОН - 6 броя, секретарки, протокол, танцов състав, инвеститор, работниците му, кметовете на Севлиево, Габрово, Троян, Ловеч и Велико Търново, плюс областните управители на Габрово, Ловеч и Търново, техните шофьори и секретарки - всичко 47 броя плюс 95 журналисти... и Аню. Май мернах Румен Петков и Богдан Николов - искат да ползват построения от мен път Мариновци - Млечево, за левия завой на пистата за Формула 1 която ще правят в Севлиево. Щели да го кръстят на мое име. Прецакват се - всеки знае, че няма как да съм завой, защото аз съм пътят, истината и... ако ще има писта, цялата ще е на мен, не някакъв си прост завой. Гран При на Бойко Борисов. Как звучи само - Люис Хамилтън спечели Гран При на Бойко Борисов. Прекалено е мащабно за Севлиево, не съм в унисон с този край - не че искам да обидя хората, ето, Сашо Диков е роден наблизо... Аню ме пита къде да стои, вятърът духал от всички посоки. Веднага познах какво е закусвал. Казах му да се прибира в хеликоптера. "Не може ли в служебния мерцедес гусин Премиер - за какво е харчил бензин до тук" пита Аню с надежда и ме гледа с поглед на отровена кошута, само сълза му липсва и ще влезе във филм на Дисни. Наистина приличаше на изтормозена Бамби, чак ме напуши на смях, добре че дъхът му ме секна. "Аню, без превземки, марш в хеликоптера. След половин час идвам. И не ми полягай, при полета до София искам доклад за реформата в армията до 2045-та година... и на - подхвърлих му пакетче на изпроводяк, вземи от моите "Ментос"- след пет минути ще имаш дъх на девствен минзухар".
Така, да свърша работата за която бях дошъл - ножица, лента, хляб и сол, момичета. Тези ленти ме депресират - всеки може да клъцне 5 см плат с остра ножица - дори Станишев. Адски немъжествено е за мачовското ми излъчване - да имаше как вместо засукани девойки, момчетата от ИПОН да държат символично пет 10-метрови чамови дъски и аз прааас... дет се вика, така ще вдигна летвата, че дори самбиста Вова Путин ще позеленее от завист.
Отчупвам залък хляб като за моята уста, топя в шарената сол и го набутвам в гърлото на момичето с питата. Фоторепортерите щракат, тя се дави, очите и стават като Дънкин донътс, дробовете и панически се борят за въздух - ще оцелее, няма страшно, мъжко момиче - през цялото време се усмихва с отработена физономия. Потувам я по бузата - жените ме харесват и е толкова очевидно. Кълцам лентата с нежелание и се отправям към следващия рубеж. Бутилката с шампанско. Засилка, мощно хвърляне и сблъсък - почти като в големия адронен колайдер - сто на сто произвеждам божествени частици при всяко откриване на обект. Тия в ЦЕРН са големи будали - потрошиха десетина милиарда, за нещо което мога да свърша с един полет до Швейцария. Полета ще е без Аню естествено. По лопатата на багера се стича шампанско, а инвеститора се кръсти позеленял - сега видях, че 40-тонната машина се е отместила с 15 см. Разбирам го - багера струва повече от пътния участък. Шампанско се стича и по лицата на 6-те баби от Мариновци и петимата дядовци от Млечево - фоторепортерите ги бяха курдисали на заден план, за да им се композират снимките. Хубави хора - старците, не фоторепортерите. Мисля, че ще им отива един пенсионерски клуб, някъде по средата на пътя - за какво иначе съм го построил, нали трябва да го ползват. Това означава още едно откриване, но като съм поел този тежък кръст, ще го нося докрай.
Верно съм видял Румен обаче, току що излезе от храстите - пак е пикал някъде. Въпреки че е комунист му съчувствам - в тази дива местност ни един шадраван. Сигурно много е страдал.

Агро дайнамик рейсинг тийм - Agro dynamic racing team
iПоп Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 13-11-2012, 18:44     #4791
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Начално

Стари 14-11-2012, 11:21     #4792
milkon
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2009
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отНики Разгледай мнение
??????
KUR-ORT
milkon Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 14-11-2012, 11:51     #4793
k_v_v
Senior Member

Дата на присъединяване: Dec 2008
Начално

Стари 14-11-2012, 14:21     #4794
Miro
Senior Member

Дата на присъединяване: Jun 2006
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отmilkon Разгледай мнение
??????
KUR-ORT
Не бе, Ники се фали че е фанал пърхут

Miro Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 14-11-2012, 15:30     #4795
Phaedrus
лавинобутащ тревошмъркач

Дата на присъединяване: Jul 2006
Изпрати съобщение чрез ICQ на Изпрати съобщение чрез skype; на Phaedrus
Начално

Phaedrus Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 14-11-2012, 23:59     #4796
gydi
Гъди

Дата на присъединяване: Feb 2008
Изпрати съобщение чрез skype; на gydi
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отMiro Разгледай мнение
Не бе, Ники се фали че е фанал пърхут
Къде?
VGA:Във Варна има много неща, но всеки знае, че Бургас е морската ски-столица на България!
Всичко, което е далеч от морето е дълбока провинция - Ърнест Хемингуей
Щастието не е дадено всекиму. Съжалявам другите! Гъди.
gydi Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 15-11-2012, 04:28     #4797
f2f
ските са скъп спорт!

Дата на присъединяване: Nov 2004
Начално

мила картинка. едно време чепеларските лифтаджии така се докарваха на междинна, после слагаха ските и се прибираха долу. по тъмно

f2f Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 15-11-2012, 07:14     #4798
stenly666
СНЕГОЛАЗ

Дата на присъединяване: Feb 2005
Начално

Цитат:
Първоначално изпратено отf2f Разгледай мнение
мила картинка. едно време чепеларските лифтаджии така се докарваха на междинна, после слагаха ските и се прибираха долу. по тъмно

Ебаси електричката...с музика на живо,а невъзмутимите физиономии ме потрисат
Стари 16-11-2012, 08:02     #4799
gydi
Гъди

Дата на присъединяване: Feb 2008
Изпрати съобщение чрез skype; на gydi
Начално

Цитат:
предлагам собствения си съпруг. Висок, представителен, може да гледа умно и да кима в знак на съгласие. Обучен. Изпран, изгладен и добре гледан. Не смее да пипа, щото ще яде бой. Без заплащане, просто го нахранете добре. При интерес пишете на лични"...
http://www.snews.bg/bg/statiya/24-go...a-svatba:23458
VGA:Във Варна има много неща, но всеки знае, че Бургас е морската ски-столица на България!
Всичко, което е далеч от морето е дълбока провинция - Ърнест Хемингуей
Щастието не е дадено всекиму. Съжалявам другите! Гъди.
gydi Не е онлайн   Отговори с цитат
Стари 16-11-2012, 21:52     #4800
Ники
Екстремен лифтар

Дата на присъединяване: Aug 2004
Начално

Днес в работата разбрах следното. Европейците са ни спряли некви 2 млн евро защото не можело да е истина, че сме били обучили Том Круз на Огнярство.....как да им обясниш, че мангала от село Дългопол се казва ...Том Круз....
И това не е майтап.

Функции на темата
Display Modes

Правила за писане на мнения
Не можете да публикувате нови теми
Не можете да публикувате отговори
Не можете да прикачате файлове
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is включен
емотиконите са включени
[IMG] код е включен
HTML кода е изключен
Прескачане на форум

Всички времена са по Гринуич +2. Времето сега е 06:02.